"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ayyy bilemiyorum canlar ya hiç kaptırmaya niyetim yok kendimi olurda direk icraata gecerse ozaman düşünürüm ama şarkıya bayıldım yaptıgıda çok hoş mutluda olmadım değil yani ama onca sansı tepen birine karsı alınmış bi önlem kalkanın benimki bakalım devamı gelekmi bunun lalalalalallalalalalaaaaaaaaaaa dinliyorumda sarkıyı hala :78:

ayyy bilemiyorum canlar ya hiç kaptırmaya niyetim yok kendimi olurda direk icraata gecerse ozaman düşünürüm ama şarkıya bayıldım yaptıgıda çok hoş mutluda olmadım değil yani ama onca sansı tepen birine karsı alınmış bi önlem kalkanın benimki bakalım devamı gelekmi bunun lalalalalallalalalalaaaaaaaaaaa dinliyorumda sarkıyı hala :78:

Direkt icraate geçmiyomuş bunlar şekerim güncellenmemiz lazım ya hani. :KK31::KK60:
Merak ettim ben de dinleyim bari işlerimi de bitirdim zaten, iyi ki varsınız güller çiçeklerr!!!
Yazdıklarımızı okuyunca ne kadar sevimliyiz ne kadar tatlıyız kaçar mıyız biz yaaaaaaaaaa!!! :KK8:

Direkt icraate geçmiyomuş bunlar şekerim güncellenmemiz lazım ya hani. :KK31::KK60:
Merak ettim ben de dinleyim bari işlerimi de bitirdim zaten, iyi ki varsınız güller çiçeklerr!!!
Yazdıklarımızı okuyunca ne kadar sevimliyiz ne kadar tatlıyız kaçar mıyız biz yaaaaaaaaaa!!! :KK8:

din dinle şekirim bakalım beğenecekmisin valla tatlıyız hemideee coookkkkkk seviyoruz sizi

ayy msikacım buarada yazcam unutuyorum hep yüzügüne sevindim

Kesinlikle mesaj veren bir şarkı bu. İşte geldim burdayım demiş adam sana:) İnşallah gelişmeler olur canım tamam dinlerim onu da. Öylesine takılma olsa o kadar zaman geçmiş unutabilirdi de, çok fazla umutlanmadan bekle bakalım. Bu kadarı ona yetmiyorsa zaten ilerler.

Bende de var canım o rahatlık işte başımıza gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez o yüzden bekleye bekleye sabır küpü olduk sonunda da amannnn dedik yaydık kendimizi sanırım. Ama böylesi çok daha iyiymiş kız önceden yaysaydık keşke! :KK60:

Ben mumutluyum bizlerden, yorgunum kırgınım kızgınım diye hayıflanmaktansa umutluyum demek en iyisi.:87:

hehhh diyodum nezman olacak netim kesilip duruyo yine
aynen öle rapus ohhh cok rahatım valla iyimiş böle artık ne msjı vermek istiyosa gelsin sölesin yok ben böle flörtöz halimle devam edecem hayatıma diyosada cok bekler bende ona maal verecek durum yokk cicim

hehhh diyodum nezman olacak netim kesilip duruyo yine
aynen öle rapus ohhh cok rahatım valla iyimiş böle artık ne msjı vermek istiyosa gelsin sölesin yok ben böle flörtöz halimle devam edecem hayatıma diyosada cok bekler bende ona maal verecek durum yokk cicim

Sen mahal vermesen de gelir o. :KK9:

Ya böcüüüük o defalarca teklif etti ben olur dedim icraat yoook. Ben teklif edip üstüne de saat vericem o olucak. Ya da kolundan tutup mu çıkarsam ki? :KK53: Hey Allah'ımm!!! Nerden buluyorsun bana özel bu tipleri:)))

Yok canım başka şey değil kastım, kayve çay yemek filan işte. İş ortamında görüşünce sanki buluşuyoruz sanıyor galiba:)) bu durumdan kurtarmak için dedim. Sağol fikirlerin için...

Bu arada esmer seviyorsun sen de ben gibi sanırım:))

yaa tut kolundan işte ; hadi hadi al bohçanı seni kahve içmeye kaçırıyorum de :KK9:
rapuş ya aştın kendini valla ; nerde 1-2 ay önceki rapuş... eyyy aşk sen nelere kadirsin :KK16:

yaa benim tip kavramım kalmadı valla... esmerinden sarışınına - 2mtden 1,5mtye skalam baya bir genişledi... aslında eski sevgilime kadar esmerdi hep hoşlandığım tipler; eski sevgilim beyaz tenliydi ; sonra sarışına kaydım işte... bond bey de açık kumral ve mavi gözlü... :kk77:
nefes alsın yeter işte be yaaa :KK53:

ahhh esmer bende esmerlere bayılıyorummmm böcüküm adam cok hoş ama ben kızıda begendim klpteki o da sen oldun benim için

yukarıda bahsettim kızlar kendince flört eden kafamı karıştırıp karıştırp ortadan kaybolan bi tip bana ilgisinden bahsettiği bi kaç kişide vardı ama iş ciddiyete dökülemedi bi türlü işte

jeliboncuk hadi hayırlısı bakalım sevindim senin içinde inşallah güzel gelişmeler olur

strawım yaptıgı hoş ama anca kafamı karıştırıyo bu benim yaaaaaaaa

ben hatırlıyorum seilla bu adamı ; aferin ver bana bakıım :KK37: hani geçenlerde de sarılmıştı demi şaşkın... yaa acaba hani sürekli görüşemediğiniz için böyle olmuş olabilir mi ; belki seyahat halinde filandı başka şubedeyken... ama demek ki aklından çıkamamışsın... valla tebrik ediyorum ben ; rapuş bak sen de böyle birşey yap kaç sonra :KK53:

seillacım haklısın tabii tereddüt etmekte bu kadar uzatması hevesini kaçırmış... söylese allah aşkına hangimiz hızlısına denk geldik :KK60:

Adam esmer de biraz tombik mi ne böcük:)))
Yoksa tombik mi seviyorsun? :)

jelibon seilla ve gamzenk in aynı ortamda hoşlandığı kişilerrr.
Hadi kızlar işeeee, okulaaa!!! :KK60:

yaa adam çok tatlııı yaaa... bir de komik hint danslarının olduğu filmleri de var yaa nasıl şeker taa 1998 senesindeki tıfıl halini izledim dün... ama yaptığı işler de süper... adamın lakabı "mükemmelliyetçi"ymiş zaten... off yaa bir bu adam Aamir bir de Spartacusün ilk sezonunda oynayan Andy off yaaa içim eriyor adamları izlerken... Allahım hepimize baktıkça içimizi eritecek ; salak salak sırıtacağımız sevgili; eş kim ne istiyorsa ondan gönder tez zamandaaa :KK17:

napıyorduk ; olumlu düşünüyorduk demiii :KK71:

msg tekrarıııııııııııııııı

ayy mesaj tekrarını sevsinler...

kızlar ya ben göremedim bugün ama keyfim yerinde... sanki yarın güzel olcakmış gibi hissediyorum... hem daha iyi bir alternatif çıkana kadar bakıyım işte bu çocuğa eğleniyoruz işte ne güzel :KK36:

Bugün topiğin nöbetçisi benim sanırım diyordum ki böcüküm geldi. :KK69:

Geniş düşünmeye çalışıyorum şekerim. Bu adam başımın belası oldu madem, tadını çıkarmaya bakayım bari. :KK60:
Ben resmi olayım desem o aştı kendini saçıuzzuuuun diye çağırıyor beni, artık napayım ben de he canım söyle filan demeye başlarsam şaşmıycam kendime.:KK53: İlgisi devam etmiyor olsaydı iki ay önceki halimle devam ederdim. Face ten filan da silince dedim tamam artık olmuycak bu iş dedi sildi beni kafasından. Ama yook sürprizlerin adamı:))) Cidden çok ilginç bir vakayla karşı karşıyayız böcüküm. En baştan bunu yapıyordu zaten, ilgisi arttıkça kaçıyor manyak mıdır nedir. Bir de benim yaptığım bazı şeyler vardı onu yok farz ederek girişimlerim olmuştu onların hıncını aldı gerçekten aldı yani sonuna kadar. Bu erkekler hiçbir şeyi unutmuyorlar bacım. Hele ki oğlaklar en ufak bir sözü unutmuyorlar çok dikkatli olmak lazım. Şu an onu tanıdım diyorum umarım daha fazla olumsuz sürpriz yapmaz bana.

Zaten diyordu bana kahve borcun var diye, ne zaman borçlandımsa. Ufak bir işime yardımcı oldu onun karşılığı olarak dedi. Ama gel gör ki işte gel dediğimde kaçacak yerinin olmaması lazım adamın tuhaflığı burda. Gel deyince geleceğinden de emin olamıyorsun ki. :KK53: En iyisi arsızlığı ele almak sanırım. :KK52:

Seninki de pek bi havalıymış ayol, renkli gözler filan. Skalanın güzel yerinde durmuşsun. :)) Amanın hadi hadi elini çabuk tut, yarın çok güzel olacak bence de. Her an her şey değişebilir.

Bana esmer de yetmiyor tam anlamıyla "kara" seviyorum. Kaşı gözü kafası teni kömür gibi olacak:))))

Son düzenleme:
günaydın herkese kızlar okadar yoğunum ki anlatamam pazartesi bile bukadar değildi yani öffff bunaldımmm uykusuzumda zaten
suanda resmen beynim durdu 5 dakikadır bekliyorum ne yazacaktım dieee bi doktora falan mı gitsem ben acaba gerci hangi doktorada gitmem gerekir ki bunun için cok cabuk unutuyorum hemen dağılabiliyorum gibi şeyler takılıyorm sık sık yani

miska en dogrusu en güzeli yanlız kimse kafanı karıştırmak bak beğen al canım gerci ben akşam baya bi karıştırmaya calıştım amam:))))))

nese hıı rapuss demek cantanı sevdi sen niyetine yazıkkkkkkkk kıyamam artık aklından ne geciyoduysa o ara

böcekimm demek her gün git geli gerektirmeyen bi işi var yada arada bir farklı yerlerde olmasını gerektiren sen hintlinle takılmaya devam et boşver akışına bırak gitsin

hayata baya baya görüşmeye başladınız yani ne diyim hakkınızda hayırlısı olsun
strawım uğramamış sanırım daha

sımdılık öyle gözüküyor bakalım...

ayy ben ela gözleri çok seviorum erkeklerde harika duruorrrrr, çok esmer olanlardan hoşlanmıorum ben kumral olmalı, zaten şu ana kadar ilgi duyduklarım da hep kumraldı :86:
rapuşum madem borcun var dior, tut kolundan götür kahvesini içirmeye, hatta kahve yemekten sonra içilir de, önce yemeğe götür, hesap kabarıcak ama bişeyi çok istiorsan her fedakarlığı yapmak gerekir di mi :KK24:
böcükümm msgları tekrarlayıp duruor bu sistem yaaaa, benim suçum yoookkk :KK17:
miskacımm kıskanması normal be tatlımm bi kaç güne geçer, hem kendini onun yerine koy emin ol sen de kıskanırdın, seni çok zor kazandı ve kaybetmek istemiorrr, üzülme bitanem olur muu :KK70:
seillacımm sen bu adamı bence bi değerlendirmeye al tekrarrr :KK54:

napıyorduk ; olumlu düşünüyorduk demiii :KK71:
:

:KK9: Tabi tabii böcüüümm herdaim olumlu düşünüyoruz
bak düşüne düşüne gözlüğü alcaz inşallahhh :KK60::KK60:
Gelicekk gelicekk gelicekk :KK61:
Zaten ben konuşmalarda sosyal mesaj verince bende gelirimyarın belki falan diye değiştirdi :KK64:

Seillacım yaa
neydi senin şu şarkıyı söyleyen hatun bende bi dinliyim
sabah sözlerini okumuştumda şarkıyı dinleyememiştim

ayy ben ela gözleri çok seviorum erkeklerde harika duruorrrrr, çok esmer olanlardan hoşlanmıorum ben kumral olmalı, zaten şu ana kadar ilgi duyduklarım da hep kumraldı :86:
rapuşum madem borcun var dior, tut kolundan götür kahvesini içirmeye, hatta kahve yemekten sonra içilir de, önce yemeğe götür, hesap kabarıcak ama bişeyi çok istiorsan her fedakarlığı yapmak gerekir di mi :KK24:
böcükümm msgları tekrarlayıp duruor bu sistem yaaaa, benim suçum yoookkk :KK17:
miskacımm kıskanması normal be tatlımm bi kaç güne geçer, hem kendini onun yerine koy emin ol sen de kıskanırdın, seni çok zor kazandı ve kaybetmek istemiorrr, üzülme bitanem olur muu :KK70:
seillacımm sen bu adamı bence bi değerlendirmeye al tekrarrr :KK54:

Ahaha gelsin de canım feda diyomuşum:)))))))))))))

yaaa rapuşum ; hani olur ya karşı taraftan beklediğimizi tepkiyi alamayınca hemen olmayacakmış gibi düşünüp birden her zamankinden farklı davranmaya başlarız... sonra karşı tarafn kafası karışır o geri çeker kendini... bu sefer biz iyice uzaklaşırız filan bu kısır döngü devam eder ; umut da devam edince içinden çıkılmaz bir hal alır... sizinki aynen öyle olmuş... inşallah bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecek , tosbaada kabak çiçeği gibi açacak...

çileğin dediği gibi ; kahve borcumu ödemem için senin bana yemek ısmarlaman lazım ; kahve yemek sonrası içilir de diyebilirsin :82:

jelibonum yaa ; gelecek yarın bence... biz öyle düşünelim :KK34:

jelibon şarkı günce yorgancılar seni seviyorum ama ben denize çiçek atı da cok sevdim

rapus ya son derece katılıyorum sana bayılıyorum kapkara tiplere ama platonik kumral ela gözlü mesela diyorum ya esmer falanda desem tipden ziyade tavırlar etkiliyo beni

platoniğide kapılmamak suratiyle değerlendirmeye alıyorum tabiş ama gözümün önünde oldugu sürece tam anlamıyla bi buraya başladığından emin olayım ancak ozaman

böcekimmm seni kocaman trebrik ediyorumm ta kendisiiiiiiiiiiiiiiiiiiii azmin iiçinde alkışlıyorum herşey güzel olacak

strawcım senin içinde cok güzlellikler diliyorumm herşeyin yolunda olmasınada cok sevinşiyorum seni ii görmek beni mutlu ediyor

hayatacım gönlünce olsun herşey

yaaa rapuşum ; hani olur ya karşı taraftan beklediğimizi tepkiyi alamayınca hemen olmayacakmış gibi düşünüp birden her zamankinden farklı davranmaya başlarız... sonra karşı tarafn kafası karışır o geri çeker kendini... bu sefer biz iyice uzaklaşırız filan bu kısır döngü devam eder ; umut da devam edince içinden çıkılmaz bir hal alır... sizinki aynen öyle olmuş... inşallah bundan sonrası çorap söküğü gibi gelecek , tosbaada kabak çiçeği gibi açacak...

çileğin dediği gibi ; kahve borcumu ödemem için senin bana yemek ısmarlaman lazım ; kahve yemek sonrası içilir de diyebilirsin :82:

Aynen bebeem aynen tam teşhis bravo! o da duyargaları açık biri, yüz ifadem biraz soğuk olsa o gün korkar mesela bi şey mi oldu diye geri çekilir. O yüzden ben kendi iimde yorum yapmayı bırakıcam artık, birbirimizle ilgileniyoruz tamam işte bu kadarı yetmeli insana. İnşallah canım çorap söküğü beklemiyorum açıkçası ama eskiye göre çok daha iyi olacak diyorum. İnşallahh.

Ben elimden geleni yapıcam. Güler yüzlü olucam her daim, onu çağıran hallerde olucam her halimle:)))
Yemek ısmarla demem canım, kahve içsek yeter zaten:)

Adam esmer de biraz tombik mi ne böcük:)))
Yoksa tombik mi seviyorsun? :)

jelibon seilla ve gamzenk in aynı ortamda hoşlandığı kişilerrr.
Hadi kızlar işeeee, okulaaa!!! :KK60:

evt cnm nihayet bugün gördüm yani. kantinde yan masamıza oturdu. baya bakışlarını yakaladım. bnde baktım gerçi :KK17:

sonra çıkışta da karşıdan geliodu arkadaşım vardı yanımda. iyi akşamlar dedi gayet soğuktu anlayamadım valla:63: ilk gün bakmadım die de olabilir. hoşlanmadığından da olabilir. aman o zmn selam da vermesin yani:63: hiç anlayamadım valla aramızda kesin bişe var ama. bu bi hoşlantı mı yoksa bana gıcık mı oluo anllamadım. herkesle gayet rahat konuşurken bana gelince kasılıo sanki. msjlarda gayet samimiydi halbuki :p

bnde gerçi çok sıcak davranamıorum. yani önüne atlayıp nasılsın filan da diyemedim. ama dicem yakında. . yanımızda birileri oluo sürekli. :KK14:

bak bunda çok haklısın ben soğuk davranınca o da hemen soğuk davranıo. biraz güleryüzlü olmaya çalışıyim bakim işe yarıcakmı:26:

X