"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

günaydııın kocamn bir günaydın

cankızlar nasılsınız bugün ben aynı tas aynı hamam devam bu sene tatilde yapamadım 2 hafta daha iznim var nereye nasıl kullanacağımı bile bilmiyorum boşa gecirmekte istemiyorum artık nolacak nasıl değerlenecek iznim allah kerim bugün de bunu dert ettim kendime herkes kapkara gelince canım sıkıldı tabi güya solaryum ayarladımkadın hala arayacak sabah sabah ona cattım yok yoğunuz bilmem ne hevesimide kacırdı mutlaka bi şeyler ayarlayıp arayacakmış bugün bu sene bi bitsin artık ya ne sacma sapan gecti benim için öff nese nese karartmıyım kimseyi şimdi napalım bu senemde böle olsun hem daha bitmedi belki süper bi tatil beni bekliyodur böle düşünmeliyim

miskaaammmm bebek gibi sevevsim var seni nedense içimde bir sürü sevgi birikmiş kime nasıl dağıtsam diye bakınıyorum dün bayramlaşma hesabına birsürü milleti öptüm öpdükçe gülüyorum herkes bakınıyo noluyo bu kıza diye tsbi benim içimden o ara şöle gciyo ahh ahhh sen bukadar sakla öpücüklerini gelsin suncazlara nasip olsun:))) kesin deliriyorum ama seni sevesim gercekten içten şöle bi sarılıp nerji geçişimi yapasım var içten tebrik edip kocaman öpesim var seni cok güzel gelişmelr yaşıyosun allahım daha iyi etsin nazar göz değmesin biyandanda bizleri bırakmadın ugraıp duruyosun harikasın cümlelerim kesik kesik olmuş olabilir tam toparlayıp yazıyorum bi telefon bölünüyorum ama sen beni anladın canım bilyorum

evet böcüküm gel anlat bakalım neler oldu yaaa

kızlar nerelere kayboldunuz bakalım straw bencede sen bu admala görüşmemekle hata ediyosun herkes bi şansı hakeder bi düşün bunu
rapusumm nolduuuu akşam acaba okuldan gelince hemen gör bi gamzenk sendeeee detaylarıyla

hayata miskaya kesinlikle katılıyorummm okadar dil döktük burda sana niye kendine acı cektiriyosun hala

değiştireceğim artık doğru olan bu.akşam yaptıgım davranışın mantıklı hiçbir yanı yok.zaten serkanın facesi kapalı zaten ve ben kapatmadan silmiştim.bırtek teli var.kızıda ben uğraşım sonucu buldum fakat onuda engellerim.ben bu kadar aciz değilim gittikçe kendimi daha zayıf yapıyorum.

şu beğenleri niye kaldırdılar yaa öfff hayata artık son kez sölüyorum canım kendine gel!!! gelmiş gibisin suanda gerci ama bu son kesin karar alışın olsun artık kesin olarak uygulama kısmına gec sen degerlsin başkalarının sacma sapan şekillerde sana bunun aksini hissettirmesine izin verme lütfen

Günaydın kıslar.

Hayata yapma... Üzüldüm ben neden oldum sanırım. Benimde sağlığım bozulmaya başladı ama kendime hep aynı ieyi söylüyorum benim bir değerim var. Ben ne kadar acı çeksemde herşeyin bir nedeni vardır. Biz evli olmuş olsaydık da birbirimizi çok üzecektik diyorum. Aşkalr yaşanıyor ve gün geliyor bitiyor. Hiç bir şeyin garantisi yok. Yaşadığımız güzel duygular var. Artık neden?,Niçin? yada Acaba mı? gibi soruları sormayalım. Şu anda yaşadığımız her ne kadar kayıplarımız varsa bize sunulan ve yaşamamız gereken birşeymiş. Oluruna bırakmak lazım ne kadar zor olsada . Şu anda yaşayacağımız çoğu şeyi engelleyemediysek bundan sonra engelleyemeyeceğiz. Destek olmak ve elimizde olanlarla mutlu olup şükretmeliyiz.

Herkesi tek tek öpüyorum. Ben kendimi yaşadığım olaya kitleyince gözüm pek birşey görmez oldu. Özür dilerim kızlar.

Artıkın ben eskilerden bahsetmiyorum kişisel gelişime adadım kendimi

kızlar günaydınnn :)
dün hem uykusuzluktan hem de ilk iş gününün vermiş olduğu stresten biraz can sıkıcı bir gün geçirdim ama bugün iyiyim..
o yazılanları okudum da rapuşumuzun işler yolunda gitmiş çok sevindimm, inşallah bu sefer devamı gelicek, ben inanıorum buna :)
miskacım valla bayıldım nişanlının ailesine, öyle güzel bir aileye gelin gittiğin için çok şanslısın canım benim, darısı başımıza :)
yaa görüş diorsunuz da adam çirkin ben ondan hoşlanamıorumm
zaten geçen gün onunla çıkmadım die küstü sanırım, kaç gündür aramıorrrr, neyse keyfi bilirr
hayata ve suskuncum, size akıl vermek amacıyla söylemiorum, ne yapmak istiorsanız yapın tabi ama durumları iyice zora sokuorsunuz gibi gelior bana, bence hiçbişey yapmadan sakince oturup olucakları bekleyin.. böylesi daha iyi olmaz mı kızlar
eylülümm nerde yaaa özledim ben onuuu :)
seillacım yaw biz eli boş kaldık bahsedicek birileri bile yok senin bücürük de hala yok di mi? ne tuhaf adam bu yaaa, insan meraktan bi girer bakar ne var ne yok dieee....
gamzecim hiç bekleme, fırsatını bulduğun anda konuşşşşş
böcüğüm bugün naptııı acaba, merakla gelmesini bekliorummm :)

yaa ben seni yerim yaaa asil sen tatlisin balim benim, belki tatilinin bi kismini istanbulda gecirmeye karar verirsen, sarilip hasret gidermeye, gezip tozup eglenmeye firsatimiz olur

bu arada su begen butonlarinin gidisine ben de pek uzuldum, duygularimiza tercuman oluyodu ne guzel :))

senin dun neden sinirin bozuldu kusum, oyle bir hisim ciktin, merak ettim? onemli bi sey yoktur insallah?

nisanlimin ailesi hakkaten cok tatli insanlar, Allah herkese onlar gibi ailelere dusmeyi nasip etsin. biraz da uyum meselesi gerci, ben soguk nevale bi kiz olsam hic anlasamazdim onlarla eminim. "bu ne ya, valizimi salca doldurdular, onlara neyse!" kafasinda biri de olabilirdim, o zaman sikayet ediyo olurdum size, kizlar ailesi cok fena, vicik vicik samimi oluyolar off derdim :)) o zaman soyle dua edeyim, Allah herkese, kendi kafa yapisina uygun ailelere dusmeyi nasip etsin, amin :)

hee, senin adamdan kacisinin sebebi belli olduuu, adam cirkinmis kokos seni kokoooss

aynen ya tamda söylemek istediğim şeyi yazıyo birisi e beğenecem ama yok napalım bi müddet böle idare edecez
seila miskayı beğendi:))))

ya ben eylülü merak etmeye başladım okuluna dönmüştür yüksek ihtimal canını sıkan şeylerde vardı sonra bahsederim demişti umarım yoğunluktan giremiyodur farklı bi durum olmasında

strawımmm kaldık mı biz bize bebeğim napalımmmm ama sen dış görünüşü boşver bi kahveden bişey olmaz bizim için iç en azından akılda kalmamaış olur
ve evet bu bücürük cok garip tuhaf anlaşılmaz biri galibaa abla beklenecekkkk

cnm işle alakalı kızdırdılar beni, bi de uykusuzum herkese bağırmaya başladım dün başka bi sorun yok çok şükür..
ama tatlımm hem çirkin hem şişko hem kel ben onu napiyim :84:

cnm işle alakalı kızdırdılar beni, bi de uykusuzum herkese bağırmaya başladım dün başka bi sorun yok çok şükür..
ama tatlımm hem çirkin hem şişko hem kel ben onu napiyim :84:

oyyy bütün olmusuzlar bu zavallı adama toplanmış diyosun yani üzüldüm bak şimdi ama sana bişey diyimmi ben bi ara böle birine takılmıştım aşık bile olabilirdim hatta kıyısından döndüm yani adam kel şişko değildi tam aksine kısa zayıf hafif kambur biriydi:) ama bizimki olmadı farklı nedenlerden ötürü

yaa tatlımm bu uzun boylu ama mesela ben ona dedim ki saç ektirsen iyi olur, hiç oralı olmadı, bence insan birini gerçekten istiorsa fedakarlık yapmalı, hem bu fedakarlık da deil, kendisi için de iyi bişi yapmış olucak sonuçta haksız mıyım :26:

Son düzenleme:

ben cevap vermeyim, sekilcilige karsiyim. yaratilis insanin elinde olan bi sey degil, haliyle goruntusune estetik operasyon gerektirecek sekilde mudahale etmek istememesi de garip degil. bence hic kimse baska birinden boyle bi sey istememeli, bana kirici ve gercekten ukalaca geliyor cilegim, uzerine alinma, genel konustum. sen belli ki cok guzel bi kadinsin ama kusurlu da olabilirdin. o zaman senin cok istedigin bi adam sana, surana estetik yaptirsan iyi olur deseydi, eminim ki o adamla bi gun bile vakit kaybetmez, seni sen oldugun icin seven baska birini aramaya koyulurdun.

iyi ki cevap vermedim he :)

tatlımm haklısın tabi ki yaratılış elde deil ama bence opersyonlarla düzeltilebilecek şeylere eğer seni mutsuz hissettiriorsa müdahale yaptırılmalı, mesela ben çok korkmama rağmen, arkadaşlarımın da etkisiyle geçen sene burnuma estetik yaptırdım :)
gerçi o hali belki onu mutlu ediordur ama sanmıorum neden dersen bi özgüven eksikliği var gibi..mesela bu bir kez evlenip ayrılmış, bana eski eşi için dedi ki o beni hiç bi zaman sevmedi, sağladığım olanakları sevdi, yani kendine güvense böyle bişey söylemez gibi geldi bana.. ki zaten sadece görünüşü deil de bu söylemleri de beni ondan soğuttu..
bu söylediklerime bakmayın zaten, burda biraz da gülün die abartarak yazıorum, yoksa geçen sene hoşlandığım kişiyi görseniz bundan hoşlananla bunları yazan kız aynı kişi olamaz derdiniz eminim :)

Son düzenleme:

seilla miskayı beğendi:)
çileğim hiç öle düşünme bak ben kısa kambur falan dedim millet napıyosun bu admla diyodu bana ama ben hiç kulak asmadım hatta biraz daha başarılı olbilseydi bi ilişkiye bile başlayabilirdim dedim ya farklı nedenlerle ayrıldık biz tabiki takıntıları oluyo insanın benimki boy mesala ama eger seversem boyu kısada olabilir yapma böle sac ektirmek onun tercihi olmalı sırf sen istediğin için bunu yaparsan zaten mutsuz olur

kızlar ancak gelebildim... toplantıya ara verdik... aslında toplantı öncesi de yazmıştı ama iletilmedi...

eylül nerde gerçekten yaaa ?

rapuştan da ses seda yok ; gece uzun sürdü galiba bebek ziyareti ; anlatacak da çok şeyi vardı ki üşendi yazmaya eve dönünce umarım güzel geçmiştir...

seillacım ; gamzenk ben ve senin bücürüğe gaz dileğine inşallah diyorum kocaman :) miskanın da dediği gibi ablasını beklemekten başka yapılacak birşey yok gibi... neyse sen yine de pozitif olmaya devam et... neydi " gülümse ; erkekler pozitif kızlar sever "

gamzenk biraz raha olmaya çalış canım yaa... bir merhaba de ; devamı gelir ders programından, tatilden, arkadaşlardan çok rahat bahsedebilirsiniz... aslında o kadar çok şey var ki konuşabileceğiniz... aynı okuldasınız sonuçta... bugün yarın diye erteleyip durma ; al çayını git masasına otur

kızlar benim cesaret hakkaten uçtu gitti... bu sabah geçti , arkadaşı da yoktu... nasıl bir işte çalışıyorlarsa bunlar ya bir gün git öbür gün gitme ohh ne güzel
neyse bu sabah baya uzaktan geldiğini farkettim ama onun geldiği tarafa değil de servisimin geldiği tarafa bakmaya devam ettim... o da geçti önümden gitti... gözlükleri de vardı hiç kafasını filan çevirip de bakmadı... böyle işte :26:

strawcım ; madem bu kadar hoşlanmıyorsun ısrar etmeyelim biz de :)

off kızlar yaa napıcam ben

yani tatlım ya korkuttun beni an cünkü ben cok kızarım gücenirim öle düşünene dediğim gibi kişi kendi rahatsılık duyuyorsa kendi istiyorsa yaptırmalı böle seyler eger rahatsa sırf dıs müdahale ile olmamalı bu yada bilmiyorum tabiki ilk bakışta herkes görünüşe gider genel durum bu olabilir ama nedense beni bundan cok kişinin tavırları davranışları konuşması hatta ses tonu gülüşü falan ceker bu özellikler daha cazip geliyo bana cok yakışıklı birindense yakışıklı olmayan ama ortak zevklerimin oldugu konuşabilecegim zaman gecirmekten hoşlanabilecegim birini tercih ederim benim bücürük mesela evet yakışıklı ama diyorum ya hani olurda olursa eger tavrı beni cezbetmesse sanmıyorum ki olsun çileğim bence sende bu yüzden bu adama sans vermiyosun tavrında seni ceken bi duş yok benim anladıgım

böceğim ya adam yanlız gecmişşş naptın sen dikiliverseydin karşısına senin sevgilin falan mı var deseydin ha eger yoksa bi kahve içmeliyiz benceya sonucta asıl zor kısmı gectin ben mesela bu ilk adımlarda zorlanırım ama sonra topu elime bi aldım mı bırakmam sen en zorunu yaptın şimdik noldu sana

hmm, anlasildi problem, kendine guven eksikligi sonucu adamdan hoslanmiyosun, icinde bi yerlerde sac ektirirse kendine guveninin yerine gelecegini dusunuyosun belki de..
kendine guven eksikligi olan insanlarla olmak zor gercekten de, o kendine guvenmedikce seni yer cunku.

neyse, biz idarelik adam aramiyoruz zaten, ask ariyoruz askk

Böcükcüm kelin merhebi olsa başıma sürsün bu lafta benden olsun.

Benim taktiğim hiç olmadı herzaman kendim oldum. Amabu oğlandan hoşlanıyorsan gülümse yüzüne.... ehmet Çoşkundeniz varya onun kitaplarında vardı güzel şeyler. Uzman tv yaz gogle orda da çıkıyor erkekler kadınlar flörtler :))) Biz bayanlar azda olsa belli etmemiz lazım. Sakarlık felan yok mu sende sakarlık yapı birşekilde konuşma inkanın olsa ...

Son düzenleme:

bocugum bosver yaa, bi erkek girisimde bulunan bi kadini boyle gormezden gelemez. sevgilisi falan olabilir, ya da senden elektrik alamamis olabilir. sen elinden geleni yaptin, cesaret verdin, ilk adimi attin ve konustun. ilgilenen adam mutlaka devamini getirirdi bence. belli ki bu adamin bi sikintisi var. artik bi sey yapma bence, akisina birak gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…