"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kizlaar, ben geldimm :))

ben size cok kaynatmayin, okumasi zor oluyo dememis miydim, tam iki saattir yazdiklarinizi okuyorum :)

cilegim, pozitif dusunmeye karar vermene ve uzuntulu halini uzerinden atmana cok sevindim. bu karari verebilmek, duzelmekle esdeger bence. annen icinse cok uzuldum, Allah acil sifalar verir insallah. babaciginin da mekani cennet olsun, allah tahsilatini affetsin.

rapunzelim, tosbaanin bayram icin aramasi demek, ayni hatayi bi daha tekrarlamayacagi demek degil di mi. sen benim olumlu yaklasicami tahmin etmissin ama ben cok kizmistim seni ektigi ve pesinden aramadigi zaman, simdi de haliyle biraz onyargili yaklasiyorum adama. seni tekrar uzerse diye korkuyorum. ama sen akilli kadinsin, eminim o dengesiz adami dengeye kavusturursun, umarim o da hatasini anlamistir da bi daha boyle kabaliklarla gelmez karsina.

seillacim, melegim seni de cok ozledim. bucuruk bayramda girer diyoduk, olmadi demek. bence bi sevgilisi olsa ve gununu gu netse, en azindan bi foto falan koyardi, ya da iliskisi var yapardi durumunu. belli ki bu adamin face`la falan pek isi yok. acaba ona ulasmanin baska bi yolu bulunabilir mi?

bocugum, tatil tatildir, varsin planli olmayiversin napalim :) seni de iyi gordum, sevindim, bal petekleri siziii. bugun gordun mu seninkini, naptin??

diger kizlari da cok opuyorum, umarim her sey gonlunuzdeki gibi olur bayanlar :)

bana gelinceeee :)
cok guzeldi kizlar. dunya tatlisi insanlar ve beni cok iyi agirladilar. bebek gibi baktilar resmen, evlatlarindan ayirmadilar. cok sicaklar ve eglenceliler. en son "anne-baba" diyerek ayrildm :) taki olayini dusunuyodum ya, ben ordayken bi set sectirdiler, kolyesi-bilekligi-kupeleri olan, bi de bilezik aldilar. ben de saat alicam, saati sectirmistim zaten.

istanbula, valizimde biber salcasi, dag kekigi, defne, antepten pul biber, reyhan, erik, kabak vs vs vs dolu torbalar, boynumda bana hediye aldiklari zarif bi kolye, suratimda kocaman bi gulumseme ve gozlerimde ayrilirken dolan yaslarla geri dondum. Insallah hep boyle gider, Allah nazarlardan saklasin, hepinize boyle guzel ailelere dusmeyi nasip etsin.

hepinizi cok ozlediimm :)))

işin ilk günü beni çileden çıkarmayı başaran bu insanları dövesim geliorrrrrrrrr
miskacım hoşgeldin bitanemmmmm, yazdıklarını tam okumadım çok sinirliyim, sinirim geçsin öyle yazayım tatlımm

miskammmm hoşgeldin bebeğim nasıl özlemişim seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
çok sevindim herşey süper olmuş ya nazar göz değmesin valla daim olsun mutluluğunuz hep böle sorunsuz problemsizn gecsin günleriniz ne hoş ya maşallah vallahi
canım bende düşündüm başka biyerden ulaşabilirmiyim die baktımda ama adam ne tweet ne msn ne başka bişey bu ara bütün iletişim olaylarından uzak duruyo yazdım mı bilmiyorum daha ben msj atmadığım zaman biri yorum yapmış buna arıyorum acmıyosun nerdesin die onada cvp yok kötü bişey olsa illaki duyardım abladan haber alırım dedim oda ondan beter hiç girmiyo en son resim yolladım işte ekimde gelince görüşcez yadı okadar o gelene kadarda bi haberim olmayacak sanırım eğer ortada bi problem varsa sanıyorum direk bunula alakalıkendi iç dünyası karışık oda bunalmış kaçmış gitmiş olabilir bi süre ara vermiştir herşeye belkide

işin ilk günü noldu sana böle tatlım kim sıktı canını bakıyım senin

yaa bu arada eylül hala yok merak ettim onu

kesinlikle katılıyorum.. hiç inanmamak lazım güzel sözlere.. en azından her şekilde emin olana kadar doğruluğuna.. benim çıktığım insan da yürekten güzel sözler söylüyor gibi görünüyordu.. ben evlenme konusunun yakınından bile geçirmezken kendisi evlilik imalarında bulunuyordu her konuşmasında (daha 2 aylık ilişkide).
iltifatlar yağıyordu. neyse ki hepsi de sağ kulağımdan girdi soldan çıktı. eğer laflarını önemseseydim şu an acı çekiyor olurdum. belki de güzel lafları kulak ardı etmek kolay değildir. insan ister istemez etkileniyordur. ama bir noktada hislerimizi kontrol altına almazsak sonradan baş ağrıları çekmek zorunda kalıyoruz. bundan önceki ilişkimde hep inanmıştım söylenenlere. kazığı yiyince aklım başıma geldi. artık tedbir alıyorum en baştan. erkeklere zaten hiç bişi olmuyor. unutup gidiyorlar. hemen yeni aşklara yelken açıyorlar.
konuyu açan arkadaş sanırım haklı. artık eski ilişkilerdeki derinlik yok gibi. insanlar bu yüzden kaçıyor.

erkek yada kadın farketmiyor herkes sevme özürlü oldu herkes bırılerınden acı çekiyor bırılerınden çıkarmaya çalışıyor.güvenmemek en iyisi çünkü acı çekmekten korkup acı çektiriyorlar.en ıyısı güvenmeden akışına bırseylerı yaşamak.
ve miskacım ne güzel adına çok sevındım ınsallah daha da iyi olur.

Son düzenleme:

HAklsın ultravox... ama işde bazen engel olamıyorsun Ben asla sözlere kula asmazdım samimiyetine inanmıştım aşırı güvenmişim ama güvenimin sonu koca bir aptalllıkmış onu anladım... Süsülü laflara kulak asacak en son kişi bendim. çok da korudum kendimi ama işde olacakla öleceğe çare yokmuş..

Şimdi çok zor güven duyarım bundna sonra sürünün erkekler diyorum iyi niyet yok onlara

ama yerinde ben olsam kesinlikle ben de etkilenirdim onun yaptıklarından. aşırı ilgili davranmış sana. insan ne kadar etkilenmeyeceğim dese de mutlaka etkilenir o jestlerden sözlerden. insanın kalbiyle oynayan kişi ne kadın ne erkek farketmez bence asla huzur bulamaz. kalbini kıran kişinin mutlu olmayacağına inanıyorum. bundan sonra hangi kızla birlikte olursa olsun o kız çok şansız biri. çünkü herkese aynı türden davranıyor. o kıza da şiir yazıyormuş bırak yazsın. o kızla olan ilişkisi bitince ardından gelecek kıza da aynı şekilde davranacak. böyle bir adam seni sevse ne olur ki. hiç üzme kendini. özel bir insan olsaydı herkese aynı içtenlikle iltifatlar şiirler yağdırmazdı. başka bir aşkı kalbinden söküp atamamış güya. o söküp atamadığı aşka bile saygısı yok.

Son düzenleme:
Ne söyleyebilrim ki. bana seni kendime daha çok bağlamam lazım diyordu... O kadar kafaya koymuş ki beni. Şimdide köşesin çekildi ...Artık Allah ıslah etsin...

sen de bırak ne hali varsa görsün köşesinde. kendi kendiyle yarışa girmiş her halde. bağlamam lazım derken bağlayınca kuş mu konmuş.. birini bağlamak için özel çaba sarf edilir mi. zaten ona bağlanacak olsan bu kadar uğraşmasına gerek kalmadan bağlanırdın. beyefendi kendi kendisini yeterli bulmuyor olacak her halde ki özel çaba sarf etmiş. amaç edinmiş. senin üzülmen de geçici olacak. çünkü sen onun ilgisinden haklı yere çok etkilendiğin için ilgisini kaybedince kendini kötü hissetmiş olmalısın. ya da karşı tarafın dengesizliğine birden elini ayağını çekmesine anlam verememiş olabilirsin. çok önemsiz biri bile aniden selamı kestiğinde ya da dengesizce davrandığında üzülürüz. kaldı ki bu kişi değer vermek için uygun gördüğümüz biriyse ister istemez canın sıkılır. zamanla şükredeceksin baştan kurtulduğuna ondan. çünkü bu adamın kendi kendisiyle sorunlar var gibi geldi bana. olgun biri değil sanırım.

kızlaaar hepinize iyi haftalar... yaa o kada çok işim var ki yapacak ama sakin ortalık... henüz herkes adate olmaya çalışıyor ama ben full konsantre çalışıyorum ; panik olmadım henüz ama nasıl neye yetişicem bilemiyorum yine de... olsun işimi seviyorum...

miskacım hoşgeldin... güzel geçmesine çok çok sevindim; hep öyle olsun inşallah... üzülme eniştemiz hep seninle zaten
seillacım rüyan için de allah hayırlara getirsin diyorum...

kendimden de habe verip kaçayım hemen ; kusura bakmayın çok işim var... inmedim aşağı ama camdan baktım sadece arkadaşı geçti... belki o senelik izinde bilemiyorum... yarın inicem ama aşağı artık napıım bekleyemicem neyse öpüyorum sizi...

hımmm demek gecmedi canım izinde olabilir herkes bayramla birleştirmiş uzun kullanabilmek adına sen in karşılaşırsanız ne ala olmadı arkadasıyla bakısırsınız artık belki bi haber verir sana ondan
bizdede işler yoğun ama cok şükür bende karışmadım henüz bi iştahla calışıyorum özlemişim günler boş gecince tabi

ve kızlarrrr artık bırak8ın bu olumsuz düşünceleri gecmişi irdelemeyi gelece bakın lütfen vede umutlu olun daha fazla üzmeyin kendinizi

suskun_sultan o ne demek ya başka kızada aynısını yapıyormuş? Nerden biliyorsun nerede gördün?
ben serkana bunu konduramam bile gerçekten.kendı ilişkim adına söylüyim benim yüzümden bitti ilişki ve onun sorunlarının bu döneme gelmesi yüzünden ama serkan seviyorsa sevıyordur,arayacagım dedıyse arar vs.,zamanım yok dıyorsada ılıskıye zamanı gerçekten yoktur.erkek olarak gerçekten güvenirim ona tüm olumsuzluklara rağmen cünkü sevdiğim adamdı.
ama ondan sonra kimse için bunu diyemem.fakat o ne derse o olduguna eminim.toz konduramamak değil sadece hissetmeyeceği bir şeyi asla yapmayacak birisi.

Günaydın kızlarr
Miska hoşgeldin anlattıklarını ağzım kulaklarımda okudum çok sevindim senin adına. Allah hepimize nasip etsin böyle duygular. Ben de okula gittim toplantı bitti geldim saat 4de sınav var 3 te tekrar gitcem. Okula 1 erkek 1 de bayan edebiyatçı atanmış, bilgisayarcı atamamışlar yine ben 30 saat derse gircem yorucu 1 yıl daha beni bekliyor. Hepinize kolay gelsin öpüyorum

Canım onu iyi tanıyorum ve işde kişisel özelliklerini biliyorum bir başkasına duyduğu aşkı dile getirmiş. Bırakıp gittin beni hiç sevmemişin demiş. Bizim aramızda hiç bir sorun yokken. Ben varken yazılmış bir yazı veya karalama. Benleykende aynı paltforma aynı karalama defterine beni sen sevmedin ama işde şmyle böyle beni seven biri var ben artık etrafında dönüyorum gibi yazılar yazmış. Ben sadece geçit olmuşun onun için aradığı muhtemelen ben değildim şimdide iletişimi kesti. Şu anda şuçlu olarak kendimi kabul etmiş olsamda yaptığım birşey aramızda soğukluk olmasına neden bile olsa yürekli birinin bir nedeni olunca çıkar söyler. Cesareti olmayan insan işde böyle yapar sadece bekler sonrada sen sabırsızsın bekleyemedin tarzı cümlelr kurar. Erkek veya kadın kendi hatasını görmeden başkasını suçlamalı. Çevremde olan ilişkilere bakıyorum kimse iyi davranışı değilde kötü davranıştan anlıyor. Kendisine acı çektirenleri göklere çıkartıyor yani ne söyleyebilirim ki.

Suç kimde valla ben artık bunu düşünmek istemiyorum. Gönlümü ona kaptma kararı aldım. Beni seven kusurlarımla sevsn beni ben nasıl insanları kusurlarıyla kabul ediyorsam. Seven insan sevdiğini hoş görüyle karşılar.

Sen farkılıısın, ilişkin farklı... ben seni olaya dahil etmiş gibi olmayım. Sen de bende artık eskilerden bahsetmeyelim

Yok boyle birşeyi görmüş,duymuş olman cok kötü gerçekten ben zaten bahsedelim demiyorum zaten.
Şuanda bir ilişkide yaşamak istemiyorum sadece zaman diyorum ama boyle bırseyı görmüş duymuş olman çok kötü olmuş.Fakat aslına bakarsan iyi olmuş en azından onun yüzünü görmüşsün.
Allah hayırlısı neyse onu çıkartıyor karşımıza.Üzüldüm sadece böyle birşey kusura bakma ama çok adiceymiş ama erkek tatilde yaşadıklarımdan sonra şaşırmadım diyebilirim.

Merhaba kızlar! Nasılsınız?

Ben çok iyiyim, her şey umduğum gibiydi şükür. Beni görünce gözlerinin içi güldü, peşimden ayrılmadı 4-5 saatimizi okulda geçirdik. Hiçbir konuyu açmadım çok geyik bir ortam vardı, çalışmalarımızı aynı gruplarda yapalım diye ısrar etti, etraftakiler de ısrar ettiler bana kabul et diye, çok komikti ben de kabul ettim:)) Şu an aynı gtuplardayız ve beraber çalışmalarımız olacak, sevgiliymişiz gibi davranmaya devam ediyor tek farkla, bu sefer ben rahatsız değilim. Gerekli kıvama getirip dökülll diyeceğim, olursa olacak olmazsa baş baş.
Bu gece yeni doğuö yapan bi arkadaşa davetliyiz, bir aylık kızı var bebek sevicem kokluycasm onuuu:)) Terasta oturcakmışız bakalım nasıl geçicek.

cekucum gelenler bekar mı gördün mü?? Bizim okulda da iki yeni tip vardı ama neydiler bilmiyorum.
miskaaaa çok tatlısın çok sevindim pul biberler falan ha?!!:)) Her şey dilediğin gibi olsun güzelüm, güzellerimmm!!! Smileyler gelmiş yaşasın!

Öpüyorum kızlar sevgilerrr...

canım ben sana başından beri içime doğuyor bırısı gelecek ve olacak demiştim hatırlarsan.olacak ve hayırlısı olacak senın için neden bilmiyorum ama ben böyle hissediyorum senın ıcın.cok enteresan eger 6.ci hıs dersen 6.cı hissim bunu dıyor bana.teraslı ortamda daha yakınlaşma fırsatı bulabilir bakalım herşeyin hayırlısı olur umarım hakkında.

ayyy hadi bakalım :13: akşam o da olacak değil mi bebek ziyaretinde... umarım güzel geçer tatlım yaaa...
ama detaylı anlatacaktın sen... biraz daha detay ver bize... ayy çok heyecanlandım nedense :44:

ya bu arada benim 2 hafta önceki cesaretimden eser yok kızlar yaa... valla biraz zor bakıcam sanırım suratına... tabii yarın görürsem ; gaz verin bana yaaa... :26:

slm kızlar ben geldimmm.. çook yorucu bi gün geçirdim. stajım başladı. acaip yorgunum. benimkiyle okulda çok karşılaşamadık şöle konuşabilcemiz bi ortam olmadı. bi de hep samimi davrancam diyorum ama niyeyse yakınına gelince yapamıyorum. kankasıyla o kadar rahat konuşuyorum ki ama benimkine gelince bakamıyorum bile karşıdan çok soğuk algılanıyorum kesin. ama kendime söz verdim yrn kesinlikle böle olmucam.inş konuşabilcemiz ortam olur sa hemen atlıcam mrb dicem. bugün de kantinde sağa sola bakınırken nerde die gözgöze geldik. sonra benim elimde yemekler vardı karşıdan geliodu heycan yaptım yine bakamadım eminim baksaydım konuşcaktık. sonra çarpraz masalarda oturduk ara ara bakışlarını yakaladım.. hep güldüm neşeli ve rahat görünmeye çalıştım :)

neyse kızlar henüz umudumu kesmedim. artık her gün görcem illa ki. bakalım ama benim sıcak davranmam lazım. çünkü ben baya süslüyüm dier kızlara göre. havalı görünüo olabilirim. benim teklifimi kabul etmez die düşünebilir. o yüzden sıcak davranmalıyım. ama morali bozuk gibi geldi bugün nedense.

kızlar bana az gaz verin ya bn biraz sıcak davramalıyım ama onu görünce neden davranamıyorum:18: msj yazarken iyiydim halbuki

çooook sevindim. devamı gelir inş.. darısı başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…