"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Merhaba kızlar! Nasılsınız?

Ben çok iyiyim, her şey umduğum gibiydi şükür. Beni görünce gözlerinin içi güldü, peşimden ayrılmadı 4-5 saatimizi okulda geçirdik. Hiçbir konuyu açmadım çok geyik bir ortam vardı, çalışmalarımızı aynı gruplarda yapalım diye ısrar etti, etraftakiler de ısrar ettiler bana kabul et diye, çok komikti ben de kabul ettim:)) Şu an aynı gtuplardayız ve beraber çalışmalarımız olacak, sevgiliymişiz gibi davranmaya devam ediyor tek farkla, bu sefer ben rahatsız değilim. Gerekli kıvama getirip dökülll diyeceğim, olursa olacak olmazsa baş baş.
Bu gece yeni doğuö yapan bi arkadaşa davetliyiz, bir aylık kızı var bebek sevicem kokluycasm onuuu:)) Terasta oturcakmışız bakalım nasıl geçicek.

cekucum gelenler bekar mı gördün mü?? Bizim okulda da iki yeni tip vardı ama neydiler bilmiyorum.
miskaaaa çok tatlısın çok sevindim pul biberler falan ha?!!:)) Her şey dilediğin gibi olsun güzelüm, güzellerimmm!!!:KK71: Smileyler gelmiş yaşasın!

Öpüyorum kızlar sevgilerrr...

vay vay bayagı aşılmış olaylar mesafeler kapatılmış bi salınılmış rahatlanılmış her ikinizz içinde olmuş bunlar mükemmel bak dediğim gibi oda artık bence ne istediğini biliyo ama yine rapucum olumsuz olmak istemesemde bakk bu senin tosbaaa değişken bi tip hazırlıklı ol herşeye umdugumuz gibi sonuclanmazsa canımız yanmasın dimi ama ben pek bi umutluyum bu sefer bu adamdan son sansı bu bunu onada hissettirki adımlarını denk alsın hemi bebeğim bide detay dedik rapus ya o ne dedi sen nededin ilk konuşmanız ne oldu ayrıca bu dogum muhabbetinde oda varmı ben tam anlayamadımm yaaa:26:

ayyy hadi bakalım :13: akşam o da olacak değil mi bebek ziyaretinde... umarım güzel geçer tatlım yaaa...
ama detaylı anlatacaktın sen... biraz daha detay ver bize... ayy çok heyecanlandım nedense :44:

ya bu arada benim 2 hafta önceki cesaretimden eser yok kızlar yaa... valla biraz zor bakıcam sanırım suratına... tabii yarın görürsem ; gaz verin bana yaaa... :26:

böceğimm araya zaman girdi cesaretinin kırılmasıda doğal vede istediğin gibde gelişmede aranızdaki durum bu yüzden böle hisssediyosun onu görünce gecer merak etme umarım karsılasırsınız yarın sen tavrını bozma birini gördün beğendin ve bi adım attın sonuc ne olursa olsun harikasın herkesin yapabilecegi bişey degilki bu herşeyi gectim bikere bu cocuk cesaretine hayran omalı ve hayatında birisi yoksa senin gibi hatuna ilgisiz kalamayacaktır bence vede meraktadır o şimdi nerelerde bu diye sen sakın üümidini kırma nasılsa başlangıcı yaptın olmadı bi cesaret daha acık acık dersin seninle tanışmak konuşnmak istiyorum die ben bişey yapamadım ya bi deli cesareti var bende bu ara herşeyi yapabilirmişim gibi geliyo hatta benimkinden birazcık olumlu bi msj gelmiş olsa direk ilanı aşk edecem yani:KK52:

slm kızlar ben geldimmm.. çook yorucu bi gün geçirdim. stajım başladı. acaip yorgunum. benimkiyle okulda çok karşılaşamadık :KK43: şöle konuşabilcemiz bi ortam olmadı. bi de hep samimi davrancam diyorum ama niyeyse yakınına gelince yapamıyorum. kankasıyla o kadar rahat konuşuyorum ki ama benimkine gelince bakamıyorum bile :KK43: karşıdan çok soğuk algılanıyorum kesin. ama kendime söz verdim yrn kesinlikle böle olmucam.inş konuşabilcemiz ortam olur sa hemen atlıcam mrb dicem. bugün de kantinde sağa sola bakınırken nerde die gözgöze geldik. sonra benim elimde yemekler vardı karşıdan geliodu heycan yaptım yine bakamadım :KK43: eminim baksaydım konuşcaktık. sonra çarpraz masalarda oturduk ara ara bakışlarını yakaladım.. hep güldüm neşeli ve rahat görünmeye çalıştım :)

neyse kızlar henüz umudumu kesmedim. artık her gün görcem illa ki. bakalım ama benim sıcak davranmam lazım. çünkü ben baya süslüyüm dier kızlara göre. havalı görünüo olabilirim. benim teklifimi kabul etmez die düşünebilir. o yüzden sıcak davranmalıyım. ama morali bozuk gibi geldi bugün nedense.

kızlar bana az gaz verin ya bn biraz sıcak davramalıyım ama onu görünce neden davranamıyorum:18: msj yazarken iyiydim halbuki :KK1:

canım belliki aranızda bişeyler olup bitiyo oda sende bunun farkındasınız bekışmışsınız da söylediğin gibi yarın bi şekilde slm ver mrba de onda biraz cesaret lazım dediğin gibide biraz havalı bi tip olarak gözüküyosan onunda cesaretlendirilmeye ihtiyacı vardır ilk günler bunlar sohbeti kurdun kurdun sonra günler gecek mesafeler artacak konusacak konu kalmıycak şimdi tatilden döndünüz bir sürü malzemem var ona göre davran

ayyy birileri benim bücürüğüme de biraz gazzz versin akıl versin yaaa dayanamayıp su "evlen daaaa" yorumunun altına "evet evet hatta gel benle evlen" yazacamm o olacak :KK47:
biri benni durdursun:KK52:
Allahım sen bende birikmiş olan (tüm hevesim kursagımda kaldı yaa bende enbbolundan var yani) bütün bu sevdaya aşka dair olan gazı al böcük ve gamzenkcime ver verde biran önce kavussunlar sevdiceklerine o arda bide benim bücürügümede biraz akıl fikir ihsan eyle rabbimmmmmm amin

vay vay bayagı aşılmış olaylar mesafeler kapatılmış bi salınılmış rahatlanılmış her ikinizz içinde olmuş bunlar mükemmel bak dediğim gibi oda artık bence ne istediğini biliyo ama yine rapucum olumsuz olmak istemesemde bakk bu senin tosbaaa değişken bi tip hazırlıklı ol herşeye umdugumuz gibi sonuclanmazsa canımız yanmasın dimi ama ben pek bi umutluyum bu sefer bu adamdan son sansı bu bunu onada hissettirki adımlarını denk alsın hemi bebeğim bide detay dedik rapus ya o ne dedi sen nededin ilk konuşmanız ne oldu ayrıca bu dogum muhabbetinde oda varmı ben tam anlayamadımm yaaa:26:

böceğimm araya zaman girdi cesaretinin kırılmasıda doğal vede istediğin gibde gelişmede aranızdaki durum bu yüzden böle hisssediyosun onu görünce gecer merak etme umarım karsılasırsınız yarın sen tavrını bozma birini gördün beğendin ve bi adım attın sonuc ne olursa olsun harikasın herkesin yapabilecegi bişey degilki bu herşeyi gectim bikere bu cocuk cesaretine hayran omalı ve hayatında birisi yoksa senin gibi hatuna ilgisiz kalamayacaktır bence vede meraktadır o şimdi nerelerde bu diye sen sakın üümidini kırma nasılsa başlangıcı yaptın olmadı bi cesaret daha acık acık dersin seninle tanışmak konuşnmak istiyorum die ben bişey yapamadım ya bi deli cesareti var bende bu ara herşeyi yapabilirmişim gibi geliyo hatta benimkinden birazcık olumlu bi msj gelmiş olsa direk ilanı aşk edecem yani:KK52:

canım belliki aranızda bişeyler olup bitiyo oda sende bunun farkındasınız bekışmışsınız da söylediğin gibi yarın bi şekilde slm ver mrba de onda biraz cesaret lazım dediğin gibide biraz havalı bi tip olarak gözüküyosan onunda cesaretlendirilmeye ihtiyacı vardır ilk günler bunlar sohbeti kurdun kurdun sonra günler gecek mesafeler artacak konusacak konu kalmıycak şimdi tatilden döndünüz bir sürü malzemem var ona göre davran

ayyy birileri benim bücürüğüme de biraz gazzz versin akıl versin yaaa dayanamayıp su "evlen daaaa" yorumunun altına "evet evet hatta gel benle evlen" yazacamm o olacak :KK47:
biri benni durdursun:KK52:
Allahım sen bende birikmiş olan (tüm hevesim kursagımda kaldı yaa bende enbbolundan var yani) bütün bu sevdaya aşka dair olan gazı al böcük ve gamzenkcime ver verde biran önce kavussunlar sevdiceklerine o arda bide benim bücürügümede biraz akıl fikir ihsan eyle rabbimmmmmm amin

çok saol cnm. söz veriyom yrn bu işi yapıcam. konuşucam inş ortam olur. şöle o karşıdan gelse bnde karşıdan gelsem ne güzel olur
kesin konuşurum. zaman geçse de deişen bişe olmuo ki
geçen sene bütün yıl soğuktuk. okulun sonlarına doğru yakınlaştık.
farketmio yani. önce soğuk olsak bile yakınlaşabiliriz. yeter ki bi aktivite olsun.. ama bu sefer uzaklaşmak istemiom.. msj da grşrz dedim ya.o da grşrz dedi. ama sanki bugün bnden bi sıcaklık bekledi. yrn gösterebilirim umarım..

çok saol cnm. söz veriyom yrn bu işi yapıcam. konuşucam inş ortam olur. şöle o karşıdan gelse bnde karşıdan gelsem ne güzel olur
kesin konuşurum. zaman geçse de deişen bişe olmuo ki
geçen sene bütün yıl soğuktuk. okulun sonlarına doğru yakınlaştık.
farketmio yani. önce soğuk olsak bile yakınlaşabiliriz. yeter ki bi aktivite olsun.. ama bu sefer uzaklaşmak istemiom.. msj da grşrz dedim ya.o da grşrz dedi. ama sanki bugün bnden bi sıcaklık bekledi. yrn gösterebilirim umarım..

göster canım ilgini alakanı esirgeme bunda bişey yok biraz cesaretlendireceksin aakviteleride olmadı kendin yarat bak ortak arkadaslarınız da varmış bnasılsa getirsinler sizi bir araya

göster canım ilgini alakanı esirgeme bunda bişey yok biraz cesaretlendireceksin aakviteleride olmadı kendin yarat bak ortak arkadaslarınız da varmış bnasılsa getirsinler sizi bir araya

hiç bi arkadaşım bilmio :KK43: sölememde. güvenebilceim kimse yok emin ol. sadece buraya yazabiliorum. bizi buluşturun diyebilceim biri olsaydı keşke.kendim çabalamak zorundayım. :KK5: yada onun yanıma gelmesi lazım. normalde nerde görse gelir ama bugün deişikti ya. kalabalık gruplar halinde oturduk. o yüzden pek gelemedi:KK43:

kızlar ne mutluki hepinizin hayatında canlılık olmuş bı gittim tatile hepinizin adaylar çıkmış ortaya valla bakıyorum seviniyorum.İnşallah hayırlısıysa dahasıda gelir .

gamzenkim sen yap planı hani cıkma durumu olan arkadaslarınız varya güya onları getir bir araya ayrı kaldık uzun zaman hadi bir arada bi kahvaltı yapalım de bi grup oluştur onuda dahil et falan ama belkşde gerek kalmaz bunlara bile yarın gider bi mrb dersin başlarsınız sohbete direk ikiniz program yaparsınız
hayatacım bende tık yok ama hadi kızlar diyorum kıracaz su seytanın bacagını sırayla

gamzenkim sen yap planı hani cıkma durumu olan arkadaslarınız varya güya onları getir bir araya ayrı kaldık uzun zaman hadi bir arada bi kahvaltı yapalım de bi grup oluştur onuda dahil et falan ama belkşde gerek kalmaz bunlara bile yarın gider bi mrb dersin başlarsınız sohbete direk ikiniz program yaparsınız
hayatacım bende tık yok ama hadi kızlar diyorum kıracaz su seytanın bacagını sırayla

inş inş. nerde o günlerr..

yrn kesin mrb dicem. olmadı bakcam hep belli etcem.

ayy çok iddalı konuşuom ama yapmam lazım.

bugün moralide çok bozuktu be niye acaba. normalde hep neşelidir halbuki :KK43:

inş inş. nerde o günlerr..

yrn kesin mrb dicem. olmadı bakcam hep belli etcem.

ayy çok iddalı konuşuom ama yapmam lazım.

bugün moralide çok bozuktu be niye acaba. normalde hep neşelidir halbuki :KK43:

tatil sonu insanda neşe mi kalır, bakın ders kayıtları başladı, biz nefes alamıyoruz...

ee neyin var deseydin ya...

nerde o samimiyet. o kadar samimi deiliz ki :KK43:

gidip hop die sorsam o da kalırdı yani..

konuşcak durumumuz olmadı bugün hiç. yalnızken yakalasam süper olcak :S ama yanında ark ları var. ark ları varken direk onla konuşamadım. neyse daha çook karşılaşırız. bakalım bişe olcağı varsa olur heraldee :p

kızlar ben cok kötü bırsey yaptım.benımkısının benden önceki kız arkadaşı faceının duvarını açmış ve yenı ılıskısı var yapmış yenı sehrıne gıdınce hersey farklı olacagını bılıyordum dıye yazmış.ve benımkısı ya bugun ya yarın kpss yiş kazandığı sehre gıdecektı.şeytan dürttü sanki kıza normal bırısı mesaj atar gibi mesaj attım ıyı akşamlar kusura bakma rahatsız edıyorum x x dıye bırısını tanıyormusun dıye tanıyorum erkek arkadaşım,ex erkek arkadaşm gıbı seyler söylebilir.sanırım suskun_sultan bırseyler yazınca benıde seytan dürttü kıza mesaj attım yada benımkısı bağrınır allahım tam toparlandım derken yınemı dağılıyorum...

kızlar ben cok kötü bırsey yaptım.benımkısının benden önceki kız arkadaşı faceının duvarını açmış ve yenı ılıskısı var yapmış yenı sehrıne gıdınce hersey farklı olacagını bılıyordum dıye yazmış.ve benımkısı ya bugun ya yarın kpss yiş kazandığı sehre gıdecektı.şeytan dürttü sanki kıza normal bırısı mesaj atar gibi mesaj attım ıyı akşamlar kusura bakma rahatsız edıyorum x x dıye bırısını tanıyormusun dıye tanıyorum erkek arkadaşım,ex erkek arkadaşm gıbı seyler söylebilir.sanırım suskun_sultan bırseyler yazınca benıde seytan dürttü kıza mesaj attım yada benımkısı bağrınır allahım tam toparlandım derken yınemı dağılıyorum...

nie öle bişe yaptın ki tatlımm??

sen unutmamışmıydın serkanı??

[SUP][/SUP]

hala cok sevıyorum serkanı fakat kızın fotosunu gördüğümde kız benım kopyam yada ben onun.ve artık son olarak başka şehre gıttıgınde herseyın farklı olacağını bılıyordum dıye ıletı görünce çıldırdım attım.bılmıyorum zaten aralarında bırsey varsa öğrenmiş olurum mantıgıyla ama sağlıklı düşünemediğim artık kesın sanırım.bellı saatten sonra benım artık kafam gidio.

gunaydin bebekler, bal petekleri, sirinelerr:KK71:

rapunzelim, o kadar sevindim ki senin rahat olmana ve islerin keyifli ilerlemesine. bakarsin sen kendini rahat birakinca her sey daha hizli ve sorunsuz ilerler de, su tosbaa acilir artik. ama sen de istiyorsun madem, adama cesaret ver, sen de sevgiliymissiniz gibi davran mesela, bi gun ansizin elini tutar o da, sen de hicbi sey olmamis gibi devam edersin. artik iliskilerin cogu boyle basliyor, konusmadan, imalasarak :)

seilla seninki de tosbaadan beter cikti hakkaten! neyse durduk durduk, ekime kadar da duralim, ablasi gelince agzini aramaktan baska care kalmadi.

bocugum yerim seni, kirilir tabi cesaretin, cok zaman girdi araya... eger o da yillik izinde degilse bugun karsilasmis olmaniz gerekir, merakla bekliyorum seni, umarim guzel haberler verirsin :) umarim sevgilisi falan yoktur bu cocugun he..

hayata sana da kizdim gercekten, ama nasilsa hicbirimizi dinlemiyosun, yine bildigini okuyosun diye yorum yapmiycam :KK15: kendini uzmeni istemiyoruz ama belli ki bu senin kendi kendine asman gereken bi konu, biz ne dersek bos...

eylul nerelerde yaa, ozledim kizcegizi.

straw, bulustun mu o diger cocukla? bi baksaydin kuzucum, nerden gelecegi belli olmuyor ki askin sevginin, bak bana, 8 yillik yakin arkadasimdi, ama simdi cok mutlu ve cok asigim. bence sans verebilirsin.

hepinizi opuyorum koccaman, super bi gun olsun!

ben artık kendime hakim olamıyorum ve git gide kafayı yemeye başladım .ruhsal problemlerim olmaya başladı dün akşamdan sonra bunu düşünüyorum ve dün akşam yaptıgım davranıştan nefret edıyorum.keşke yer yarılsaydı yerın dıbıne gırseydımde yapmasaydım.kendımı bu kadar aciz nasıl kılabildim bilmiyorum.ama artık toparlanmak zorundayım bu akşam hattımı değiştiriyorum.artık yoluma bu sekılde devam edıyorum.elimden ne gelirse yaptım istemiyorsa problemleri varsa yada x birisi varsa artık bu onun problemi yapacak bırsey yok.ben bu kadar aciz değilim bunu farkettim.
böcüküm bende seni merak ediyorum.
miskacım bak ne güzel hersey yolunda gidiyor.

ben artık kendime hakim olamıyorum ve git gide kafayı yemeye başladım .ruhsal problemlerim olmaya başladı dün akşamdan sonra bunu düşünüyorum ve dün akşam yaptıgım davranıştan nefret edıyorum.keşke yer yarılsaydı yerın dıbıne gırseydımde yapmasaydım.kendımı bu kadar aciz nasıl kılabildim bilmiyorum.ama artık toparlanmak zorundayım bu akşam hattımı değiştiriyorum.artık yoluma bu sekılde devam edıyorum.elimden ne gelirse yaptım istemiyorsa problemleri varsa yada x birisi varsa artık bu onun problemi yapacak bırsey yok.ben bu kadar aciz değilim bunu farkettim.
böcüküm bende seni merak ediyorum.
miskacım bak ne güzel hersey yolunda gidiyor.

kendine gelmene cok sevindim. hattini degistirmek iyi fikir, facebook`tan da hem kizi, hem serkani engelle bence. ne onlar sana ulasabilsin, ne de sen onlari gorebil. en guzeli boylesi inan bana.

X