"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Tamam işte yakındır seillacım mesaj atma zamanı geldi fotolarına evirip çevirip bakmadığına göre! :KK8:
Bırak hiç bakmamaya çalış gerçekten o sırada arayıp soruyorlar nasıl işse!
Uykusuzluktan bayılazaaam kızlar ayyy, yazmayo da nasıl istiyorum var ya!
Takma demiş anneciğin doğruları söylemiş işte her şeyi tak tak nereye kadar yalan dünyada yaa???!!!
Valla fırsaınız olursa benim hatrım için sorun kızlar yaa büyükanne-babalarınıza, nerden aesti bilemedim, merak içindeyim...

Bana öyle geliyor ki hepimiz gerçekten kalbi güzel adamlarla beraber olacağız,
Sevdiğimizden çok sevileceğiz!
Aradığımız gerçek aşkı bulacağız çünkü sabrın sonu selamet!
Faso fisoya inanacak tipler olsaydık bulmuştuk saçma birer adam!
Bulamadığımıza göre sabredip göreceğiz kızlar!

Sizi çooooooooook seviyorum, öpüyorum yavrular!
İyi uykular, tatlı rüyalar, yarına ve diğer tüm günlere şahane bir ruh haliyle çıkalım İnşallah!!!
Her şeyi temiz kalplerimize göre versin Allahı'ımmmmm!!!

Göz yaşlarım ve ben sizi sevdiğimizi söyleyeretk gidiyoruz yatağıma! :KK19:
Rapunzelim :KK4: Güzel duan için teşekkürler öpüyorum yanaktan:KK71:

:KK12: Kalbi güzel insanlarız ve elbet kalbi güzel bir erkekle tanışacağız.
SABIR erdemdir. Ama ben ikizler kızıyım hiç sabrlı olmayı beceremem. Umarım başarılı olabilirim :KK52:.
Pozitif oluyorum.Gelin bakıyım ++++ lar gelin pozitiflik günüm bugün. :KK8:

örn.bir erkeğin zengin olup olmaması değil cimri olup olmaması önemli kızlar..yada eğtimlidir ama görgüsüzdür yani önyargılı olmayın..güzin abladan tavsiyeler.:86:

Ah ah sorun sadece cimrilik yada eğitimli olmak olsa. Tonlarca sorun var ve crycım. :KK71:bu devirde helal süt emmiş ana kuzusu olmayan düzgün bir adam yok. Kalmamış.:63:

kızlar ben evli bir bayanım 9 yıllık benim fikrim..tamamı ile nasip işi bu işler..
şans işi..

9 yıllık evlilikten sonra şans işi diyorsanız içimize su serpilir gerçekten:)

rapuş gözyaşı ne alaka ? sadece sen gitsen mis gibi uykuya :76:

Yaa bi coşup duygulandım sevinçten oldu galiba:)

bu sefer tamam dedikten sonra, dünya hayallere dalmak, hani umut etmek ve beklemek, sonra yeniden koca bir hüsranla karşılaşmak. bunu herdefasında bile bile tekrarlamak, bu ne yaman çelişki. veteriner amcam hep derdi ayılar aynı hatayı 2. sefer yapmaz azıcık doğadan birşeyler öğrenin diye...

Ay ay ay hoşgeldin. Örneğine bayıldım yaaaa! :KK60:

Son düzenleme:
örn.bir erkeğin zengin olup olmaması değil cimri olup olmaması önemli kızlar..yada eğtimlidir ama görgüsüzdür yani önyargılı olmayın..güzin abladan tavsiyeler.:86:

Hoşgeldin güzin abla :))

Günaydın kızlaaarr

Bu aralar tuhaf şeyler geliyo başıma. Hani size önceden bi çocuktan bahsetmiştim ya görüştüğüm biri vardı ama sevgili değildik, eski kız arkadaşı bizi yemekte görmüş onu aramış filan. Bu çocuğun bi ablası vardı, biz görüşürken ablasını istemeye gelmişlerdi ablasını istemeye gelen çocuğu tanıyorum geçen yıl benimle görüşmek istemişti ailesi babama söylemişlerdi filan, ben istememiştim. Ben o kızla o çocuğu duyunca şaşırmıştım, ablası nişanlanacaktı o benimle görüşmek isteyen çocukla sonradan ayrılmışlar. Şimdi o çocuk tekrar benimle görüşmek istiyomuş, bayramda halamlara gelmişler ordan da bize gelmek istemişler halam böyle olmaz habersiz gitmeyelim hem kızında pek gönlü yok demiş (ben geçen yıl istemediğim için) Bu sabah geldi eniştemle halam anlattılar, ailesi çok iyi şöyle böyle ben olmaz diyorum onlar ikna etmeye çalışıyolar. Geçen yıl kestirip attın bak hala istiyo bu sefer görüş diye başımın etini yediler. Tabi ben anlatamadım o başka biriyle nişanlanacaktı ayrılmış ben biliyorum diyemedim. Babam evde yoktu ama duyunca o da görüş diyecek kesin. İçimi bir sıkıntı stres bastı sabah sabah yaa. Normal biri olsaydı bu tür olayları bilmeseydim görüşürdüm ama bu durumda görüşmem çok mantıksız. Ay bikere de normal biri çıksın karşıma yaa. Böyle tuhaflıklar çıkacağına hiç çıkmasın stres oluyorum boşyere

bu sefer tamam dedikten sonra, dünya hayallere dalmak, hani umut etmek ve beklemek, sonra yeniden koca bir hüsranla karşılaşmak. bunu herdefasında bile bile tekrarlamak, bu ne yaman çelişki. veteriner amcam hep derdi ayılar aynı hatayı 2. sefer yapmaz azıcık doğadan birşeyler öğrenin diye...

Hoşgeldin dilaraa

Bir ayıdan ders mi alsak napsak. Bi ormanda toplanalım kızlar :))

Günaydın kızlaaarr

Bu aralar tuhaf şeyler geliyo başıma. Hani size önceden bi çocuktan bahsetmiştim ya görüştüğüm biri vardı ama sevgili değildik, eski kız arkadaşı bizi yemekte görmüş onu aramış filan. Bu çocuğun bi ablası vardı, biz görüşürken ablasını istemeye gelmişlerdi ablasını istemeye gelen çocuğu tanıyorum geçen yıl benimle görüşmek istemişti ailesi babama söylemişlerdi filan, ben istememiştim. Ben o kızla o çocuğu duyunca şaşırmıştım, ablası nişanlanacaktı o benimle görüşmek isteyen çocukla sonradan ayrılmışlar. Şimdi o çocuk tekrar benimle görüşmek istiyomuş, bayramda halamlara gelmişler ordan da bize gelmek istemişler halam böyle olmaz habersiz gitmeyelim hem kızında pek gönlü yok demiş (ben geçen yıl istemediğim için) Bu sabah geldi eniştemle halam anlattılar, ailesi çok iyi şöyle böyle ben olmaz diyorum onlar ikna etmeye çalışıyolar. Geçen yıl kestirip attın bak hala istiyo bu sefer görüş diye başımın etini yediler. Tabi ben anlatamadım o başka biriyle nişanlanacaktı ayrılmış ben biliyorum diyemedim. Babam evde yoktu ama duyunca o da görüş diyecek kesin. İçimi bir sıkıntı stres bastı sabah sabah yaa. Normal biri olsaydı bu tür olayları bilmeseydim görüşürdüm ama bu durumda görüşmem çok mantıksız. Ay bikere de normal biri çıksın karşıma yaa. Böyle tuhaflıklar çıkacağına hiç çıkmasın stres oluyorum boşyere

olay çok karışık cnm ya. bi kç kere okuyunca anlayabildim :))

bnce eğer çocuğa karşı bişe hissediosan git konuş derim. ama hiç bişey hissetmiosan bnce hiç bulaşma:KK20:

günaydın kzılarrr :KK71:
ben bu sabah kötüyüm yaa mideme kramplar girior, pencere açık uyudum ondan oldu sanırım, ağrım geçmezse bugün evde kalmam gerekicek öfff :KK43:
neyse görüşürüz fıstıklarrrrr....

olay çok karışık cnm ya. bi kç kere okuyunca anlayabildim :))

bnce eğer çocuğa karşı bişe hissediosan git konuş derim. ama hiç bişey hissetmiosan bnce hiç bulaşma:KK20:

evet canım çok karışık düzgün anlatmaya çalıştım ama başarılı olamamışım :))
Bişey hissettiğim yok çocuğa karşı ama bu sıralar ailem birileriyle görüşmemde ısrarcı evlenemiycem diye korkmaya başladılar sanırım :)) şimdi bu çocukta da ısrar edicekler çünkü ailesini tanıyolar iyi bir aile diyecekler. Ben de bildiklerimi anlatamıycam neden istemediğimi açıklayamıycam o yüzden sıkılıyorum. Anneme babama söyleme sakın ben istemiyorum görüşmek filan dedim. İnşallah söylemez

evet canım çok karışık düzgün anlatmaya çalıştım ama başarılı olamamışım :))
Bişey hissettiğim yok çocuğa karşı ama bu sıralar ailem birileriyle görüşmemde ısrarcı evlenemiycem diye korkmaya başladılar sanırım :)) şimdi bu çocukta da ısrar edicekler çünkü ailesini tanıyolar iyi bir aile diyecekler. Ben de bildiklerimi anlatamıycam neden istemediğimi açıklayamıycam o yüzden sıkılıyorum. Anneme babama söyleme sakın ben istemiyorum görüşmek filan dedim. İnşallah söylemez

daha 24 yaşındaymışsın yaw. ne evde kalması bu ebevenleri anlayamıyorum:KK37:

umarım annen baban duymadan kurtulursun bu işten cnm :) öğrenseler bile istemiyorum dedikten sonra ısrar etmezler inş..

daha 24 yaşındaymışsın yaw. ne evde kalması bu ebevenleri anlayamıyorum:KK37:

umarım annen baban duymadan kurtulursun bu işten cnm :) öğrenseler bile istemiyorum dedikten sonra ısrar etmezler inş..

ah bi de tepkilerini görsen sanki 35 yaşındaymışım gibi davranıyolar, istemiyorum diyince tabiki bişey demiyolar da, başka biriyle görüşüyorum da onlara söylemiyorum sanıyolar. İnanmıyolar bana

ceku istemiyorsan gerçek sebebini de söyleyebilirsin ; bir kız arkadaşımın arkadaşıyla nişanlanacaktı vazgeçmiş o yüzden de istemiyorum diyebilirsin... sonuçta küçük bir yerde yaşıyorsunuz değil mi ; ortak tanıdıklar çıkması çok normal...

Günaydın kızlaaarr

Cidden ilginç olmuş. bence görüş, nolmuş yani olmamışsa olmamış onunla. Sonra pişman olursun bak söyliyim.

Hoşgeldin dilaraa

Bir ayıdan ders mi alsak napsak. Bi ormanda toplanalım kızlar :))

Baş ayı olmak istiyoruuum!!!

günaydın kzılarrr :KK71:
ben bu sabah kötüyüm yaa mideme kramplar girior, pencere açık uyudum ondan oldu sanırım, ağrım geçmezse bugün evde kalmam gerekicek öfff :KK43:
neyse görüşürüz fıstıklarrrrr....

Geçmiş olsun bebek, benim de boğazım ağriyooooo.
Bakmıyoruz kendimize!:KK20:

Son düzenleme:
slm canlar yeni gelen arkadaşalr hoşgeldiniz
ayy kızlar ya sabah eski sevgilimin teliyle uyandım nolduma ugradım uykuluyumda tanımadım tabi tamda hatırlamıyorum bişeyler söledi durdu aklına mı gelmişim rüyamı görnüş bişeyler sen kimsin ya dedim ben bu diyince kaldım bi niye aradın dedim işte onu diyorum falan derken nese ya uyuyorum ben arama diyip kapadım uykuya devam sizden sonra kitap falan derken baya bi gec uyudum ben o yüzdende sersem gibiydim bayagıda bi gec kaltım önce rüya falan sandım sonra baktım harbi aramış ne konuştuğumuda hatırlmıyorum tamgerildim yani yok yere kac sene olmuş aylardır haberim yok zaten durumlar karman corman dı nerden cıktı yine aramaz inşallah bidaha nese böle bi durum oldu işte

strawcım canım cok gecmiş olsunsanda rapuşum hakikaten hiç dikkat etmiyoruz kendimize
cekum senin durumunda karışık olmuş hakikaten nerden nereye dünya küçük gerçekten ama böcüğünde dediği gibi en azından annene durumu bu şekilde izah edebilirsin oda babana uygun bi dille anlatır ama bak bu işler gercektende kısmet işi hiç belli olmaz yani

ayy acaba bişey unuttum mu cok sersemim bugün ya hala acılamadımmmmm havada güzel bi programram ayarlamaya calışıyım bakalım
hadi öpüldünüzzzzzzzz

Anneme anlattım durumu babama söyleme bi de o ısrar etmesin dedim tamam dedi. Annem de görüş ne olacak olmamışsa olmamış onunla dedi ama yok dedim, başka adam mı yok sanki dedim :)) (oysaki yok)
Çilekçim geçmiş olsun benimde karnımda sancılar var sistit oldum heralde ben kasıklarım ağrıyo. Bu havada çorapla geziyorum üşütmeyeyim diye.

slm canlar yeni gelen arkadaşalr hoşgeldiniz
ayy kızlar ya sabah eski sevgilimin teliyle uyandım nolduma ugradım uykuluyumda tanımadım tabi tamda hatırlamıyorum bişeyler söledi durdu aklına mı gelmişim rüyamı görnüş bişeyler sen kimsin ya dedim ben bu diyince kaldım bi niye aradın dedim işte onu diyorum falan derken nese ya uyuyorum ben arama diyip kapadım uykuya devam sizden sonra kitap falan derken baya bi gec uyudum ben o yüzdende sersem gibiydim bayagıda bi gec kaltım önce rüya falan sandım sonra baktım harbi aramış ne konuştuğumuda hatırlmıyorum tamgerildim yani yok yere kac sene olmuş aylardır haberim yok zaten durumlar karman corman dı nerden cıktı yine aramaz inşallah bidaha nese böle bi durum oldu işte

strawcım canım cok gecmiş olsunsanda rapuşum hakikaten hiç dikkat etmiyoruz kendimize
cekum senin durumunda karışık olmuş hakikaten nerden nereye dünya küçük gerçekten ama böcüğünde dediği gibi en azından annene durumu bu şekilde izah edebilirsin oda babana uygun bi dille anlatır ama bak bu işler gercektende kısmet işi hiç belli olmaz yani

ayy acaba bişey unuttum mu cok sersemim bugün ya hala acılamadımmmmm havada güzel bi programram ayarlamaya calışıyım bakalım
hadi öpüldünüzzzzzzzz

seilla eski sevgilisini rüyanda görmüştün bi de değilmi. İkisi aynı kişiler değil heralde.
İyiki uykuluymuşsun yoksa aramasına daha çok sinir olurdun. Boşver canım hiç gerilme rüyadır de geç :) Arada yapıyolar böyle dengesizlikler

Anneme anlattım durumu babama söyleme bi de o ısrar etmesin dedim tamam dedi. Annem de görüş ne olacak olmamışsa olmamış onunla dedi ama yok dedim, başka adam mı yok sanki dedim :)) (oysaki yok)
Çilekçim geçmiş olsun benimde karnımda sancılar var sistit oldum heralde ben kasıklarım ağrıyo. Bu havada çorapla geziyorum üşütmeyeyim diye.

iyi yapmışsın ; ısrar etmezler artık...
sana da geçmiş olsun cekucum ; çileğe de ... ayy noluyor herkese ; tatilden hasta olarak mı çıkacağız hepimiz...

sağol canım, yalnızlığa bedenler de dayanamıyor artık :))

olabilir valla... başım ağrıyor desem ; belim tutuldu desem ; sivilcem çıktı desem evlen geçer diyorlar... kesin bağlantısı var :KK53:

ayy ben hint filmlerine sardım kızlar... 3 saat de sürüyor ohh mis gibi ; müzikler filan süper :)
yalnız aksiyn filmleri filan gayet başarılı... bir süre holywoodun klasik romantik komedileri yerine bollwoodun filmlerini izleyeceğim...

aslında Kore yapımı aşk filmleri de çok değişik... fırsatınız olursa izleyin derim ; mesela Daisy :)
neyse ben kaçıp yalnızlığımı Bolywoodun yakışıklı artisti ile paylaşayım :KK31:

X