"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yok bu baya inançlı biri, dindar. nie cvp yazmadı bilmiorum. kimseye yazmıomuş. ama hoşlansa yazardı

face e sürekli takılır yorumlar yapar. foto mu filan da beenmişti bi kaç kez. ama online olmuo. listesinde bi dünya kişi var o yüzden sanırım. evt mesela ben hep online ım belki gelir die.

22 yaşındayım cnm. kimseyle de çıkmadım bu yaşıma kadar. kimseden de bu derece hoşlanmamıştım

Son düzenleme:
eylülcüm katılıyorum sana acıkcası benimde suan onunla ilgili bi beklentim olmasa ayda bir ancak girer bakaarım sanıyorum bu arada ablası girdi resmi beğenmiş teşekkür etmiş yakında gelcem görüşürüz demiş ama bücürükten ses yok sanırım ilgisi yok bana olsaydı bi girer bakardı beni kontrol ederdi en azından nese dediğim gibi artık takmıyorum ona kalmış bişey

kızlar sölemiyim dedim ama paylaşmak istiyorum ameliyat olan arkadasımdan bahsetmiştim yarın tekrar ameliyat olacak dua bekliyorum sizden ftar yaptık birlikte hastaneden izinli cıktı yemegi yedik fenalaştı hemen 112 le hastaneye götürdük apar topar ödem yüzünden nöbet geciriyo doktor nasıl izin vermiş anlamadım iki saat bagırıp cagırdım hastanede bizde size güvenip dışarı cıkardık die cvp evdede olsa aynısı olurmus madem öle niye salıyosun dimi hastanede tut ama oda bunalıyo gezmek cıkmak istiyo coküzülüyorum elimden bişeyde gelmiyo yanında olmaya calısıyorum işte elmden geldigince dualarını bekliyorum ii geceer canınızı sıkmam umarım

Allah acil şifalar versin cnm

Anladım canım,daha çok gençsin,bizim kadar ağır triplere girmene gerek yok:)
o zaman şöyle olabilir,biraz ağır abi olabilir..sonuçta dindar insanlar genelde öyledir,inançlarıyla hoppa davranışlar bir arada hoş olmaz diye..o zaman ne yapacaksın: Sabır..sabret canım..dediğin gibi listesindekilere görünmemek adına saklanıyor olabilir ama özel bir yol bul..ben de bazen online olurum kırk kişi yazar illallah gelir,konuşmak istediğim arkadaşımla msn.den devam ederim..sen de online olduğunu gördüğün bir an msj at mesela,ayıp değil ki..''nasılsın görüşemiyoruz,online olmadığın için hal hatır sormak için msj atayım dedim'' dersin..ilgisi varsa msj.lar gelir gider,sorarsın niye online olamıyorsun arada bi selam verirdik birbirimize,yaz tatilinde çok sıkılıyorum,online kimse de yok fln dersin..ilgisi varsa en azından msn adresini alırsın diye düşünüyorum..sabret bakalım hayırlısı olsun inşallah...

seilla seninkini çözemedim tam,ama ağır abiler böyle yapar şaşırtmıyor..ilginç gelen şu,ne kadar ağır abi de olsa en azından 1-2 kere girip sana ulaşma yolu bulurdu,ne bilim msn,tlf alınırdı ondan sonra girmezsen girme..tatilde olabilir mi? yada bir sıkıntısı vardır belki?çok sıkma canını,biraz daha bekleyelim bakalım..belki erdem gelir:)
canım arkadaşına da Allah'tan hayırlı şifalar diliyorum,sorunsuz bir ameliyatla sağ salim çıkar da sağlığına kavuşur inşallah..Allah onu ailesine ve sizlere bağışlasın..üzülme,bol bol dua et,kalbini ferah tut..

Erkeklerden nefret ediyorum:84::84:

candy hoşgeldin..O şimdi asker demişsin,hayırdır yolunu gözlediğin ama seni sinir eden biri mi var?

çok teşekkür edrim cnm süper önerilerde bulunuosun . bi online göriyim dediğini yapcam mutlaka. hem anlarım ilgisi olup olmadığını..

çok teşekkür edrim cnm süper önerilerde bulunuosun . bi online göriyim dediğini yapcam mutlaka. hem anlarım ilgisi olup
olmadığını..
hadi bakalım,inşallah güzel haberler bekliyoruz..

Selam Eylülcüm. Kardeşim askerdi ama geldi ben de epeydir siteye giremedim o yazı da
kalmış öyle
Hayatımda bi eleman vardı ama artık etkisiz eleman.Ona sinirleniyorum arada

slm candy,anladım:) bende askerde bir vefasız var sandım..etkisiz elemansa,etkilerini at üzerinden takma onu! sonuçta bu topikte sürekli söylendiği halde aynı adama saplanıp kalan kızlar olarak bulunmuyoruz..bizi üzen veya zamanımızı çalanları hayatımızdan uzaklaştırmaya çalışıyoruz..kendini üzmene gerçekten değecek biri mi? bunu sor kendine,değiyorsa 3- 5 gün üzül..ama hayatına bir artısı yoksa,boşver bence,kendini yıpratmamış olursun..bu arada yaş kaç?

kesınlıkle oyle etkisi yoksa olmasınında bır anlamı yoktur.Giden gider kalmak ısteyen kalır.
günaydın herkese.

günaydın güzel hatunlar ; süper bir hafta olsun inşallah... tatilde olanlarımıza ayrıca sevgilerimi iletiyor ; haftaya ben de aranıza katılacağım diyorum :)
bu hafta biraz çok çalışmam lazım hatta birazdan tam gaz işleri toparlamaya başlayacağım...

seilla bence biraz daha bekleyebilirsin canım... en kötüsünü düşünelim belki sana ilgisi olmayabilir ama ilgisini çekebilirsin... yok uğraşamam dersen kafana da takma :)
gamzenk sen de biraz adım atabilirsin ; eylülün dediği gibi gençsin sen biraz daha rahat olmanın hiçbir sakıncası yok bence de... ama tabii çocuğun düşünce yapısına ters gidecek şekilde rahatlıktan bahsetmiyorum elbette... sadece adım atarken 40kere düşünmene gerek olmayabilir...

bu arada dün burda istemek; olumlu düşünmek ve almakla ilgili okuduğum bir topik ve "happy .thank you. more please. " filmi de gayet iyi hissetmemi sağladı... işin özü mutluyum, teşekkür ederim ve daha fazla mutlu olmak istiyorum... bu hafta izin öncesi son haftam olduğu ve araya 2 hafta kadar zaman gireceği için bu çocuğu 2 hafta göremeyeceğimi düşünerek izne çıkmadan tanışmaya karar verdim en azından o yolda adımlar atmaya karar verdim dyelim :) tabii fikrilerim değişmezse... bu sabah mesela uzun bakmaya karar verdim... bazı sabahlar geçmiyor ya bugünün o sabahlardan olmayacağına inandım ve de gözlüklerinin olmayacağına :) neyse sabah geçti ; gözlükleri yoktu ama çok uzun bakamadım çünkü onu görmemi engelleyen bir araba parketmişti yanıma... ama yine de önümden geçerken baktım; o da baktı... çok suratsız ama yaaa... :) yarın sabah gülümseyeceğim haberiniz olsun... :82:

günaydın mutlu huzurlu sağlıklı bir hafta olması dileğimle

sonunda birileri gülümsemeye karar vermiş çok şükür güzel gelişmler olur inşallah tatil uzun gitmeden bi etki bırakmak lazım tabi

bücürüğüme gelincede bi cvp versin bakalım ona göre tavır alıcam tamam mı devam mı şimdilik salıverdim

arkadaşım adına iyi dilekleriniz içinde teşekkür ediyorum öpüyorum sizi

gunaydin kuzucuklar, harika bi hafta olsun!!

cumartesi gunu gidip yeni yuzugumun siparisini verdim. tombik sari alyans, ortasindan bi sira tas geciyo, alti mat, ustu parlak bi model. klasik ama hafif hareketli gibi. bakalim insallah bu sefer guzel olur, haftaici alicaz carsamba ya da persembe.

cumartesi galatada cok sevdigimiz bi cafe var, ev ambiansi olan.. orda bize cakma bi soz yaptik, cok eglenceliydi :) kahveler pisti, kiz istendi, yuzuk takildi, kurdele kesildi :)) bekar kizlara soz kurdelesi yutturuldu :) cok eglenceliydi :))

dun de hastaneye gittim, kan verdim, adet duzensizligi icin hormon testi istemisti de doktor. carsamba da sonuclarimla birlikte gitcem, muayene etcek, ona gore ilac vercek bakalim.. hastaneden cikinca istinyeye balik yemeye gittik aksam da, arkadaslarla yedik ictik, gec saatlere kadar sahilde takildik, cok guzel bi haftasonuydu.

yarini iple cekiyorum, kucuk bocuk icin cok heyecanliyim :)

seilla seninki de rapunzelin eskisinden bile daha tosbaa cikti :))

canım sevindim senin adına bu seferki yüzüğün istediğin gibi olur inşallah
benim haftasonu pek parlak değildi ama umarım haftam güzel geçer
ve evett hemde ne tosbaaa cıktı artık cici canı bilir napimmm benim gibi bi fıstığı kaçırıyor oluşuna yansın

ne güzel söz yapılmış .Allah gerçek söze ve tamamına erdirsin.
Insallah darısı bizede olur :)
böcük doğru bır karar almışsın olmazsada en azından 15 gün olmayacaksın.
ya ne güzel sizlerde bsyler var bende aday adayı bıle yok..

hayta yalnız değilsin canım bendede bi tık yokk öle yerimde sayıyorum

ne güzel bir haftasonu olmuş miskacım yaa bize de ayırsaydın o kurdeleden :) yüzüğün de bu sefer istediğin gibi olacak bence...

off ben de stres yaptım ... pek bi suratsız yaaa nasıl gülümseyeceğim bilmiyorum durup dururken ; sanırım ayılamamış oluyor... bugün gözlükler de yoktu ya gözler de şişmiş ; sanırım ondan takıyor sabah sabah gözlükleri... yani o suratsız adama nasıl gülümserim bilemiyorum :44: aklıma komik birşey getircem heralde...

ama yok tamam şöyle düşüneceyim en iyisi ; yarın sabah uykusunu ben açacağım o da ayılabildiği kadar gülümseyecek ... ya hadi gülümsemezse ; yoksa direkt günaydın mı desem :26:
bişi söyleyin kızlar yaaa... :78:

Son düzenleme:

ayirdim kizim ayirmam mi, kurdeleniz cepte :) gercek soz kurdelesinden de ayiricam :))

gulumseyip "gunaydin!" diyerek, yanindan yuruyup geceblirsin, onun cevabini beklemeden; ya da en fazla "gunaydin??" diyecek kadar zaman taniyarak, konusmasina izin vermeden? boylece hem sen gerilmemis olursun, hem de o butun gun seni dusunur, aklina takili kalirsin bence

ayy tamam gerçek sözün olunca kurye ile isterim valla; yutucam senin kurdeleni

sadece onu yapabilirim zaten... yani bekleyemem koşarak uzaklaşırm zaten günaydın dersem de
ben sonrasından tedirginim birşey yapmazsa yine bakmaya devam ederse diye ama artık o zaman da yapacak birşey yok tabii... öle bak bak olmaz bu işler ; zorla da olmayacağına göre... hiç değilse vakit kaybetmem değil mi? öff diğer yanım da biraz bekle diyor ; burcum dolunayın enerjisi ; fiziksel pırıltı ; şans senden yana diyor :)) kafam karıştı... :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…