"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

olacagi varsa olur, olmayacaksa da (ne bileyim senden hoslanmiyosa ya da sevgilisi varsa falan) sen de onundeki maclara bakarsin :) boyle hep havada asili kaliyo, ne ileri ne geri, hicbi zarari yok ama faydasi da yok. ben senin yerinde olsam denerim, olmuyosa da en azindan bilirsin ki olmuyo.

Öyle elbette onu istemeyen de benim.En başından beri ''herkez ektiğini biçer''derdim.
Böylesi iyi oluyor ders almış oluyorsun.Şöyle bi bakınca yaşadıklarına o türde insanlar seni mutlu değil sadece
meşgul ediyorlar.İnsan sormalı kendine bu kadar çok negatif yönü varken neden o olsunn ki?Sebep?
O türden kişilerle birlikte olmak kendin için kötülük ama onlar için iyiliktir.Kendine değer vereceksin
ve sana yakışacak bir insanla birlikte olacaksın

canlar ii geceler bugün pek giremedim
hastanedende yeni geldim sayılır duş falan anca fırsat buldum arkadaşım ii durumda doktorlar öle diyo ama henüz ayılamadı bu akşam gözetim altında yarın kendine gelcek inşallah derin bi ohh dedik yani şükür ii şimdi dahada ii olcak inşallah

benimkinden hala ses yokk artık isminin önüne getirecek bi sıfat bulamıyorum soğumaya başladım ilgim azalıyo elini cabuk tutmassa güzel bi cvp versede benim isteğim kaçacak gibi hiçbilemiyorum nolacak ama beklemeyi bıraktım artık bunu bilin sinirime dokunmaya başladı bu durm artık çünkü

miska bende kurdele istiyorummmmm afiyetle yutacam onu da ciddi ciddi yutuluyomu bu ya ben cüzdanda saklarım hep bi işe yaramadı bide yutmayı deniyim bakalım

böcük şöle hoş bir gülümseme sıcak samimi bir günaydın gerisi ona kalmış hadi bakalım görelim seni ben artık yatıyorum öpülldünüz cok yoruldum yaffff

gunaydin kuzular, neseli ve saglikli bi gun olsun!!

seillacim gecmis olsun, umarim bi an once iyilesir arkadasin.

beklemeyi birakman daha iyi belki de, mesaj geldiginde hediye gelmis gibi olur, surpriz olur, keyfin yerine gelir belki :) cat diye sogumayin su adamlardan kizim, straw bir sen iki :))

kurdele yutuluyo evet canim, gelin kendi soz kurdelesinden kendisi ince bir iplik kopariyo. iste derler ki, iplik ne kadar kisaysa o kadar cabuk evleniyomussun felan. yutan arkadaslarimdan biri, icimde kurdele agaci cikti, sevgilim bile yok lan, reva miii diye bagira cagira yuttu :))) ise yariyo mu bilinmez de, adet iste :)

bocuk bi an once guzel haberlerle gelir insallah, cok merak ediyorum. bu arada diger hatunlar nerde ya, kimse girmemis dun?

günaydınnnnnnn muck muck
enerji dolu seilla geri döndü msj falan yok ama heyecan yapmayın
miskanında dediği gibi bıraktım beklemeyi artık sabah huzurlu ve mutlu uyandım gün güzel başladı arkadasımın sesini de duydum mutluyum huzurluyum yani tamam miska ben seve seve yutarım ozaman bide bunu deneyelim bakalım kim bilir belki işe yarar
böcükkk nerdesin gel artık bakalım neler yaptınnnnnnn

geldim kızlar geldim... yaaa offf yaaaa.... offf :95:

dün siteye bir ara girilmiyordu bir de straw tatile çıktı ondan biraz sessiz kalmış burası sanırım...
seilla haklısın bekle bekle insan sıkılıyor ; amaaan diyor bunla mı vakit kaybedicem ama sonuçta henüz bir sohbet filan olmadı... sohbet etmeye başladıktan sonra belki de farkl düşüneceksin biraz aha bekleyebilirsin bence ama evet kafanı çok meşgul etmemeye çalış...

offf off kısmını anlatayım ben en iyisi... kızlaaar ; ben günaydın dedim ama duymadı yaaa... var mı böyle birşey off yaaa...
sabah uyandığımda günaydın diyemeyeceğim ben diye düşünüyordum ama dedim ki eğer yanımdan geçerse ve gözlükleri olmazsa diyeceğim... genelde çünkü benim yanımdan arkadaşı geçiyor ; o da onun sağında oluyor... neyse çıktım ben yürüyorum baktım geliyorlar ve benim tarafımda ve de gözlükleri yok...

klasik bakıştık ; ben kendi kendimle kavge ediyorum "günaydın de - diyemem" modunda... neyse tam yanından geçerken dedim ama biraz geç kaldım yani o dudaklarımın kıpırdadığını göremedi ayrıca sesim çok az çıktı ; ben bile duyamadım desem yeridir... duymadı işte yani ben öyle umuyorum... çünkü sonra arkama baktım hiç tepki yoktu... duymazdan gelmiş olamaz değil mi ? yani ilgilenmiyor bile olsa bana mı dedi diye bir tepki verilir sanırım değil mi ? yaaa off bir daha böyle nasıl denk gelicez yaaa :84:

inanamıyorumm böcük sannnnnnnaaaaaaaaaa insan kocaman bi günaydın der gülümser gecer gerisini ona bırakır baksana ben bile kendimi zor duydum diyosun o nasıl duysun duysa mutlaka bi tepki verirdi iyi yada kötü duymamıştır kesin nese hemen atlıyoruz bu durumu ilk adımı atmış kendini tartmış oldun yarın daha cesur davranıyosun ve sesini onada duyuruyosun ayrıca ben bğücürüğümden vazgecmiş değilim sadece kafamı onunla meşgul etmekten vazgeçtim bi cvp gelsşn ona göre şekil vercem duruma bukadar bekledim yani konuyu böle ortada bırakamammmmmmmm

off yaa ... prova diyelim biz buna en iyisi... demekle dememek arasında gidip gelince böyle oldu ama gördüm ki diyebiliyormuşum
ya tamam bunu yapmışken geri adım atamam huyum değildir ayrıca sabırsız da bir hatunum ben o yüzden merak etmeyin yapıcam birşey... üstelik izne çıkmadan halledicem bu işi...

şu olumlu düşünmek ; olmuş gibi düşünmekle ilgili teorilerimi uyguluyorum... mesela arkadaşım prş akşam bir konsere davet etti ; halk müziği pek sevmem zaten ama dedim ki prş akşamı ben bir kahve içiyor olacağım bu çocukla o yüzden gelemem :76: ayrıca de en yakın arkadaşım ve sevgilisi ben izindeyken çeşme - foça gezecekler beni de çağırıyor ama arkadaşlarım sevgilileri ve ben üçlüsünde olmayı reddediyorum demiştim ona ; bakalım amacım üçten dörde çıkmak...

aynen öle canım bu prova olsun yarın aartık nihayetlendireceksin inşallah güveniyorum sana güzel şeyler olacak bakış acında süper bu işiin aktından olumlu şeyler cıkacak gibi hadi hayırlısı diyelim

küçük böcük keşke daha sesli deseydin belkide cevap verirdi ama olumlu düşünelim belki arkadaşı yıllık izne çıkmıştır ve o hep bu hafta yanlız işe gider.ve senın gene deneme şansın olur.
Amaa bakmaya başlaması bıle bence bır adım hadı bakalım olumlu düşünelim başlanmış iş bitmiş iştir olumlu yada olumsuz bir sonuç alacaksın Allahın izniyle bu hafta..
Ya yerınızde olmak o kadar ısterdımki birisi olsun en azından hoşlantı anlamında bıle olsa ama yok serkanı özlüyorum sadece.
Bu arada benımde tatıl kesinleşti ayın 26sında gidiyorum...

ohh negüzel ya ben bitürlü netleştiremiyorum şu tatil işini kendi başımı alıp bayram sonrası cekip gidesim var ama olmuyo işte geçen senemi özlüyorum süper tail yapmıştım bu senede cok heveslendim ya heralde ondan programlanamıyorum bi türlü izin tarihimi netleştirmiştim o bile muallakta suan niye böle oldum nu sene ben ya yapamıcam güzel bi tatil galiba

yapamıcam dıye düşünme bende aynı şekilde nisanda süper tatil yaptıgımdan dolayı bu sene yapamam gıbı gelıyordu.İlişkim bitti alıp kafamı gittim Marmarise,sonra arkadaşlarımın yanına Bodruma geçtim aa en son tatilim daha güzeldi diyebilirim.Ve ansızın artık istanbula dayanamadığım ıcın gıtmıştım.Şimdide bayramdan önce gıdıyorum ve emınım daha güzel olacak çünkü ben daha güzel olmasını bekliyorum.Buyuzdende ne yaparsam yapıyım cok büyük zevkle yaparak keyif alacağım.Boyle düşünüp ayarla :)

olsun olsun, onemli olan duymasi degil su asamada, senin kendini yenip buna cesaret edebilmis olman, supersin!! bu hafta bu olay cozulcek kesin, ayy cok heyecanlandiimm :)

bu arada, su olmus gibi yapmak teorine kesinlikle katiliyorum, emin ol ise yariyo. 2011`e girerken hayatimda dogru duzgun biri yoktu, sadece su bay sogukla yeni tanistirmislardi ama aramizda da bi sey yoktu. o yilbasinda teyzem bana dedi ki, sen kesin bu sene yuzuk takicaksin, hissediyorum. ben de dedim ki, evet takicam, haberin yok mu? temmuz`un 2 sinde dugunum var, sen takvimini simdiden isaretle dedim. ve kalkip takvimleri isaretledik. aynisini sirketteki kizlar da yapti. hepimizin takviminde 2 temmuz "miska dugun:)" seklinde isaretliydi. ve ben sanki temmuzda evlencek gibi gelinlik, yuzuk, sac modeli baktim internetten, hatta begendigim modelleri klasorler halinde depoladim bilgisayarimda, gelinlikcilerle konustum, ev satin alcak gibi emlak sitelerini gezindim, hatta telefon edip konustum emlakcilarla. kisacasi temmuzda evlencek gibi her arastirmami / on haziligimi yaptim. sonucu goruyorsun :)) belki temmuzda evlenemedim ama, ise yaradi mi yaradi :) bi sene rotarli olsa da, temmuzda evleniyorum

aynisini oss oncesinde de yapmistim, ve istedigim okula yerlestim. her hoslandigim cocukta da yaptim, hepsi ise yaradi. kisacasi bu teknik, bende %100 calisiyor :))

mevlananın bırsözü bırseyı cok ıstersenız olurmuş olmuyorsa ya gerçekten olmaması için olmuyordur yada olması için zamanı vardır.
Bende buna ınanıyorum.Ve bırcok yazar,bırcok kısı olumlama bildirimleri üzerine kitaplar yazılıyorsa olumlama bildirimlerini gerçekten gerçekleştirebilirsek işe yarayacaktır .Hatta evrenden torpilim var isimli kıtap gerçekten olumlama bıldırımlerınin doğru olduguna ınandırdı benı

ay miska bunu bende yapıyorum hemde cok bilmiyorum oraya nasıl yansıyo ama içimde gerçekten hissettiğim konularda tabiri caizzse ortada fol yok yumurta yok konumunda bile ben coktan hazırlıklarımı tamamlamış oluyorum bu biçok konu için geçerli ama artık nazar diyin göz diyin yada belki bende bi problem oluştu bilemiyorum bu sene her işim ters gidiyo elimi neye atsam elimde kalıyo böle de düşünmek istemiyorum ama gidiş yönü onu gösteriyo nekadar olumlu düşünüp kendimi sıyırmaya çalışsamda bu durumdan başaralı olamıyorum tabi yinede gayet mutluyum şükredecek cok seyim var fakat bazen isteseklerimiz doğrultusunda gelişmiyo olaylar demekki gerçi ben bu dönemin bi geçiş olduguna inanıyorum artık tamda herşeyden vazgeçmişken çorap söküğü gibi herşey ard arda gelecek ve yoluna girecek diye umutla bekliyorum demekki bende de %100 çalışması için bir iki eksiğim var onlarıda bulup tamamlarsam bendede işe yaracak inşallah aminnnnn

yaa ben bunu birkaç kere denediysem de olmadı bir türlü... tabii her seferinde ilkinde yaşadığım hayal kırıklığı aklıma geldiği için sanırım tam anlamıyla beceremedim... hatta evrenden torpilim var kitabına karşılık ben evrenin bana gıcığı var kitabı yazmak istediğim zamanlar da oldu... :)

ayy bilemiyorum denk geldi sanırım şu pazar günü izlediğim film ; burcumda yazanlar filan bir gaza gelmişlik durumum var... olsun istiyorum;olmuş gibi hayaller kuruyorum... mesela bundan önceki çocukla 5yıl sonra tanışabildim ya onunla ilgili kurabildiğim tek hayalim tanışma hayalleriydi hiç gerisi gelmedi... nerde okudum hatırlamıyorum ama " Allah olmayacak şeylerin hayalini de kurdurmazmış" bunu okuyunca direkt bu durum geldi aklıma... çocukla da tanışıp 2-3 kere görüşmenin ilersine gidemedik zaten ki iyi ki de olmamış... ama mesela geçen gün bir Hint filmi izledim dedim ya herkese öneriyorum... kendimi o filmi tekrar yanımda o çocukla izlerken düşünürken buldum yani çok sıradan ama olabilecek şeyler gibi...

ya belki yarın sabah bu işi uzatmadan kahve teklifinde bile bulunabilirim eee prş akşam kahve içeceğiz yaaa... ayın başında takvimimde en romantik gün olarak işaretlenmişti zaten 18Ağustos senin düğün tarihin gibi :) ya bazen bunları yapmak çok keyifli geliyor ama bazen de aklımı mı yitirdim diye düşünmeden edemiyor insan :26:

çok mu hızlı olur acaba kahve teklifi ?

arkadaşı vardı zaten yanında ; sadece yer değişmişlerdi... hem arkadaşı 2 hafta önce izne çıktı sanırım bir hafta boyunca yoktu zaten :)
aslında 1-2 aydır da bakışma şeklinde devam ediyordu ama ilgisi var mı yok mu emin olamıyordum işte ; hoş hala değilim ama...

yerimizde olma bence ; henüz yeni bitmiş bir ilişkiden çıkmışsın... biraz zaman ver kendine ; sağlıklı bir ilişki için gereken bu... biraz yalnızlığın tadını çıkar... :)

1.5 ay oldu zaten o mesajımdada belirtmiştim onu çok özlüyorum.Allah bılıyorya arayacağım demişti mesela bende aradıgı zaman ne konuşcagımın hayalını kuruyorum.Onu özlüyorum başkası olmaz olamaz zaten şuanda ...

günaydın güzelllerrrrr :) nasılsınız bakalımmmm :) ben izne çıktım die sürekli geziorum valla, anca fırsat bulup girebildim.. perşembe günü bi kaç günlüğüne tatile gidicem.. o zamana kadar fırsat bulursam girerim gene :)
böcüğüm eminim ki o günaydını o kadar kısık sesle söyledin ki kendin duyunca o da duydu sanmışsındır, yoksa emin ol cvp vermese bile bi tepki kesin verirdi :)
seillacııımmm ümitsizliğe kapılmaaa, eminim henüz görmedi msgını ama msgı gördükten sonra daha sık girecektir, az daha sabııırrrrr
miskaaaaa harika bişey yapmışsınızzz cnmmm yaaaa, o kurdeleden ben de istioruuuuummmm :86:
rapucummm nerelerde yaaaa?
hayata tatilde birileri ile tanışırsın belki cnm, o zaman bi adayın olur, öyle düşün öyle olsunnn
eylüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüülllllll
bu arada benim ki arkadaşımın sevgilisini eskisine göre çok sık arıormuş ve bana slm söylüormuş, straw ne yapıor, beni soruor mu demiş, evet cvbını alınca da gelince bi buluşma ayarlarız demiş, sanırım bi kaç gün sonra gelicek... sabırsızlıkla bekliorum, bakalım neler olucaaaaakkkk
görüşmek üzere, hepinizi tek tek kocaaaammmaaaaannnn öptümmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…