"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

gez tabii yaaa ; evde mi oturcaksın sanki... zaten yeterince evde oturmuyor muyuz... bizim yerimize de gez ama arada gir yaaa nete :)
evet rapuş nerde acaba ; ustalarla kanka oldu galiba...

yaa napıım sence ; yine bir günaydın denemesi mi yapayım yarın sabah :)

ohh negüzel canım yaa bol bol gez eğeln dinlen yenilen buluşmaya hazırlan güzel şeyler olur senin içinde inşallah

böcüküm ya hiç bilemiyorum hemen davet etsenmi sen önce bi günaydın de şöle samimi içten sıcacık bitane baklım ne tepki veriyo ona görede kahveyi patlatırsın bakarsın o senden önce davranır davet eder bellimi olur yani umarım öle olur ayy böcük ya sen benim bücürükle ilgili kurdugum hayalleri bilsen hahaha cok süperim bu konuda yaakerşılıklı konuşmalar bile yaptım kendisiyle ilk buluşmada ne giycem nerelere götürücem (tabi ilk olaraka o buraya geleceği için organizasyon bana ait) sonra ben gidicem bakalım o beni nerelere götürücek falan filan daha neler neler öffff anlatmakla bitmez halada içten içe kuruyorum bu adamla evlilik hayalleri gayette güzel oluyoruz kızıyorum kendime scmalıyorum die aman napiim mutluuuu oluyorummmmm

ayy kendi derdimden strawcım sana bir iki bişey söylemeyi unutmuşum... seilla yazınca farkettim :26:

tatil dönüşü ; enerji de toplamış olucaksın süper bir buluşma olcak bence ; tatilde sırf bunu düşünerek bile eğlenebilirsin yani ben olsam kesin öyle yapardım :)

çok güzel anlatmışsın.bu böyle birşey...

lalee abla daha öncedende belirtmiştim yaşadıkların zor şeylerdi o zamanlar.Sanırım atlatmışsın.Mevlam ne yazmışsın hakkımızda onu yaşıyoruz.Onlardan ders alarak hayatımızı yönlendiriyoruz o ol demedikçe bu dünyada yaprak düşmez ve o kadar adaletlidirki dağına göre kar verir.
Hakkımızda hayırlı kişileri veya hayırlı olayları karşımıza getircekki bunları ara dönemleri yaşıyoruz.
Böcüküm söyle merhaba de ne kaybedersın en kötüsü tatile çekip gidersin döndüğündede umursamaz tavırlarınla sinir olur bırakrsın o kaybetmiş olur.
Görünce bunları yazmadan duramadım herkese ıyı geceler.

selam kızlar,dün sitede bakım vardı ondan girilmiyordu,yazmadık haliyle..ben bugün de devam eder sanmıştım biraz geciktim kusura bakmayın:)

çileeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkk datluuuuuuuuuummmmmm sen de olmasan! :) you make me happy thanks! bu arada senin şu kayıp beyefendi pişman oldu herhalde,iyi bakalım tatil dönüşü hayırlı haberlerini bekliyoruz

böcücükkkk,vay be inanamıyorum süpersin!!!!kız bu ne cesaret keşke bana da gelse azcık! yarın pardon yani bu sabah daha güçlü bir günaydın bekliyorum! kızların dediği gibi birşey kaybetmezsin,kendini yiyip bitirmekten iyidir..keşke biz de cesur olabilsek senin gibi..

miska,ben de kurdele istiyorummmm!!yüzüğün de bu kez içine siner inşallah..
seillaaaaaa,en iyisini yapıyorsun,kafana takma biraz zaman ver..cevap gelince de soğudum moğudum deme düzgün konuş çocukla:90:ki iyi sonuçlar doğsun..arkadaşına da sevindim daha iyi olur inşallah..

rapu da benim gibi site bakımını görüp girmiyo herhalde,yoksa tatile mi çıktı,bak bi ben kaldım tatil yapmayan

hayata sırf serkana yoğunlaşırsan herkesi onla kıyaslamaya başlarsın,yavaş yavaş aklından çıkarmaya çalış,yani çok düşünmemeye çalış..

ay unuttuğum biri kaldı mı bilemedim sabahın bu vakti..
herkese güzel sabahlar....

bu arada yazmayı unuttum: küçük böcük,tavsiye ettiğin filmi izledim:happythankyoumoreplease..fena film değildi,gülümsetti,pozitif düşünmemi öğütledi..zaten how i met your mother hayranı olarak ted'e (josh) bayılıyorummm:)) ona gülmemek mümkün mü! bu arada dün the devil wears prada(şeytan marka giyer ) filmini izledim,çok eğlendim! :) izlemeyen varsa tavsiye ederimmyeni film önerilerine her zaman açığımdır..böcük şu hint filminin adı neydi??

miskaaaaa!!keşke ben de senin gibi hayal kurduğumda olsa..nedense ne zaman neyin hayaliini kursam olmuyorolsa bile hayalini kurduğum gibi olmuyor..hep değişik şeyler oluyor..o yüzden birşey istediğimde onla ilgili hayal kurmamaya çalışıyorum..birini beğensemhayal kursam..biliyorum ki o kişi olmayacak..ve olmuyor da,bu da beni inanılmaz üzüyor..bu aralar evlilik hayali kuruyorum ya,bazen diyorum eyvah!hayalini kurdun,yasaklı şeyi yapmışım gibi..olmayacak fikri geçiyor aklımdan..Allah korusun..ama bu kez senin dediğini yapacağım..daha doğrusu okur okumaz yaptım..ünv.deyken bile aslaaaaa evlenmeme dediğim zamanda bile kendimce çooook romantik bulduğum bir tarih için ark. sohbetinde espriyle 'bu tarihte evlenicem' dedim...ay büyük mü konuştum ne:90:aslında yakın bir tarih,ortada aday aday aday adayı bile yokken o tarihte evlenmem pek mümkün değil ama en azından güzel birşey olmasını isterim..inşallah Rabbim nasip eder,dualarımı kabul eder...moral verdiniz kızlar sağolun,hadi hep beraber tarihleri kapmaya işaretlemeye!

günaydınnnnnnn günaydın topiğimin fıstıkları

dün arkadaşlarla iftar yaptık dışarıda cok güzel geçti iyi bir stres attım ama bakın ne oldu hayatta sakız sevmeyn ben krize girdim sakız çiğnemek istiyorum diye tutturdum herkes bön bön bakıyo bana çünkü brisi yanımda helede biraz sesli sakız çiğnesin ifrit olurum binde birde kendim çiğnerim nese işte bi büfe bulduk fallı sakızlar varya durum dedim evleneceğim adam için çekiyorum millet hepten koptu ama ben gayet ciddi bir şekilde çekilişimi yaptım ve dualarla falımı açtım veeeeeeeee bakın ne çıktı
" bir rüyadır bu şehir
kanlıca balat cihangir
biri varki bu şehirde
senin gül yüzne esir"
önce ufak çaplı bi şok yaşadım tabi artık nasıl bi niyet içinde açtıysam içinden bu çıktı sonrada bastım kahkahayı yani varın gerisini siz düşün bu olumlama hayal kurma falan derken adam cektiğim sakızın içinden çıkıverdi böle bi olay yani paylaşıyım dedim acaba bu bir işaretmi :26: hemen face başına geçtim eve gidip ama maleseffffff nese yinede mutluyum hihahahahaha

böcük gel biraan öncec bakalım ne oldu inşallah karşılaşmışsınızdır süper gelişmler olmuştur

rapuuuuuuucccccccuuuuuukkkkkk nerelerdesin taşındında netin mi bağlanmadı acabaaaa

eylül o filmleri bende izledim çok da keyifli izledim güzel filmler hayallerimizde olacak elbet ama demekki biraz daha zaman lazım

straw tatilde cok boşlamam bizi

miskacım yüzüğün nezman geliyodu senin bu sefer olacak inşanlaahh

hayata sende artık canlan biraz bakalım tatil iyi gelecek sana

seviyorum sizi

ha bu arda eylülcüm benimde bi tarihim var bi arkadaşımla belirlemiştik onunki geçti hazirandı benimki eylülde hahaha bakalım tutacakmı

gunaydin kizlar, unutulmayacak kadar guzel bi gun olsun!!
bocuk gelsin hemeenn, napti acaba :))

eylulcan, ben kendimi bildim bileli cok istedigim seylere kavustum cok sukur. sadece bundan 3 sene once, cok sevdigim, nisanlanmak uzere oldugum ve yillardir birlikte oldugum sevgilimden, kendi istegimle, mantikli olan o oldugu icin ayrildim. cunku kiskancliklari ve bencillikleri basini alip gitmisti ve bu degismis haliyle sevgilimi taniyamiyodum, ustelik boyle bi adamla evlenmek de istemiyodum.

neyse, bu ayriligin uzerine aylarca pesimde dolandi. ben hicbi sekilde geri adim atmadim. o beni aramayi biraktiktan bi sure sonra onu cok ozledim. geri donmek istedim, gurur yapti, kabul etmedi. sonrasindaki 1 senem hep aglayarak, onun bana donmesi icin dua ederek ve pismanliktan kahrolarak gecti. sonra bi gun, sanki biri benimle konusuyomus gibi; beynimde bi ses yankilandi, aniden! dedi ki o ses bana: "dualarin neden kabul olmuyor? Allah senin dualarini kabul etmiyor diye uzuluyorsun. belki de O, senin iyiligin icin kabul etmiyor bu dualari? kendin icin hayirlisini istemiyor muydun? belki de senin icin hayirlisi bu." size yemin ederim bu konusmayi beynimde biri benimle yapti. o andan itibaren aglamayi, sizlanmayi kestim. dualarimi "Allah`im bana onu geri ver!"den, "Allah`im muhakkak ki sen benim icin iyi ve hayirli olani benden iyi bilirsin, benim icin hayirli olacagi ver." diye degistirdim. Resmen huzur buldum. Sonrasinda o cocuk bana dondu, cok agladi, cok yalvardi, kapima dayandi ama icimdeki sesi dinledigimde donmemem gerektigini hissettim ve donmedim. iyi ki de oyle yapmisim.

Dualarimiza da dikkat etmek lazim belki de. Ve olmuyorsa, belki de daha zamani oldugu icin ya da hayirlisi o olmadigi icindir. Allah herkes icin hayirli olani, herkesin gonlune gore olani versin insallah.

gunaydin bebegimm, bak olumlama nasil da ise yaramis, hemen elini attigin her yerde ona dair izler bulmaya baslamissin :) her sey harika olcak insallah.

benim yuzugum persembe geliyo. artik begensem de begenmesem de takicam ya, bu yuzuk olayi yuzunden benimki gerilsin istemiyorum artik, cok anlamlar yukluyo cunku o yuzuge, parmagindan cikarmiyo :) nisandan once takma dedim, dayanamadi sola takti. evli gibi geziyoruz, ben de tek tasimi sola taktim. acayip keyif aliyo bu durumdan :)ben de hevesini kacirmak istemiyorum, yuzugum nasil gelirse gelsin onu cok sevicem, kararliyim :)

miska bu şekilde olumlama yaparak gene beğencegın yüzüğü çağırıyosun aslında:) boyle düşünmeye başlaman iyi olumş
tatil kızlar sızınde dedıgınız gıbı ıyı gelecek başka yolu yok.Bende kendım ıcın doğru tarıh olarak bır tarıh belırledım bakalım olacakmı kısmet kader işi:)
Böcük merakla senı beklıyoruz.gel artık
bu arada günaydın kızlar..

günaydıııın

uzatmadan anlatıyorum kızlar... "günaydın" dedim ben o da "günaydın" dedi karşılaştığımız yerde karşıdan karşıya geçiyorlardı benim olduğum tarafa doğru... geldiklerini görünce bakmaya başladım zaten ; gözlükleri yoktu o da bakıyordu... benim karşıya geçmem biraz uzun sürdü arabalardan onlar da geçmediler benim geçmemi beklediler sanki... sonra aramızda 0,5mt filan vardı ben ona bakarak "günaydın" dedim o da hemen "günaydın" dedi... ben olsam biraz afallar durur sonra aklıma gelirdi cevap vermek ama arkadaş hızlıca kavradı durumu... öyle işte yürümeye devam ettim zaten ; arkama da bakmadım hemen... ışıklarda beklerken baktım arkasına filan bakmıyordu ama uzaklaşmışlardı...

sabah anlattığım 2 arkadaşım; arkadaşının ne yaptığını sordu hani üzerine alınmışmıdır diye... valla arkadaşına hiç bakmadım ve çocuğa bakarak günaydın dedim sanırım arkadaşı üstüne alınmamıştır... diyorum ki arkadaşı da kenarda "günaydın ; günaydın" diye zıplıyordu ama pas vermedim ona

böyle işte kızlar... sanırım artık bekleme zamanı ; bişey yapmadan durmak çok sıkıcı yaaa offf... umarım odun değildir de bir an önce gelip bi kahve teklifinde bulunur... izin öncesi son 2 gün :18:

bu arada eylülcüm filmin adı ; 3 Idiots... 3 ahmak diye çevrilmiş... mutlaka izleee :)

ahhh cok heyacanlı ya harika bak oda günaydın demiş
demek ki bekliyomuş böle bi hareket o yüzden hemen cvp vermiş yada artık hergün karşılaşıyosunuz ya hazırlıklıydı demek şimdi top onda bakalım ne yapacak inşallah aktif biri çıkar

ama arkadaşı zıplıyordu dıyorsun arkadaşı sanki daha bı sevınmış ve kendı üzerine alınmış sanki.Çocukta bır günaydın demiş geçmiş arkadaşı mutlu olmuş gibim ben anlatmandan anladım umarım öyle değildir.En azından bundan sonra konuşmaya başlarsınız.
Ama arkadaşının sevinmesi aklıma şu soruyu getirdi benım acaba arkadaşı senden hoşlanıyor olabilirmi? Evet sen ona bakıyorsun ama arkadaşıda sana bakıyor ve sen farkında olmuyorsun olabılır mı? Ve buyuzden sadece günaydın demiş bakmamış bundan sonrada sadece günaydın demekle yetincekte olabilir umarım değildir ama senın anlatmandan bu şekilde anlaşılıyor.

Ama oyle yada boyle sen elinden geleni en azından yapmış oldun ve günaydın demek ıstıyordun günaydın dedın bakıyorsun ediyorsun ee ılk adımıda attın gerısı ona kaldı isterse gelir istemiyorsa hakkında hayırlısı degılse bır neden olsun ve olmadan tersim teri gitsin.
Vay be böcüküm tatile gitceksin diye gaza gelip çocugu kahve ıcmeye davet edermişsin bu cesaretle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…