"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Benim de yok ama kızlar içimde öyle bi öfke oluştu ki deminden beri yaşladıklarımı düşünüyorum da hep iyi niyetli ve kazık yiyen. Oyun oynayasım geliyor erkeklerin hepsiyle teker teker. :47. :KK47: :KK47:
valla ben o dediğini çok yaptım cnm, çünkü hakediorlar :KK47:
randevu verdim gitmedim, biri bana aşıktı, beni dansa kaldırdı, ben hyr hastayım dedim sonra karşısında başkasıyla dansettim ve bunun gibi bi çok şey :KK53:
hiç de pişman da deilim, onlar beni yeterince üzmüşlerdi, biraz da ben üzeyim ohh sefam olsunn :KK52:
acımak yok kızlarr, onlar bunu hakediorlarrr :KK1:
bu aradaaaaa ben 2 hafta izin aldıımmm, bayramla birlikte tam 3 hafta işe gitmioorrrruuummmmm :KK66: :KK66:

ne güzel yapmışsın valla tebrik ediyorum:KK9: :KK9:

valla bilemiyorum rapu ya bi umutsuzluk kapladı beniii

Umutsuzluk kaplamasın canım benim, beklemeyi bıraktığın anda yazacak bak, bırak beklemeyi, keyfine bak:KK66:
Kahvemi yaptım filmimi açtım ben ohhh...:)) Tavsiye ederim.

Benim de yok ama kızlar içimde öyle bi öfke oluştu ki deminden beri yaşladıklarımı düşünüyorum da hep iyi niyetli ve kazık yiyen. Oyun oynayasım geliyor erkeklerin hepsiyle teker teker. :47. :KK47: :KK47:
valla ben o dediğini çok yaptım cnm, çünkü hakediorlar :KK47:
randevu verdim gitmedim, biri bana aşıktı, beni dansa kaldırdı, ben hyr hastayım dedim sonra karşısında başkasıyla dansettim ve bunun gibi bi çok şey :KK53:
hiç de pişman da deilim, onlar beni yeterince üzmüşlerdi, biraz da ben üzeyim ohh sefam olsunn :KK52:
acımak yok kızlarr, onlar bunu hakediorlarrr :KK1:
bu aradaaaaa ben 2 hafta izin aldıımmm, bayramla birlikte tam 3 hafta işe gitmioorrrruuummmmm :KK66: :KK66:

Harikasın, ben hep üzülmüşümdür aman kırmayım ne gerek var kendi hatası falan diye.
Bundan sonra görücekler günlerini.
Nerden esti anlamadım ama içimde böyle hisler var. :96:

Bizimlesin ama değil mi? Bırakma bizii...:KK70:

kızlarrr bugün çok kötü bişe oldu:KK43:((

biz bi arkadaşla cafedeydik. arkadaş face te etiketledi işte. meğer benimki de oradaymış:KK43:(

yorum yaptı filan altına bnde ordaydım nası rastlaşmadık tuh die. arkadaşımda tuh filan dedi. neyse gamzeye de slm söle dedi bnden için. anlıcanız aynı mekanda rastlaşamadık:KK43: kader buluşmamızı istemiyo galiba:KK43:

Son düzenleme:

biz bi arkadaşla cafedeydik. arkadaş face te etiketledi işte. meğer benimki de oradaymış:KK43:(

yorum yaptı filan altına bnde ordaydım nası rastlaşmadık tuh die. arkadaşımda tuh filan dedi. neyse gamzeye de slm söle dedi bnden için. anlıcanız aynı mekanda rastlaşamadık:KK43: kader buluşmamızı istemiyo galiba:KK43:

siz aynı şehirde misiniz? ben de çocuk başka şehirde yaz tatiline gitti sanıyorum... neden ortak arkadaşlar bir organizsayon yapmıyorsunuz ; ne biliim birlikte sinemaya ya da başka bir yerlere gidebilirsiniz...

siz aynı şehirde misiniz? ben de çocuk başka şehirde yaz tatiline gitti sanıyorum... neden ortak arkadaşlar bir organizsayon yapmıyorsunuz ; ne biliim birlikte sinemaya ya da başka bir yerlere gidebilirsiniz...

aynı şehirde deiliz. ama komşu şehir buraya çok yakın. sık sık gelip gidiyo.

şu an bi çok kişi memleketinde o yüzden zor ama okul açılınca olabilir dediğin gibi bi organizasyon.

ztn benimkinin yakın arkadaşı benim en yakın kız arkadaşımla ilgilenio. bu sayede aynı ortamlarde bulunabilriz inş:18:

aynı şehirde deiliz. ama komşu şehir buraya çok yakın. sık sık gelip gidiyo.

şu an bi çok kişi memleketinde o yüzden zor ama okul açılınca olabilir dediğin gibi bi organizasyon.

ztn benimkinin yakın arkadaşı benim en yakın kız arkadaşımla ilgilenio. bu sayede aynı ortamlarde bulunabilriz inş:18:

madem sık sık gelebiliyor eğlenceli bir ortam için de gelebilir... sen yap oranizasyonu ; eğlenceli birşeyler olsun... lunaparka bile gidebilirsinz kalabalık bir grup... yani sen olmadı facebooktan davet edersin insanları gelen gelir ; gelmeyen gelmez... hem böylece seninle aynı ortamda olmak istiyor mu istemiyor mu anlarsın... bakarsın sadece 4ünüz olursunuz :)
tatil ne zaman bitiyor ?

madem sık sık gelebiliyor eğlenceli bir ortam için de gelebilir... sen yap oranizasyonu ; eğlenceli birşeyler olsun... lunaparka bile gidebilirsinz kalabalık bir grup... yani sen olmadı facebooktan davet edersin insanları gelen gelir ; gelmeyen gelmez... hem böylece seninle aynı ortamda olmak istiyor mu istemiyor mu anlarsın... bakarsın sadece 4ünüz olursunuz :)
tatil ne zaman bitiyor ?

hem ramazan hem de burda kimse yok böyle bi organizasyon komik olur. yakın arkadaşımda farklı memlekette. o burda olsaydı beraber planlardık face te davet ederdik milleti ama tek başıma yapamam:KK43:

okul açılınca böyle bi organizasyon süper olur aslında deneyebilirim..

okulumuz 5 eylülde açılcak. az kaldı. okul açlınca görebilcem inş:KK17:

Son düzenleme:
hem ramazan hem de burda kimse yok böyle bi organizasyon komik olur. yakın arkadaşımda farklı memlekette. o burda olsaydı beraber planlardık face te davet ederdik milleti ama tek başıma yapamam:KK43:

okul açılınca böyle bi organizasyon süper olur aslında deneyebilirim..

okulumuz 5 eylülde açılcak. az kaldı. okul açlınca görebilcem inş:KK17:

peki bakalım ; şartlar uygun değilmiş gerçekten... az kalmış ama yaa okulun açılmasına :)

Kader buluşturmuyorsa sen buluş kuzum :KK61: Bazı şeyleri şansa bırakmamak lazım.

valla yap bi ayar gamzenkcimde buluşun artık
bende hala tık yok artık beklemekten vazgectim ailecek face düşmanı bunlar abla paylaştığım fotodan attığım msjdan hala habersiz tabi benim bücürükte nezaman görürde cvp verise e tabi bide verme tanezzülünde bulunursa oda var artık ona göre bakacam şimdilik ara veriyorum kafa dinliyorum kaldırımlarda kafam önde yürüyüp erdemle çarpışmayı bekliyorummmmm

bende hala tık yok artık beklemekten vazgectim ailecek face düşmanı bunlar abla paylaştığım fotodan attığım msjdan hala habersiz tabi benim bücürükte nezaman görürde cvp verise e tabi bide verme tanezzülünde bulunursa oda var artık ona göre bakacam şimdilik ara veriyorum kafa dinliyorum kaldırımlarda kafam önde yürüyüp erdemle çarpışmayı bekliyorummmmm

ay niye kafan önde yüryeceksin ; şöyle etrafına bakarak yürüyeceksin... çarpışacaksanız yine çarpışırsınız sen karşı kaldırımdaki yakışıklıya bakarken mesela :KK53:

off sıkıldım ben evde temizlik yapayım dedim ; biraz yaptım ama bünyem evde oturmayı kabul etmiyor... belki kampüse gidip film izlicem ama önce bakıım film gösterimi var mı ; birinde tek kişiye gösterim yapamıyoruz diyip göndereceklerdi beni neyse dedim 5dk durayım aa bir baktım ben gibi bir bayan daha; ikimiz izlemiştik filmi ... yalnızlık işte bazen film bile izletmiyor insana yaaa...

"mutluyum ; devam et" filmi varmış ona gitmeye karar verdim... duşa girmem lazım ; en iyisi yavaş yavaş hazırlanayım... kendime ev işi dışında aktivite buldum yaşasın :KK52:

off keşke yapabilsem. face te de online olmuo ki hiç sohbet de açamıoyorum. ay bi kere de kandil mesajı yollamıştım cvp vermedi:KK43: arkadaşımda yollamış bi keresinde ona da cvp vermemiş. kandil mesajı sevmio heralde:KK43: msj da atamam.

seninki de ne tuhaf ya face e nası girmiolar anlamadım:44:

off keşke yapabilsem. face te de online olmuo ki hiç sohbet de açamıoyorum. ay bi kere de kandil mesajı yollamıştım cvp vermedi:KK43: arkadaşımda yollamış bi keresinde ona da cvp vermemiş. kandil mesajı sevmio heralde:KK43: msj da atamam.

seninki de ne tuhaf ya face e nası girmiolar anlamadım:44:

gamzecim,yaşı büyük olunca ve işi gücü ile uğraşıp yorgun düşünce insan ve face'deki saçma sapan muhabbetleri görünce soğuyabiliyor..seilla'nın bücürüğünde böyle bir durum var bence..ben de artık face sevmiyorum,yani evde kös kös oturuyorum diye takılıyorum arada yoksa iş güç uğraşsam veya ne bileyim tatil şu bu süper şeylerle haşır neşir olsam hayatta girmem face'e bananeeee:KK53:

bu arada seninkinin belki o an kontörü yoktu olabilir demi?
ya da ne yazacağını bilememiştir..
ya da bazı günler insana bin tane msj biirden gelir ya ''of der hangi birine yazayım vs..''
ya da özel olacak ama belki de inançlı değildir,ben de bazen atarım inanmayan arkadaşlara,içimden gelir,ama ya cvp yazmazlar ya alakasız birşey yazarlar,olabilir yani..
hayırlısı bakalım okulun açılmasına az kalmış..
ama anlamadığım ünv gençliği face'i çok sever,seninki niye takılmıyo ki,yani tmm ben de online olmam ama hoşlandığım biri olsa,sırf görsün ya da ben göreyim diye online olurdum,ilginç geldi..:97:anlamıyorum şu erkekleri ya!:KK25:
bu arada gamze yaş kaçtı?

X