"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

işte geldim burdayıııımmmm

ben bu sorunumuzun kaynağını buldum arkadaşlar.. erkeklerin salak olması
böyle konuya lönk diye daldım ama :78:

canım okurken güldüm bende ama ayırmayalım strawı taylı prensinden dimi yazık tabi benide bücürükümden

tühhh bak aklıma gelmedi tay olayı yoksa ben onun üzerine şekillendirirdim yaaaa

ay dur senle ilgili de birşeyler geliyor aklıma,yazıcam toparlayınca:90:

öff kızlar ya su trafik canavarı vardıya suan karşımda yok bi akşam iftar yapalım beraber yok gel takılalım diyo napcam benya alakasız oldu ama paylaşmak istedim

valla onu tam olarak bilemiyorum da rpucum zeki kadının tutlmadığı aşikar belli etmemek mi lazım acab safamı yatsak belki olur nedersin

Tamam, ağzımı ayırıp gezicem bundan sonra Şaban gibi.

Dal dal, iyi yaptın, ne konuda salaklar sence?

öff kızlar ya su trafik canavarı vardıya suan karşımda yok bi akşam iftar yapalım beraber yok gel takılalım diyo napcam benya alakasız oldu ama paylaşmak istedim

"Eşinizle beraber yiyin yemeğinizi! Benden de selam söyleyin." de. Aa ne adamlar var yahu!!!

Kızlar ben gidiyorum çok işim var aklım ve keyfim sizlerle kalıcak.
Gelince bi kişiye daha yazıcam gelecek hayali.
Kime yazsam, acelesi olan var mı?

Öpüyorum hepinizi...:92:

Haklısın da oyum oyum oynatan da onlar.
Nasıl beceriyorlar?:44:

çünkü bız değer verıp,adam yerıne koyuyoruz onlara bız kendımıze heyecan arıyoruz.Buyüzdende onları anlam,değer yüklüyoruz buyüzdende onların salaklıklarını akıllı hareket olduğunu düşündüğümüzden gene bız kendımızı oynattırıyoruz onların aslında bırsey yaptıgı yok.Değer verende biziz kendimizi oynattıranda.

"Eşinizle beraber yiyin yemeğinizi! Benden de selam söyleyin." de. Aa ne adamlar var yahu!!!

rapu bu evli değildi ben mi yanlış hatırlıyorum,sanki cıvık olandı bu,evli olan başkasıydı..seillacım cıvık bir adamsa boşver gitsin,boşuna aklını karıştıracak hem,sen bücürüğe konsantre ol..

tıp erkekleri akıllandıracak kadar ilerlemedi ki daha ... eee kaldık mı yine biz böyle :84:

Son düzenleme:
tıp erkekleri akıllandıracak kadar da kadar ilerlemedi ki daha ... eee kaldık mı yine biz böyle :84:

o zaman tıpcılardan ya bızı anlam yüklediğimiz erkeğe sadece salaklık yaptıracak bir formül,yada erkeklerı akıllı yapcak bir formül bulmasını rica ediyorum

Son düzenleme:
seilla`cima gelecek plani yazasim geldi:

nihayet adaylarin icinden makul oldugunu dusundugu bucurukle nisanlanmistir. istemeye gelmelerinden tut da, eve esya almalarindan cik, her asamasi kararsizlik ve daha iyisini isteme nobetleriyle gecmistir seilla icin.. nisanligi daha fusya olabilir, tuttuklari ev daha ferah olabilir, tabaklari daha misafire uygun olabilir, halilari daha acem isi olabilir! tamlar bile eksik gelir gozune.

ise gitmek uzere evden cikip yururken, gozu parmagina takilir. bu yuzugu cok severek almistir ama yeterince isiltili degil midir sanki? neden isiltili degildir?? hem zaten aldiklari havlular da yeterince yumusak degildi! kafasi tamamen eksikliklerle doluyken, gummm!!! neye ugradigini sasirir! kendisine carpan, yine kendisi gibi dalgin yuruyen bir adamdir ve o da en az seilla kadar saskin ve mahcuptur. "ozur dilerim" der, "biraz dalgindim". "onemli degil, ben de dalgindim, benim hatam." der seilla. "kabul etmiyorum. bu guzelligi goremedigime gore, mutlaka hata benim" der yakisiklimiz. seilla gulumser :) "ben erdem" diyerek elini uzatirken, gulumser adam.. o an irkilir seilla...yuzukteki eksik isilti, onun gulusunde gizlidir...

ay evet eylul bu cıvık molan evli olan değil daha yeni gitti tutturdu salı yemeğe gidelim ok diyene kadar gitmedi şimdi olurda gitmek zorunda kalırsam bende sürpriz kankamı alaıpda gidecem bide tuturdu tele resmini cekiyim arayınca cıksın daha dayanamadım patladım bozuldu gitti aman napimmm gerdi beni

miska sonunda sen beni erdemle evlendirecen anladım ama umatım bu erdem bücürüğüm erdemdir yok benim ilkokul aşkımsa o nişanlı suan yok bu yeni bi erdemse hımmmm bi düşünsem mmiiiiiii?

yok yok yaaaaaa ben bürükümü istiyom ozaman ev havlu herşey aklımda şekilli şuan benim zatennnnnnnnnnnnnn

aklıma bir arkadaşımla bundan 2 yıl önce yaşadığımız bir diyalog geldi anlatmak istiyorum.
o zamanlar benım 6 yıllık ılıskımın bıtış dönemiydi ve doğal olarak üzülüyordum.

Arkadaşımla bır kafede otururken arkadaşım suanda ne görüyorsun anlat bakalım dedi?
İşte başladım masalar,sandalyeler,yemekler vs. ee anlat anlat dedi.
İşte anlatmaya devam ettım ınsanlar falan ee anlat diyordu durmadan sıkıldım ne anlatcam ya sor ne soracaksan diye çıkıştım
Oda bana insanlardan bahset mesela dedi:
İnsanlar derken dedim.
İnsanların cinsiyeti mesela,yaş ortalaması vs 'si gittiğimiz kafe gençlerın takıldıgı bır kafeydı
Dedimki erkekler var cogunlukta ve cogu bızım yaşlarımızda ee sokakta mesela düşün dedi gene çok fazla erkek var dedim.
Evet köpek sürüsü gibiler .Bir erkek gitse 1000 erkekten birisi sana düşer merak etme ve buna göre davran dedi.
Ve bu arkadaşım bu konuşmadan 1 yıl sonra evlendı.Kocası etrafında pervane oluyor dıyebılırım.Bızım aslında yapmayı unuttuğumuz sey bu bence.Erkeklere anlam yükleyip,değer verıyoruz sonra onun yerıne kımseyı alamayacağımızı düşünüyoruz.Onlarda şımarıyor ve oynatmaya başlıyorlar ellerinde cevrenızdekı erkeklere bakın çiftlerde ya bır sure pesınden koşmuş ve elde edemiştir yada kız bıraz uzak davranıyordur pesınden gelmesini ister şekilde hareket edıyordur.Kaçan kovalanır çünkü.

aklıma bir arkadaşımla bundan 2 yıl önce yaşadığımız bir diyalog geldi anlatmak istiyorum.
o zamanlar benım 6 yıllık ılıskımın bıtış dönemiydi ve doğal olarak üzülüyordum.

Arkadaşımla bır kafede otururken arkadaşım suanda ne görüyorsun anlat bakalım dedi?
İşte başladım masalar,sandalyeler,yemekler vs. ee anlat anlat dedi.
İşte anlatmaya devam ettım ınsanlar falan ee anlat diyordu durmadan sıkıldım ne anlatcam ya sor ne soracaksan diye çıkıştım
Oda bana insanlardan bahset mesela dedi:
İnsanlar derken dedim.
İnsanların cinsiyeti mesela,yaş ortalaması vs 'si gittiğimiz kafe gençlerın takıldıgı bır kafeydı
Dedimki erkekler var cogunlukta ve cogu bızım yaşlarımızda ee sokakta mesela düşün dedi gene çok fazla erkek var dedim.
Evet köpek sürüsü gibiler .Bir erkek gitse 1000 erkekten birisi sana düşer merak etme ve buna göre davran dedi.
Ve bu arkadaşım bu konuşmadan 1 yıl sonra evlendı.Kocası etrafında pervane oluyor dıyebılırım.Bızım aslında yapmayı unuttuğumuz sey bu bence.Erkeklere anlam yükleyip,değer verıyoruz sonra onun yerıne kımseyı alamayacağımızı düşünüyoruz.Onlarda şımarıyor ve oynatmaya başlıyorlar ellerinde cevrenızdekı erkeklere bakın çiftlerde ya bır sure pesınden koşmuş ve elde edemiştir yada kız bıraz uzak davranıyordur pesınden gelmesini ister şekilde hareket edıyordur.Kaçan kovalanır çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…