"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Senin o minik küçücük tatlı hikayeciklerini alıp sakladığına göre ince ruhlu bi annen var.
Sen daha karnındayken eğitmeye başlıycaksın bence onları, klasik müzik mi dinltirsin artık bilemem:))
Çılgın bebekler yetiştiriceksin bence sen.
Hep beraber yatakta zıplarken siz, eşin gelip gözlerini kocaman açıcak.
Tabi eşlik edemiycek çünkü çok çalışmasını istediğin için bireaz yorgun ve argın olucak:))
Sen yemeği çoktan hazırlamış olucaksın ama masayı kurmak toplamak çocukların ve eşinin işi.
Aklında her an adamı hizaya getirmen gerektiğini düşündüğün bi mevzuyla dolaşıyor olacaksın.
Saçlarını atkuyruğu yapmışken adamı hizaya sokup, sonra da istediğin kıvama gelmiş eşinle romantik zamanlar geçiriceksin:))
Siz romantik zamanlar geçirirken çocuklar çatıda evcilik oynuyor olabilirler, tırmanma derslerini annelerinden aldıkları için bir kaygı duymuyorsun.
Evinde kocaman çiçeklerin olucak, aydınlık bir ev.
Belki Amerikan mutfak. Pratik insansın çünkü, her an her şey elinin altında olmalı.

Ya sen oğlak olamazsın araştır bunu bebeğim. Çok dobrasın, cesursun, içtensin, aydınlıksın.
Ben de seni seviyorum.

harika olmus bebegim, harika!! nedense gozlerim doldu... ay noluyo bana boyle, cok aglak oldum :KK58:

patladı bana bu sabah yaaa... bir de diyorsun uyuycan uyanıcam göreceksin ; kandırdın beni yaaa :KK25:
ama evet havada çok pis aşk kokuyor yaw... kızlar izmir havası böyle valla bugün off rüzgar filan...

noldu neden görmedin sen bakimm böcükümm, senmi geç kaldın dicem ama öle bi ihtimal düşünemiyorum ben :KK37:

kesin o geç kalmıştır, dedimben sana onlar akşam başka biyere oturdular, eve felen gitöediler, sabahda uyanamadı işte :KK19:

ayy bu kaaa çok çağırırken aşkı, neden şıpp diye ayağımın önüne ilişmezkii :KK43:

tatlımm bugün olmaz hayatım başım ağrıor da dersin sen çoğunlukla :KK60: :KK60:
bu arada ben de dominant bi yapıda oluorum cnm bazen, erkekler de bundan hoşlanmıor işte, ondan işimiz zor :KK23:

Ya bunu bana hep söyler arkadaşlar öyle bi imaj çiziyorum demek ki.
Yok kızım yaa ağrımaz ağrımaz. :KK23:
Ay niye böyle oluyo yaa, dominantsak Selami bulmamız lazım yanlışımız orda demek ki.:44:

harika olmus bebegim, harika!! nedense gozlerim doldu... ay noluyo bana boyle, cok aglak oldum :KK58:

Yaa ben de okuduğumda son kısımda ağlamıştım da demedim bu kız ne çok ağlıyor demeyin diye.
Benimki de yaklaştı bu arada, sabah kadaerli felekli şarkılar dinledim Face te ağladım zati:))
Ya ben de tam bi cadıya dönüşüyorum regl olucam zamanlar.
Çekilmez biri oluyorum gerçekten, kendimden yoruluyorum o derece.
Doktora gitsem ne der acaba? Ne verir?
Melisa çayının iyi geldiğini duymuştum ama denemedim henüz yeni öğrendim.

slm kızlaaarrrrr :KK8:
yaw bugün kendimi o kadar yorgun hissediorum ki, yazdıklarınızı okuorum ama cvp vermeye bile takatim yok yani o derece :KK3:
miskacım inşallah bu defa istediin gibi olur yüzüğün cnm, bu arada hikayne süper olmuş, bu konuda yetenekli olduğun belli :KK9:
bu arada rapucum aynı hikayedeki gibiysen işin zor tatlımm yaa :p
seillaaaa msg yok muuu :KK23:
eylül nerde yaw, saklandıysan çık ortaya hemennn :KK53:
böcüğümüzün arkadaşı hoşgeldin, ben de aşk istiorummmm :KK37:

geldim datlum burdayım:82:düşünüyodum ne yazsam kimi kurban seçsem diye,seilla'ya yazacaktım morali bozuk accuk gülsün diye ama dur sana birşeyler yazayım önce..
şimdi sen bu 27 yaşındaki tıfıl dediğin çocukla beraber olmaya başlıyorsun..gördüğün yerde çocuğun dudaklarına yumuluyosun,bal dudak bal dudak diye..millet artık illallah etmiş sizden,sapık çift geldi diye..
sen adama tıfıl dedin ya bi kere,adamı her seferinde azarlıyorsun''dur sen bilmezsin,ben yapim'',,''ayy yemeğin altını mı yaktın Allah seni ne etmesin''..
çocukcağız sana yaranayım diye ne yapsın bilemiyo...
akşamları gelirken mutlaka bir tane bitter çikolata alıp geliyo(bu aslında benim hayalim hehehe:90:,çok severim bitter aşığıyım)
seni seviyo,sen mutlu ol diye uğraşıyo ama heyhat! sen çocuğun dudaklarına yumula yumula birgün çocuğu nefessiz bırakıp neredeyse öldürüyorsun..
çocuk öleyezıyor(biraz da edebiyat demi ama:KK60:)
neyse seni stv.deki mahkemeye çıkarıyorlar,o amca verip veriştiriyor saık diye..
kefa:KK4:letle serbest kalıyorsun ama kamu için çalışıyorsun,yardım işleri falan filan diye..
bu sırada yüce gönüllü müstakbel eşinle tanışıyorsun..
birbiriniz için yaratılmışsınız! adam böyle düşünüyor..bilmiyor ki straw bunları mecburen yapıyor..neyse çaktırmıyoruz..
bu arada adam 35 yaşında ve dolma dudaklı :)
harika bir düğünle evleniyorsun,ilk gece adama söylediğin söz şu sapık straw:: bu zamana kadar nerdeydin dolma dudakkkk muck muck:KK54::KK54:
adam senin yüzünden evde çok fazla dolma pişsin istemiyor..
ama Allah'tan sicilin temiz de eski suçundan haberi olmuyor..
zamanla sen mükemmel ev işi yapan,çocukları için titreyen bir kadına dönüşüyorsun..
evdekiler mutlu,sen mutlu..
ama çocuklarına evlenmeden öpüşmeyi yasaklıyorsun tabi:KK54:
3 çocuğun oluyor,1 erkek bir de ikizlerin(kız ve erkek)
sonra forumdaki '''heyyyy hem şi hem eşi olanlar hıhhhhhhh diğerlerine'' başlığına takılıp bizi unutuyorsun..:KK43:

beğendin mi çileeeekkk:KK70:

:KK60: Bi de arkadaşı varmış çocuun, bi arkadaşa da onu düşünüyorum diyodu?
Kime düşünüyo acabaa?:))

işte bu kadar zeki olursan evde kalırsın bacım :KK52:

noldu neden görmedin sen bakimm böcükümm, senmi geç kaldın dicem ama öle bi ihtimal düşünemiyorum ben :KK37:

kesin o geç kalmıştır, dedimben sana onlar akşam başka biyere oturdular, eve felen gitöediler, sabahda uyanamadı işte :KK19:

ayy bu kaaa çok çağırırken aşkı, neden şıpp diye ayağımın önüne ilişmezkii :KK43:

yaa bilmiyorum ki kaçırdıysam 2dk ile kaçırmışımdır son dakika üzerimi değiştirice diye oldu sanırım... ya da bu hafta devamsızlığını cuma yaptı ondan...
yaa öyle mi diyorsun ; iyi kolaçan edemedik demek ki ortalığı...

:KK60::KK60::KK60::KK60:
aşk hayatım böcüümün elindee, itiraf ediyoruummm :44:

ama sen beğenmedin sanki :KK53: beğenmediysen söle cicim bak talipler sırada :KK60:

bi sabah el ele tutuşup dikilin karşılarına ozman süper olur :KK70: bir elin nesi iki elin sesi yada birlikten kuvvet doğar vb..
yapın artık bişeyler canım

tabi benim tuzum artık kuruya cıktıya rahatımmmmm:KK76:

süper fikir beğendim ben ; jelibonummm pzt sabah 8de bizim evin önünde bekliyor olucam seni :KK51:

eylül nasıl bir gelecek hayali o yaw ; 3.sayfa haberinin biraz pembesi olmuş baş kısmı... biz kelebek misali takılalım yaaa ; eğlenceli dedikodulu filan olmaz mı :KK71:

Ya bunu bana hep söyler arkadaşlar öyle bi imaj çiziyorum demek ki.
Yok kızım yaa ağrımaz ağrımaz. :KK23:
Ay niye böyle oluyo yaa, dominantsak Selami bulmamız lazım yanlışımız orda demek ki.:44:

Yaa ben de okuduğumda son kısımda ağlamıştım da demedim bu kız ne çok ağlıyor demeyin diye.
Benimki de yaklaştı bu arada, sabah kadaerli felekli şarkılar dinledim Face te ağladım zati:))
Ya ben de tam bi cadıya dönüşüyorum regl olucam zamanlar.
Çekilmez biri oluyorum gerçekten, kendimden yoruluyorum o derece.
Doktora gitsem ne der acaba? Ne verir?
Melisa çayının iyi geldiğini duymuştum ama denemedim henüz yeni öğrendim.
ayy ben selami bulucama bekar kaliyim daha iyiii :KK53: :KK1:
geldim datlum burdayım:82:düşünüyodum ne yazsam kimi kurban seçsem diye,seilla'ya yazacaktım morali bozuk accuk gülsün diye ama dur sana birşeyler yazayım önce..
şimdi sen bu 27 yaşındaki tıfıl dediğin çocukla beraber olmaya başlıyorsun..gördüğün yerde çocuğun dudaklarına yumuluyosun,bal dudak bal dudak diye..millet artık illallah etmiş sizden,sapık çift geldi diye..
sen adama tıfıl dedin ya bi kere,adamı her seferinde azarlıyorsun''dur sen bilmezsin,ben yapim'',,''ayy yemeğin altını mı yaktın Allah seni ne etmesin''..
çocukcağız sana yaranayım diye ne yapsın bilemiyo...
akşamları gelirken mutlaka bir tane bitter çikolata alıp geliyo(bu aslında benim hayalim hehehe:90:,çok severim bitter aşığıyım)
seni seviyo,sen mutlu ol diye uğraşıyo ama heyhat! sen çocuğun dudaklarına yumula yumula birgün çocuğu nefessiz bırakıp neredeyse öldürüyorsun..
çocuk öleyezıyor(biraz da edebiyat demi ama:KK60:)
neyse seni stv.deki mahkemeye çıkarıyorlar,o amca verip veriştiriyor saık diye..
kefa:KK4:letle serbest kalıyorsun ama kamu için çalışıyorsun,yardım işleri falan filan diye..
bu sırada yüce gönüllü müstakbel eşinle tanışıyorsun..
birbiriniz için yaratılmışsınız! adam böyle düşünüyor..bilmiyor ki straw bunları mecburen yapıyor..neyse çaktırmıyoruz..
bu arada adam 35 yaşında ve dolma dudaklı :)
harika bir düğünle evleniyorsun,ilk gece adama söylediğin söz şu sapık straw:: bu zamana kadar nerdeydin dolma dudakkkk muck muck:KK54::KK54:
adam senin yüzünden evde çok fazla dolma pişsin istemiyor..
ama Allah'tan sicilin temiz de eski suçundan haberi olmuyor..
zamanla sen mükemmel ev işi yapan,çocukları için titreyen bir kadına dönüşüyorsun..
evdekiler mutlu,sen mutlu..
ama çocuklarına evlenmeden öpüşmeyi yasaklıyorsun tabi:KK54:
3 çocuğun oluyor,1 erkek bir de ikizlerin(kız ve erkek)
sonra forumdaki '''heyyyy hem şi hem eşi olanlar hıhhhhhhh diğerlerine'' başlığına takılıp bizi unutuyorsun..:KK43:

beğendin mi çileeeekkk:KK70:

tatlımm alemsin yaaa ama ben bu çıtırı kimseye bırakmam, bunlan evlenicem işte bananeeee :KK23:

ama sen beğenmedin sanki :KK53: beğenmediysen söle cicim bak talipler sırada :KK60:

süper fikir beğendim ben ; jelibonummm pzt sabah 8de bizim evin önünde bekliyor olucam seni :KK51:

Eveet sebepler çıkıyo ortaya teker teker.
Dominantız, zekiyiz ee pısırık ve aptal mı olmak lazım yanii.:KK47:

bi sabah el ele tutuşup dikilin karşılarına ozman süper olur :KK70: bir elin nesi iki elin sesi yada birlikten kuvvet doğar vb..
yapın artık bişeyler canım

tabi benim tuzum artık kuruya cıktıya rahatımmmmm:KK76:

ahh ahh zati ben denk gelsem böcümü çocuk üstüne hafif itçemm yanlışlıklaolmuşş gibi
sora çarpışmanın etkisiyle yıldızlar çakçak ikisininde beyninde
sorada kendimi sıkıştırcam arayaa:KK23:

Süper ikili olsun süper dörtlü o zaman.
Beğeniyosun yani sen de çocuğu?:)

bi görseydim kararımı vercektim ama :KK76:

görmedimki ben onu amaa:KK37:

böcüküm dedim, aşk hayatım senin ellerindeee, yapma bunu banaaaa :KK58:

eylül nasıl bir gelecek hayali o yaw ; 3.sayfa haberinin biraz pembesi olmuş baş kısmı... biz kelebek misali takılalım yaaa ; eğlenceli dedikodulu filan olmaz mı :KK71:

hadi ya öyle mi olmuş:90:ya gördüğüm yerde çocuğu öpücem diyip duruyordu ya gülelim diye yazdım,ben çok güldüm valla:KK60:
umarım straw beğenir,yoksa yeni bi tane yazarım n'olcak:KK54:
demek beğenmedin böcüüüüüüüüüüükk,dur sennnnnn,sana neler yazıcam duuuuuurrr nihahahhah:KK23::82:
mesela 1 kuple anlatayım: siz evleniyorsunuz ve yatarken bile güneş gözlüğü takıyor eniştemiz:82:

biraz düşünmem lazım o zaman dedikodulu filan demişin..nasıl yazsam ki:97:

hadi ya öyle mi olmuş:90:ya gördüğüm yerde çocuğu öpücem diyip duruyordu ya gülelim diye yazdım,ben çok güldüm valla:KK60:
umarım straw beğenir,yoksa yeni bi tane yazarım n'olcak:KK54:
demek beğenmedin böcüüüüüüüüüüükk,dur sennnnnn,sana neler yazıcam duuuuuurrr nihahahhah:KK23::82:
mesela 1 kuple anlatayım: siz evleniyorsunuz ve yatarken bile güneş gözlüğü takıyor eniştemiz:82:

biraz düşünmem lazım o zaman dedikodulu filan demişin..nasıl yazsam ki:97:

canım okurken güldüm bende ama ayırmayalım strawı taylı prensinden dimi yazık tabi benide bücürükümden

X