"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

harika olmus bebegim, harika!! nedense gozlerim doldu... ay noluyo bana boyle, cok aglak oldum

patladı bana bu sabah yaaa... bir de diyorsun uyuycan uyanıcam göreceksin ; kandırdın beni yaaa
ama evet havada çok pis aşk kokuyor yaw... kızlar izmir havası böyle valla bugün off rüzgar filan...

noldu neden görmedin sen bakimm böcükümm, senmi geç kaldın dicem ama öle bi ihtimal düşünemiyorum ben

kesin o geç kalmıştır, dedimben sana onlar akşam başka biyere oturdular, eve felen gitöediler, sabahda uyanamadı işte

ayy bu kaaa çok çağırırken aşkı, neden şıpp diye ayağımın önüne ilişmezkii

tatlımm bugün olmaz hayatım başım ağrıor da dersin sen çoğunlukla
bu arada ben de dominant bi yapıda oluorum cnm bazen, erkekler de bundan hoşlanmıor işte, ondan işimiz zor

Ya bunu bana hep söyler arkadaşlar öyle bi imaj çiziyorum demek ki.
Yok kızım yaa ağrımaz ağrımaz.
Ay niye böyle oluyo yaa, dominantsak Selami bulmamız lazım yanlışımız orda demek ki.:44:

harika olmus bebegim, harika!! nedense gozlerim doldu... ay noluyo bana boyle, cok aglak oldum

Yaa ben de okuduğumda son kısımda ağlamıştım da demedim bu kız ne çok ağlıyor demeyin diye.
Benimki de yaklaştı bu arada, sabah kadaerli felekli şarkılar dinledim Face te ağladım zati:))
Ya ben de tam bi cadıya dönüşüyorum regl olucam zamanlar.
Çekilmez biri oluyorum gerçekten, kendimden yoruluyorum o derece.
Doktora gitsem ne der acaba? Ne verir?
Melisa çayının iyi geldiğini duymuştum ama denemedim henüz yeni öğrendim.

geldim datlum burdayım:82:düşünüyodum ne yazsam kimi kurban seçsem diye,seilla'ya yazacaktım morali bozuk accuk gülsün diye ama dur sana birşeyler yazayım önce..
şimdi sen bu 27 yaşındaki tıfıl dediğin çocukla beraber olmaya başlıyorsun..gördüğün yerde çocuğun dudaklarına yumuluyosun,bal dudak bal dudak diye..millet artık illallah etmiş sizden,sapık çift geldi diye..
sen adama tıfıl dedin ya bi kere,adamı her seferinde azarlıyorsun''dur sen bilmezsin,ben yapim'',,''ayy yemeğin altını mı yaktın Allah seni ne etmesin''..
çocukcağız sana yaranayım diye ne yapsın bilemiyo...
akşamları gelirken mutlaka bir tane bitter çikolata alıp geliyo(bu aslında benim hayalim hehehe:90:,çok severim bitter aşığıyım)
seni seviyo,sen mutlu ol diye uğraşıyo ama heyhat! sen çocuğun dudaklarına yumula yumula birgün çocuğu nefessiz bırakıp neredeyse öldürüyorsun..
çocuk öleyezıyor(biraz da edebiyat demi ama)
neyse seni stv.deki mahkemeye çıkarıyorlar,o amca verip veriştiriyor saık diye..
kefaletle serbest kalıyorsun ama kamu için çalışıyorsun,yardım işleri falan filan diye..
bu sırada yüce gönüllü müstakbel eşinle tanışıyorsun..
birbiriniz için yaratılmışsınız! adam böyle düşünüyor..bilmiyor ki straw bunları mecburen yapıyor..neyse çaktırmıyoruz..
bu arada adam 35 yaşında ve dolma dudaklı :)
harika bir düğünle evleniyorsun,ilk gece adama söylediğin söz şu sapık straw:: bu zamana kadar nerdeydin dolma dudakkkk muck muck
adam senin yüzünden evde çok fazla dolma pişsin istemiyor..
ama Allah'tan sicilin temiz de eski suçundan haberi olmuyor..
zamanla sen mükemmel ev işi yapan,çocukları için titreyen bir kadına dönüşüyorsun..
evdekiler mutlu,sen mutlu..
ama çocuklarına evlenmeden öpüşmeyi yasaklıyorsun tabi
3 çocuğun oluyor,1 erkek bir de ikizlerin(kız ve erkek)
sonra forumdaki '''heyyyy hem şi hem eşi olanlar hıhhhhhhh diğerlerine'' başlığına takılıp bizi unutuyorsun..

beğendin mi çileeeekkk

Bi de arkadaşı varmış çocuun, bi arkadaşa da onu düşünüyorum diyodu?
Kime düşünüyo acabaa?:))

işte bu kadar zeki olursan evde kalırsın bacım

aşk hayatım böcüümün elindee, itiraf ediyoruummm :44:

ama sen beğenmedin sanki beğenmediysen söle cicim bak talipler sırada

bi sabah el ele tutuşup dikilin karşılarına ozman süper olur bir elin nesi iki elin sesi yada birlikten kuvvet doğar vb..
yapın artık bişeyler canım

tabi benim tuzum artık kuruya cıktıya rahatımmmmm

süper fikir beğendim ben ; jelibonummm pzt sabah 8de bizim evin önünde bekliyor olucam seni

eylül nasıl bir gelecek hayali o yaw ; 3.sayfa haberinin biraz pembesi olmuş baş kısmı... biz kelebek misali takılalım yaaa ; eğlenceli dedikodulu filan olmaz mı

ayy ben selami bulucama bekar kaliyim daha iyiii

tatlımm alemsin yaaa ama ben bu çıtırı kimseye bırakmam, bunlan evlenicem işte bananeeee

Eveet sebepler çıkıyo ortaya teker teker.
Dominantız, zekiyiz ee pısırık ve aptal mı olmak lazım yanii.

bi sabah el ele tutuşup dikilin karşılarına ozman süper olur bir elin nesi iki elin sesi yada birlikten kuvvet doğar vb..
yapın artık bişeyler canım

tabi benim tuzum artık kuruya cıktıya rahatımmmmm

ahh ahh zati ben denk gelsem böcümü çocuk üstüne hafif itçemm yanlışlıklaolmuşş gibi
sora çarpışmanın etkisiyle yıldızlar çakçak ikisininde beyninde
sorada kendimi sıkıştırcam arayaa

Süper ikili olsun süper dörtlü o zaman.
Beğeniyosun yani sen de çocuğu?:)

bi görseydim kararımı vercektim ama

görmedimki ben onu amaa

böcüküm dedim, aşk hayatım senin ellerindeee, yapma bunu banaaaa

eylül nasıl bir gelecek hayali o yaw ; 3.sayfa haberinin biraz pembesi olmuş baş kısmı... biz kelebek misali takılalım yaaa ; eğlenceli dedikodulu filan olmaz mı

hadi ya öyle mi olmuş:90:ya gördüğüm yerde çocuğu öpücem diyip duruyordu ya gülelim diye yazdım,ben çok güldüm valla
umarım straw beğenir,yoksa yeni bi tane yazarım n'olcak
demek beğenmedin böcüüüüüüüüüüükk,dur sennnnnn,sana neler yazıcam duuuuuurrr nihahahhah:82:
mesela 1 kuple anlatayım: siz evleniyorsunuz ve yatarken bile güneş gözlüğü takıyor eniştemiz:82:

biraz düşünmem lazım o zaman dedikodulu filan demişin..nasıl yazsam ki:97:

canım okurken güldüm bende ama ayırmayalım strawı taylı prensinden dimi yazık tabi benide bücürükümden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…