"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

ahh miska seni bi bulayım şöle iyice bi dokunup sürtünecem sana (yanlış anlaşılmasın bu sapıklığımın dışında bi durum) kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii şu cesurluğun bi nebzede olsun banada bulaşsın

hayata ya sanki biraz fazla kaba kouşmuş bu cocuk sen bırak bunu ve önüne bak bence keşke şu diğer çocuga bi şans versen

eylül ben elimdeyken bunların değerini bilemeyen ama bunları şuanda geri almak için çırpınan bırısıyım.Umarım bır an gelir ve sende ulaşırsın ve ulaştığın zaman değerini bilirsin.

canım hepimize nasip olur inşallah bu güzel heyecanları yaşamak..kıymetini bilmedim deme demek ki senin için hayırlı olan doğru olan o değilmiş..ayrıca çocuğun yazdıklarından artık sana değer vermediğini,umursamadığını çıkardım,uslubu da tam bi patlama şeklinde olmuş.boşver artık bunu,zor olacak biliyorum ama laçkalaştı,hem sen de diyordun,olmayacak bir ilişki diye,uzattıkça acı çeken sen olursun..o çocukla birkaç kez daha görüş,bazen ilk anda olmayabilir,şans ver..olmazsa artık önüne bakarsın..Rabbim hayırlı yazılar yazsın..

hayata, nolur toparlanmaya calis. belli ki bu adamla yeniden bi seyler yasamaya baslasan da, bu kalkmis k.cla sana iliskiyi zehir edecek. cunku triplere girmis beyimiz, kendini bi haltlar sanmaya baslamis. daha onemli isleri varmismis, neymis o o daha onemli isler, goren de holdingler yonetiyor, dis ticaret stratejilerini belirliyor, cumhurbaskanligi yapiyor sancak..artik neyin kafasini yasiyosa adam! hay allahim sen akil fikir ve biraz kendini boy aynasinda gorme kabiliyeti ver biz kullarina...

bosver hayatim, sen cok degerli ve onemlisin, o hadsize gelene kadar, bir suru duzgun ve nazik adam var disarda, bence sen allahin sevgili kuluymussun da, seni yol yakinken kurtarmis ondan.

Daha iyisini bulamazsam sana dönerim diyor.
Bunun başka açıklaması yok.
Bence seviyorum özlüyorum deyip bi tarafını kaldırdığın gibi şu an ordan gümmmm diye indirmeli be bitirmelisin.

ilişkimizinde nasıl olduğunu anlatıyım aramız süperdi o her sabah her akşam mesaj atıyor arıyor saatlerce konuşuyordu.Farklı şehirlerde yaşıyorduk ve yaşadığım şehire geldiğinde hıcbır aıle ferdı ve arkadaşıyla görüşmüyor ıslerı neyse onları halledıyor ve sadece bana zaman ayırıyordu.Bunlar bana cok tuhaf gelıyordu bı yerden sonra bu kadar ılgıden bunaldım ve alışmışız ya bır erkek cok fazla ılgılenmez kızı hayatının odak noktası halıne getiremez diye sorun aramaya her dedıgınden şüphe etmeye başladım.Sürekli kavga cıkarıyordum.En sonda ben bir süre görüşmek istemediğimi söyledim ve bum o gün kpss sonuçları açıklandı ve o istediği bölümden cok daha azına razı olmak zorunda kaldı.Ablam duyduğunda dırek faceden nasıl yanı ya şakamı bu dıye mesaj attı onu gördü ben kendısıne daha ıyısı olabılecekken neden bu dedım ve ısını begenmedıgımı düşünmeye başladı.Aslında ona ulaşmaya calısırken itiyordum kendımden ama artık oda kalmadı ve sımdı neyı beklıyoruz bılmıyorum anlamıyorumda.
Ama bu ılıskıden aldığım dersler cok fazla oldu erkekler kendılerınden başka hayatlarındaki bayanları başka bır erkekle arkadaşı bıle olsa paylaştıklarını düşünüyolar ve bunu ıstemıyolar.
Kendılerınden daha ıyı bır çevresı,karıyerı olan ınsanla bırlıkte olmaktan korkuyorlar.
En modern erkek bıle içinde maço taşıyor ve kapısında köle,yemeğini yapacak,evinde hizmetçi olabılecek,kendısını ılah kabul eden bayanlarla bırlıkte olmak ıstıyorlar.

amiiiiiinnn hepimizi ya ben de çok pısırığımdır,ay baksam yanlış anlar,ay bana baktı der,ay ne hafif kız der,ay rezil olucam,ay herkese söyler diye diye,beğendiklerimden hep uzak dururum..ama beğenmediklerime karşı inanılmaz cesurum,ben sizi beğenmedim,şu özelliğiniz bana ters kusura bakmayın bu iş olmaz diye,kalırlar öyle,nasıl dürüstsün sen maşallah herşeyi söyledin dan dan diye derler

ahh bana da gelse az bi cesaret,,bliyorm herşeyi yöneten aslında kadındır,ama çooooooook utanıyorum ya ne yapayım kendimi bildim bileli böyleyim..

miska tek korkum senın dediğin gibi gelse bıle bır tarafı kalkmış şekilde gelmesi bıde maymun ıstahlık mı ne dersenız deyın bende şöyle bir olay var benım değilken kıymetlı benımken kıymetsiz oluyor karşımdaki :)

dünkü çocuğa şans vermek ıstemıyorum ben daha ıyısıne layığım :)

miska tek korkum senın dediğin gibi gelse bıle bır tarafı kalkmış şekilde gelmesi bıde maymun ıstahlık mı ne dersenız deyın bende şöyle bir olay var benım değilken kıymetlı benımken kıymetsiz oluyor karşımdaki :)

dünkü çocuğa şans vermek ıstemıyorum ben daha ıyısıne layığım :)

hayata bi şekilde sen veya o ilişkiniz yıpranmış işte bu saaten sonra zorlamak sana daha cok acı getirir bukadar incelemeyi düşünmeyi bırakmalısın artık bence daha ayrılığınız da cok yeni bunun da etkisi var bence biraz zaman ver kendine

hayata kendinde suç arama sen bunu bunu dediğin için olmadı bunlar, ya da face ten sildiğin için değil. Sen ondan aldığın elektirikle bunları yapmışsın belki de farkında olmadan. Anladığım kadarıyla karşılıklı kıskançlıklar olmuş, kendini senden aşağı görüyorsa o iş mümkün değil olmaz. Yok eğer sorun bu değilse bi şekilde çözülür diyeceğim ama son yazdıkları verdiği cevaplar hiç hoş değil, bi erkeğe yakışmıyor. Şimdi hayatı değişiyor, yeni iş şehir falan beklentileri de ğişmiştir otomatikman, eğer ne şartta olursa olsun seninle olmak istiyorsa farklı davranır. Sanırım pişmanlıkların var, değerini bilemedim filan demişsin, bilmiyorum başka şeyler varsa o ayrı ama şu durumda öyle değil gibi görünüyor..

annemin bi hikayesi var hayata, hep bana anlatirdi beni simarik buldugu zamanlarda :))

bi kadin varmis, cok guzelmis, isteyenleri talipleri kapisindan eksilmezmis. bi suru yigit kapisinda aglarmis, ama kadina kimseyi begendiremezlermis. aradan yillar gecmis, kadinin taliplerinden biri, kadini kapida kocasini ugurlarken gormus. adam sisman, kel, kisa boylu, cirkin mi cirkin bi adammis. eski talip cok merak etmis, kocasi gittikten sonra gidip kadinin kapisini calmis. kadin kapiyi acinca kendini tanitmis, demis ki, cok merak ettim, nice yakisikli yigitleri begenmezken, bu adamla neden evlendin. kadin da demis ki, sorunu cevapliycam, ama once bana bahcedeki en guzel gulu getir. tek bi sartim var, bi gulu gectikten sonra geriye donmeyceksin. adam dalmis bahceye, bi bakmis rengarenk muhtesem guller! birine uzanmis, bakmis ilerde daha guzeli var, ona uzanmisken bakmis ilerde daha da guzeli var. boyle diye diye kendini bahcenin sonunda bulmus. bi de bakmis ki, tum guller geride kalmis ve onunde yapraklari dokuk, rengi soluk bi gul kalmis sadece. mecbur onu alip getirmis kadina. kadin gulu gorunce gulumsemis. simdi anladin mi neden bu adamla evlendigimi demis :)

bu da kulaklara kupe olsun

Ama ama ama, böyle de olmayabiliyoor, en güzel örneği sensinnn!

hikayeye bayıldım miska..önümüze çıkan her süper adamda belki de farkında olmadan kibrimiz artıyor..yapmamak lazım..ben hep öyle düşündüm şimdiye kadar,yok bu içime sinmedi,her seferinde daha farklısı geliyor,elbet en süperini bulacağım..şimdi eski bıcır bıcır havamız yok,eskisi kadar etrafımızda dolanan yok ve ben bu ara sık düşünür oldum,sanırım tanımladığın gibi biriyle evlenmek zorunda kalacağım Allah korusun diye:26:
bi ark. vardı,çok kısa süre içinde evlenmeye karar verdi,ben tabi çok korkuyorum evlilikten o zaman..beni de aracı olup biriyle tanıştırmışlardı,kafede oturuyoruz,ee dedi nasıl?ya bilmiyorum dedim,pek bana göre değil gibi,birşey hissetmiyorum,hani çok iyi biri ama hissettiğim birşey yok,o mu değil mi bilemiyorum sen nasıl anladın emin oldun? ne dedi biliyor musun? evet dedi kimse birbirine benzemez,birbirinden üstün çok insan var,araya araya belki her seferinde daha güzelini bulursun ama bunun sonu nereye kadar uzanacak,hep en iyisi demeyeceksin,ben bununla yaşarım,mutlu olurum dedin mi tamamdır,yoksa benim eşimden daha iyileri vardır mutlaka dışarda..ben de artık böyle bakmaya çalışıyorum elden geldiğince..ama bir huyum var,çok incelerim acaba bu adam yanıma yakışıyor mu,millet ne der yakıştırır mı diye,o yüzden çok eliyorumm..sanırsın prensesim ben de!ah bu takıntım olmasa çoktan evlenmiştim ben banane milletin ne dediğinden de mi..offfff..

len yakında hepiniz beğenilen ve yalnız hatunlar olarak kalacaksın ; gidin çalışın azcık yahuuu
seilla kuzucum sana bol şans diliyorum... ben olsam ne yazardım hımmm ; sanırım hiçbirşey

mrb ; nasılsın... bu aralar biraz yoğundum o yüzden seslenemedim ; nasıldı yurtdışı seyahatin ?
ben de çok gitmek istiyorum yurtdışına ama bir türlü fırsat olmuyor ; off işimi sırf bu yüzden değiştirmek istiyorum...
nereye gittin yaa çok özendim filan gibi bişiler yazabilirsin belki :)

yurtdışı bağlantılı bir işle çalışmıyordun değil mi canım ?

yaaa yalnız kaldım burdaa nereye gittiniz hepiniz birden
akşam arkadaşımla buluşucam ben ama çok geç dönmezsem uğrarım ; bakıcam seilla bişi yapmış mı diye ona göre yarın sabahı düşünürüm... ama yarın görmeme ihtimalim de var bu hafta geçen haftaya göre daha az devamsızlık yaptı arkadaş :) neyse ben kaçıyorum ; ben sokak kızıyaaaam

Burdan hiç de pısırık izlenimi uyandırmıyorsun, biraz dikkafalısın yalnız. Herkese sözüm geçmeli havan var gibi. Erkekler de bundan hazzetmiyoorr. Yalnız kalma nedenlerimize inelim dedim de azcık.

Dediklerimi duymuyorsun bile şeker. İşine gelmedi diyeceğim az kalsın.

Çalışkan hatun gün boyu uğramadın benim burda olduğum gün çalışasın tuttu, döverim seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…