"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

e canım benim zaten geçen hafta eklediiii biliyosunuz o yüzdende üstüne atlamış gibi olmıyım diyeeeeeee

tamam seilla aman üstüne atlamış gibi olmayalım diye hep uzakta duralımsonra çocuk da ekledi beni ama bir haftadır bir mrb bile demedi,laf olsun diye eklemiş,yok bu kızın bana karşı hiçbir şey hissettiği yok desin..sonra bir süre sonra onun düğün davetiyesini al Allah korusun!!!! ya ne diyebilir ki en kötü selamlaşmış olucaksın,sonuçta akraban,merhaba demek insanı küçültmez aksine daha iyi olur...

istanbul diyoruz?? toplassak mi diyoruz?? :)))

ayy attıracaksınız bana msj ya bari ablsı bi resmi paylaştığımı görseydi bu akşam denemede bulunacam yine söz o enerji gelirse içimden dışa vuracam direk

yok çok sevimlisin cnm, pozitifliğin çok hoş içimden seni de öpmek geldi
yakaladığımı öpüorum bu ara tutabilene aşkolsun
rapucumm valla bak köfte gibiydi, ortam müsait olsa kimse alamazdı elimden

pesssssssssssssss ok tamama davetiye olayı kopardı beni bu akşam msj atıyorum tamam mıııııııııııııı
şimdi ne yazıyım onuda söyleyin cünkü ben birtürlüğ uygun cümleleri bir araya getiremiyorummmmmmm

istanbul diyoruz?? toplassak mi diyoruz?? :)))

ay onun için mi öptünüz beni
valla ben çoooook uzaklardayım,gelmem biraz zor,ama şunu söyleyeyim hiç istanbulu görmedim diye bu sene gelesim var,birilerini ikna edebilir miyim diye bakınıyordum..gelebilirsem neden olmasın tabi ki toplaşalım,süper olur!altın kızlar buluşması,miska ve sevgi'ler bu tanımın dışında konuk üye,tecrübeli üyeler olarka konuşmacı olacaklardır gecede...

bu arada cocuga abi dediğimi annesinin gecen sen bi girişmde bulundugunu ama cocugun bilip bilmediğini bilmediğimi ve bu cocuga abimde dahil benimde abi dediğimi göz önünde bulundurun lütfennnnnn

bana istanbul diyin ben ucarak gelirim hemen daha önceki buluşma girşimlerimiz hep olmusuz sonuclandı çünkü gidiş amaçları hep farklıydı gitmişkende görüşelim oldu amaç direk buluşmak olursa zannediyorum başarıya ulaşacak en azından benim acımdan

Valla ne iyi olur aslında toplaşıp koklaşsak. aaa koklaşsak dedim, cidden ne yemişim ben yaa:)) Onca işin üstüne maşallahım var yani:))) Demek bi adam bulsam hali kalmıycak:))))

bu arada cocuga abi dediğimi annesinin gecen sen bi girişmde bulundugunu ama cocugun bilip bilmediğini bilmediğimi ve bu cocuga abimde dahil benimde abi dediğimi göz önünde bulundurun lütfennnnnn

şimdi ona abi dediğini unut, öyle bi olay yok, resetledik seni
ismi neyse o şekilde hitap et bence cnm, nasılsın filan de, çok uzun bi msg olmasın, zaten o konuşmanın devamını getiricek bi tarzda cvp verirse gerisini sonra düşünürüz, olcak bu iş inşallaahhhh
böcüğüm nerdesssiiiiinnnn

sağol canımm,hepimiz öyleyiz de bu kör erkekler niye göremiyor onu anlamış değilim puff:97:

geldiği ilk günlerde yazsan daha kolay olurdu sanki..öyle düşünüyorum,,ne desek ki,,toplama bir msj yapalım herkes fikrini yazsın..

selam bebek! ayh pardon tövbe est..şaka şaka tamam başlıyorum:90:

merhaba,hoşgeldiniz? Geziniz nasıl geçti? Bu aralar çok yoğunuz işyerinde,bir mrb bile diyemedim,pek giremiyorum Facebook'a,başka yoldan da ulaşma imkanımolmadığı için biraz geç oldu hoşgeldiniz demek..nasılsınız?umarım her şey yolundadır,görüşmek üzere..

ay bilemedim şu an aklıma bu geldi seilla,hem o yazdığım cümle ile eğer çocuğun sana karşı az da olsa hissettiği birşey varsa belki tlf numarasını verir diye haince yazdım

slm xxxxxx nasılsın gerisi gelmiyoooooooooooo

evet böcükcüm sendende bi atrak bekliyorum yarın

süper olmuş valla başka zaman olsa döktürürüm aklıma tek kelime dahi gelmiyo görüyosun işte halimi
o yüzden karşılaşsakda bi nasılsın desem beraber gerisini getirirz diyodum hep ama artık hareket zamanı diyorum

ya canım yakın olsam tabi sırf bu amaçla da gideyim ama taa Diyarbakır'dan 1 günlüğüne gelmek sanırım kolay olmayacak..ist.da da pek tanıdığım yok ki hani gelsem kızlarla buluşsak sonra onlarla takılırım diyeyim..1 güncük ve bayağı bir kilometre..eğer birkaç gün kalacaksa herkes gelirim bak

rapuuuuuu susssss,sapık seni,ne yedin ne içtin anlamadım ki hayırdır bugün bir haller var:86:

ya bu arada yavaş yaaaaa,,netimin hızından dolayı biraz geriden gelmek zorunda kalıyorum anca gönderiyo yazdıklarımı,anca okuyom cevapları..

aslında benimde niyetim yo sadece iğneleyici gıcklatıcı bi slm cümlesi süper olurdu ama gelmiyo o cümle kısa net tek bir cümle

ay biri bana mrb nasılsın dese sadece gıcıklık değil mi ben de iyiyim sen? derim..hah al sana chat havası,ve cevaplar nerdeyse haftada 1 yazılıyor,ömür mü yeter ayol,biraz birşey yazsın ki çocuğun anlatacakları olsun,konu açılsın..

eylul bak su baska yoldan ulasma imkanim olmadigi icun girisimi cok mantikli geldi bana da. ama sizli bizli konusmasin bence, direkt ahmet mehmet neyse adi girissin. hatta ben olsam ne yazardim sana soyleyim seilla, ama sen o korkak totonla zor yazarsin biliyorum:

" naber erdem? (erdem guzel oldu bu cocuga::) ne zamandir yazicam yazamadim yogunluktan dolayi. o gece dugunde de cok konusamadik. merak ettim, gezin nasil gecti, keyfin nasil?" dedikten sonra onun cevabini alip evirip cevirip konuyu annesinin sizi yakistirmasina, senin annenin de direkt sana sormadan olumsuz cevap verdigine getirirdim. bu konu hakkinda geyik yapardim, onun da agzini yoklardim. eylulun taktigiyle telefon numarasini da alabilirsin. cok kolay isler bunlar ya, sadece cesaret gerek, yoksa erkekler kolay kolay geri cevirmez hos buldugu bi kadinin girisimini.

ayy adını nsölemek istiyorum haykıra haykırada okdar bilgiden sonra tanıtan biri cıkar diye diyemiyorum o bücürük boyunada hiç uymayan bi adı var ama erdemde güzelmiş ilkokul aşkımın adı

evet miska isteme mevzusuna haytta getiremem olyıda ağzını yoklamaya çalışrım en azından güzel şeyler geliyo bi karışım yapıp yollıycam artık zatı muhtereme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…