"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

evettttttttttttt msjı yolladım "merhabalar nasılsın ancak fırsat bulup yazabiliyorum ekleyip de slm vermeyenlerden olmak istemedim vede gezin nasıldı merak ettim doğrusu umarım cvbında eklemen kadar uzun sürmez :)"

ayy olmuşmu kızlar yoksa cok mu sırıtık bilmiyorum öff yazıp bianda nasıl olmuş die bile okumadan yollayıverdim şimdi catlıycam cvba kadar öfffffffffff

Olmuş olmuşş, hem mesaj atma sebebini güzel açıklamışsın, hem de laf sokmayı ihmal etmemişsin.
İnşallahhh güzel bir cevap gelicekkk...

bncede olmuşş. inş bi an önce cvp alırsın..

evet sen bsylerı görmemi sağladın cnm tesekkur ederım bugun içimdeki herseyı soyledım ve aslında içimdeki herseyı kustum dıyebılırım ve cevap bıle vermedı.Vermesın ben en azından baştan sona kafamdakı herseyı mesajlada olsa yüzüne vurup hayatından cıkmayı bılmış olucam.artık bıttı dedıgın gıbı bu en doğrusu eğer karşındaki ınsan ıstese farklı olur ama o demekki istemiyoki bu sekıldeyız bunu görmeye başlamıştım ama daha basit örneklerle gösterdiğin için teşekkür ederim.

ayyy amin inşallaahhhhhhhhhhhh

böcük sana sesleniyorum sıra sende hadi göriyim senide buarada işimin yurtdışıyla hiç bir ilgisi yok malesef anca gezmeye

bak bak şu saatte sırf merakımdan girdim napmışsın diye :)
eve az önce geldim ; maskemi sürdüm bekliyorum ; 10dk sonra yatarım artık...

bence güzel bir mesaj olmuş... manidar da ; umarım anlar :)

bu arada kızlar ben gördüm onu yaaa ama o beni görmedi.. arkadaşımla bir cafede oturuyorduk son anda farkettim dışardan geçtiğini hafif dik durup kendimi göstermeye çalışsam da yan masadaki iri yarı çocuğun arkasında kaldığım için başarılı olamadım klasik önce arkadaşını gördüm sonra onu bir de yanlarında çift vardı... arkadaşım da arkadan görebildi... bir de tekrar karşı kaldırımdan geri dönerken arkasından gördüm... sanırım bir yerde yemek yediler sonra başka bir yere oturmak isteyip vazgeçtiler... arkadaşımla gittikleri taraftaki kafeleri şöyle bir kolaçan ettik ama yoklardı... bu arada arkadaşım küçük olabileceğini düşünüyor ; ben de 1-2 yaş veriyorum ama daha fazla olmasın... neyse velhasıl benim açımdan atraksiyonlu bir akşam olmasına rağmen onun ruhu bile duymadı... niye böyle oluyor ki ya ben de görmeseydim ya da o da görseydi yaa :26:

seilla napıcam şimdi sabah bişi mi yapmam lazım şimdi yaaa

Allah eger oldurmak ısterse sen hıcbırsey yapmasan bıle eger kaderınızde varsa bır sekılde olacaktır.Allahtan hayırlısı neyse onun olmasını dile böcük.Ve ben olsam eğer her sabah yanyana gecıyorsanız yada araba ılemı işlerinize gidiyorsunuz bilmiyorum ama ıkınızınde arabası varsa arkadan çarp bu sekılde tanışırsın.Eğer yoksa otobüsle gidiliyorsa otobüs durağında sağında yakınlarında durmaya calıs oda olmuyorsa son çare yanından geçerken sabahları cok dıkkatlı bı sekılde bak bı sure sonra merhaba dıyecektır.

Hehe bunları yazmanı istemiştim tam olarak:))
Rica ederim, ne demek.

Adamı takip ediyorum de de kurtul, dolandırıp durma lafı:))
Pembe maske mi yapıyosun, nasıl bi şey?

Burdan hiç de pısırık izlenimi uyandırmıyorsun, biraz dikkafalısın yalnız. Herkese sözüm geçmeli havan var gibi. Erkekler de bundan hazzetmiyoorr. Yalnız kalma nedenlerimize inelim dedim de azcık.

yok ya değilimdir,cidden..bazen yaparım tabi ama inanılmaz uyumluyum,damardan yakalasın,sakin ve güler yüzlü olsun karşımdaki,ne dese yaparım inan:90: ama birini beğendiysem,elim kolum dilim her yerim tutuluyor,vücudum yanlış tepki veriyor,yaklaşacağıma ondan kaçıyorumbunu bi değiştirebilseydim..

hiç sırıtık değil,ben beğendim..hafif dokundurman da gülümsetecektir..güzel olacak güzel

Öğrencilerini örnek almıyor musun?:))
Eğer lisedeysen, örnek alabilirsin:))
Ben de rahat değildim, sonradan açıldım biraz.
Şimdi de hep rahat olmayan tiplere denk geliyorum.

Öğrencilerini örnek almıyor musun?:))
Eğer lisedeysen, örnek alabilirsin:))
Ben de rahat değildim, sonradan açıldım biraz.
Şimdi de hep rahat olmayan tiplere denk geliyorum.

ya zaman bi değişmiş bi değişmiş,şoklardayım kızlar erkek kavgası yapıyor artık,birbirlerinin arkasından erkekler için iş çeviriyor,adamları ayartıyor..okuldan ayrılacak olan erkek hocalarına son gün ilan-ı aşk eden oldu..ayol nasıl yapim ben bu kadarını?azcık adama gülüversem,konuşma gücünü bulsam,o da laf açarsa olacak da of ne bileyim..aman san
ki aday var da rapuş,aylardır kimseyle tanışmadım..belki yıl olmuştur ne bileyim..benim sosyal bir ortama ve çöpçatan ruhlu iyi arkadaşlara ihtiyacım var ama tık yok..

Valla yaşlanıyoz biz sana diyim.
Bizim zamanımızda diye başlarız yakındır:))

Sanki ortamda bi aday varmış gibi algıladım ilk önce.
Baktım sonra yıl olmuş diyosun falan...
Ya çevreden gelenleri teptim, arkadaş önerilerini teptim.
Kendi gelmeyip ailesini yollayanları teptim.
Kendi gelip "annem mürüvvet görmek istiyor" diyenleri teptim.
Keşke bir kişi olsaydı tam olsaydı.

Şimdi de kalan bekarlar normal mi değilll bende mi var bi anormallik bilmem.
Neyse gece gece üzmeyelim kendimizi:))

yok keşke olsaydı adayım:)) evlilik prg gibi oldu,''taliplerimi bekliyorum'' :87:

kız fotonu değiştirmişin,ilk gördüğümde foruma bi afet gelmiş dedim:90:güzel olmuş..
bu arada madem saç rengini gördüm,alakasız da olsa rüyamı anlatayım..ben saç boyatmaya karşı bir insanım zararlı diye,hem kimyasalların yol açacağı hastalıklar,hem saçı yıpratması sebebiyle.hiç boyatmadım ama kızılı pek severim,hele fotondaki tonlar..dün rüyamda saçım rengarenkti!çünkü bu ara saçım beslensin diye sürmediğim gıda maddesi ve başka bilimum madde kalmadı,nerdeyse her gece ayrı bir madde,ayrı bir koku,kardeşimi bayıltmış durumdayım:90:dün rüyamda inanamadım rengarenkti,diyordum ki o kadar madde sürdün saç kafayı yedi olacağı bu.çaresiz boyayacağım ve yanlış hatırlamıyorsam kızılın bu tonlarına boyamak istiyorum:90:hayırdır inşallah,saçımı boyatma niyetim de yok ama ne anlama gelebilir rapuş,kısmete yorabilir misin zorlayıp zorlayıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…