"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

eylul bak su baska yoldan ulasma imkanim olmadigi icun girisimi cok mantikli geldi bana da. ama sizli bizli konusmasin bence, direkt ahmet mehmet neyse adi girissin. hatta ben olsam ne yazardim sana soyleyim seilla, ama sen o korkak totonla zor yazarsin biliyorum:

" naber erdem? (erdem guzel oldu bu cocuga::) ne zamandir yazicam yazamadim yogunluktan dolayi. o gece dugunde de cok konusamadik. merak ettim, gezin nasil gecti, keyfin nasil?" dedikten sonra onun cevabini alip evirip cevirip konuyu annesinin sizi yakistirmasina, senin annenin de direkt sana sormadan olumsuz cevap verdigine getirirdim. bu konu hakkinda geyik yapardim, onun da agzini yoklardim. eylulun taktigiyle telefon numarasini da alabilirsin. cok kolay isler bunlar ya, sadece cesaret gerek, yoksa erkekler kolay kolay geri cevirmez hos buldugu bi kadinin girisimini.

1:miska seilla'nın totsuna korkak dediiiiiii,azz sooorrraaa:KK60:
2.erdem..ay çok güldüm Allah da seni güldürsün,ne de güzel yakıştı diyor ya:KK60:
3.kızlar çocuğun hoşlanmama olasılığını da cepte bulunduralım bence..abi abi diyen kız sonra birden naber erdem dese,adam oha felan olur
4.valla bu annen yakıştırdı ammen şunu bunu dedi muhabbetini ben de yapamazdım,anam sen ne cesur birşeysin öyle miska,hep böle misindir,yoksa zaten beyaz atlını buldun diye bize gaz mı veriyosun?
5.alakasız olacak ama yazmayı unutmuşum..yalnız yaşamak güzel değildir' insan evin iinde bir ses ister,yalnızlığına merhem ister..cıkss..

ay biri bana mrb nasılsın dese sadece gıcıklık değil mi ben de iyiyim sen? derim..hah al sana chat havası,ve cevaplar nerdeyse haftada 1 yazılıyor,ömür mü yeter ayol,biraz birşey yazsın ki çocuğun anlatacakları olsun,konu açılsın..

Sadece selam verip hatır sorarak tarafsız kalmış olacak. diğer türlü sarkıyor görüntüsü verip kaçırabilir. Selam verirse karşı tarafın ne kadr ilgili olabileceğini anlar bir an önce.

Sadece selam verip hatır sorarak tarafsız kalmış olacak. diğer türlü sarkıyor görüntüsü verip kaçırabilir. Selam verirse karşı tarafın ne kadr ilgili olabileceğini anlar bir an önce.

ama ben olsam derdim ki ''al işte hoşlanmıyo,nasılsın demiş kaçmı.insan sormaz mı gezin nasılsı öldün mü kaldın mı oralarda diye!'' ama tabi erkeklerin kafası ayrı çalışıyor,demeyebilir de,bilemiyorum..

ayy adını nsölemek istiyorum haykıra haykırada okdar bilgiden sonra tanıtan biri cıkar diye diyemiyorum o bücürük boyunada hiç uymayan bi adı var ama erdemde güzelmiş ilkokul aşkımın adı :KK70:

evet miska isteme mevzusuna haytta getiremem olyıda ağzını yoklamaya çalışrım en azından güzel şeyler geliyo bi karışım yapıp yollıycam artık zatı muhtereme

kıs sen düğünde abisini kesiyordum dedin ya,bu da abisinin küçüğü ya,ben ondan bücürük diyon sandım,ayh ne safım:KK60:

boyu kaç kiiiii??? seninki kaç,senden kısa mı? geçen bir ark. beni biriyle tanıştıracakmış onu konuşuyoruz son dk boyunu söyledi ay olmaz dedim,o da bana(facede muhabbet ediyoz bu sırada) ''gecenin bu vakti facede mükemmel erkeği mi bulacağını sandın'' demez mi?:KK60::KK60:

hepiniz cok güzel seyler yazıyosunuz hepiniz farklı acılardan görüp değerlendiritosun işte bende her olasılığı düşünerek yazacak bişey bulamıyorummmmmm:84:

artık yapacam ortaya bi karışık

Yalnız yaşayalım diye ölmüyoruz ki kızıııım, bak sen ses olsun diye ev arkadaşı bile bulmuşsun, o da sevgilisiyle telde konuşuyomuş sana ses oluyomuş. :KK9:

çok saolun kızlar ya yordum sizi gereksiz şımarıklıklarımla teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı bide saat kaçta yazıyım onuda söleseniz
şaka yapıyorum şakaaaaaaaa:KK52: kafayı yedirdi bu adam bana

Yalnız yaşayalım diye ölmüyoruz ki kızıııım, bak sen ses olsun diye ev arkadaşı bile bulmuşsun, o da sevgilisiyle telde konuşuyomuş sana ses oluyomuş. :KK9:

vay gıcık kedi seniiii:KK47: ya zaten sinir oluyom artık ona,evden atmayı bile düşünüyorum,ama okulun kapanmasına yakın artık aramız eskisi gibi değil,onunla bir geleceğim olacağına pek inanmıyom tarzı konuştu..bak ayrılırsa atamam da evden:KK60: karşı komşumun muck muck.larına da dayanamıyom ben,,en azından şimdi ailemleyim,apartmnda herkes aile,muck muck yok,çok mutluyum:KK60: geçen kardeşime dedim k,''ben biriyle çift olana kadar bütün çiftlerden nefret ediyorum ülennn'':KK60:ya orda burda her yerde birileri yanındakini kaçıracak gibi sarılıp etmeleri yok mu,çok üzgünüm çok,ben de bu heyecanları yaşamak istiyorum,yani muck muck'a gerek yok ama en azından gece uyurken sesini duyarak uyusam,sabah günaydın aşkım dye msj atsa..:KK43:ahh neyse konuyu saptırmayalım gene,seillaa seilla seillaaa:KK19:bütün tezahüratlar senin için yafrum:KK62:hadi görelim seni!

kıs sen düğünde abisini kesiyordum dedin ya,bu da abisinin küçüğü ya,ben ondan bücürük diyon sandım,ayh ne safım:KK60:

boyu kaç kiiiii??? seninki kaç,senden kısa mı? geçen bir ark. beni biriyle tanıştıracakmış onu konuşuyoruz son dk boyunu söyledi ay olmaz dedim,o da bana(facede muhabbet ediyoz bu sırada) ''gecenin bu vakti facede mükemmel erkeği mi bulacağını sandın'' demez mi?:KK60::KK60:

ya aslında tam emin değilim ama en fazla 1.70 diye düşünüyorum ama umarım daha uzundur

Allah'ım nerden başlasam. Çok da yazasım var bugün hepinize laf yetiştiresim var, zamanım da bol.

İşlerim azaldıkça bi mutlu oluyorum kızlar sormayın gitsin, ağır işlerde çalışanlara Allah kolaylık versin valla, hemen geberik oluyorum ben yaa. Tüm tatil gitti nerdeyse daha bitiremedim işleri, bayrama yerleşmiş olucam İnşallah, miska bayıldım anlattıklarına, gri-mavi de güzel bi uyum, tüm evde uyumun olması şahane bişi. Kız şanslıymış istediğini babanın yapması ne dimek yaa. :KK31:Ben de aldığım her şeyi beyaz-mor alıyorum, yaptırıyorum her şey birbirine uysun diye. :KK69: Her şey derken, yapım işleri batırdı beni zaten pek bi şey alabildiğim yok da. Boş evde oturcam uzunnca bi süre. :KK9:

Eniştemiz beyefendi olmasa zaten seni onca sene sevip beklemezdi, incelik sevebilme yeteneğiyle eşdeğer. Demek gay mı diyodun he:)))) Sinirli kuş anlamına mı geliyo o ifade? İngilizcem pek mükemmeldir de anlamış mıyım:)) Çok sevimli yaklaşmış böyle bi durumu atlatmışsınız ve senin yanında olmuş harika bi şey bu bunu erkeklerin çoğu yapmaz. Maşallah diyorum kocamannn da boncuk takıyorum size. :nazar:

O arkadaşına da söyle babası kocasını yontsun, gerekli aletler vardır babasında.

Aramızda doğru saydıysam eğer üç(3) âşık var. (Evliliğe yakın miskayı saymıyorum zaten o aşikar. :KK9:)Biri hayata, görüşmüş elektirik alamamış Serkan da Serkan diye tutturmuş gidiyor da bu Serkan'ın gerei dönme ihtimali var mıdır, durumlar nasıldır bilemiyoruz tabi. Diğer âşığımızsa seilla okurken koptum itiraf etme aşamasına bile gelmiş, seilla fotolara fazla bakıyosun sanırımmmm:))) Veee diğer âşığımız küçük_böcük. Birinin gözlerine uzun bakamıyosan ve gülümsemek istediğin halde kasıyosan â-şık-sın-dııırrr. miska liseli gibi demiş ama ben de yaşadım kendini tanıyamıyo insan. hele bu en son tospaada ne cıvıtabiliyodum ne bişi, ki normalde müdürle bile cıvıtabilirim :KK9: ben sevdim bana yar olmadı ahh ulan ahh, nerden nereye geçiş yaptım ben de anlamadım. Ben de eski âşıkmışım meğer. :KK37: Ama elden geldiğince gülümsesen en azından ifaden gülümsemeye yakın olabilse bile bi şeydir.

Taylı olayı süper olmuş yaa, strawwww :KK60: :KK60: :KK60: cuk oturmuş, bence de eğer ara sorarsa çık nolucak sanki. Tam olarak ekilme değil ki bu, grupça çıkmak istiyordunuz hem, grup ekilmesinden bişi olmaz. Ben yaş konusunun söz konusu olabileceğini belirterekten bu konudaki iyi dileklerimi sunarım efem. :KK71: :KK9:

ya bılmıyorum aslında soyle bır durum var dun ben elektrık alamadım ve akşam mesaj cektım dedimki sen beni ilişkimizi bu kadarmı değersiz saydın ben ölüyorum artık senın umrunda degılım dayanamıyorum artık ..Nefes alamadıgımı hissediyorum dıye mesaj attım.Oda bana ben sana ne dedım
ben seni arayıncaya kadar benı arama dedim ama senın bigünün bir gününe uymuyor.Dün rest çeken sendin diye mesaj atmış gece saat 1:30da (ben onu faceımden pazartesı sıldım ve sorduğundada sen bunu ıstıyorsun demiştim) oyle yazınca bende ya bu nasıl birşeydir türkçe anlamı ben senı arayana kadar arama demenin nedir? Ben seni arayana kadar sen arama ben seni aklıma eserse bigün ararım yada senin ne düşündüğünün ne yaptığının hiç önemi yok sen elimin altında dur boraz zaman geçsin belki gelirim ama kesin bsy demıyorum mu? senin benim hakkımda,ilişkimiz hakkında düşündüğün sey bu mudur? Yada rest çektin diyosun bunlar ne ben zaten normal değildim sayende ıyıcene dengesiz oldum artık kaldiki rest çekiyosun dıyosunda neden rest çektim denedim düşündün mü sen git başkasıyla birlikte ol deyip faceinden resimlerimizi sildim napmalıydım? canımı cok acıtıyorsun senı sevmek bu kadar zor olmamalıydı dıye mesaj attım.oda hala saçmalamaktan vazgeçmiyorsun ben sana kafamı ıslerımı toparlayınca arayacağım diyorum sen lafı herzamanki gibi anlamak istediğin şekilde anlıyorsun.Değişmeyeceksin.Geriyosun beni sürekli açıklama yapmaktan bıktım artık.Daha önemli işlerim var benım senın şımarıklıklarınla uğraşamayacagım dıye mesaj attı. bılmıyorum ama aılesının ısını yapıyor kpss'yi kazandı.yaşadığı şehri ,işini değiştircek bilmiyorum.Şans varmı deyınce son olayları yazmak ıstedım.

vay gıcık kedi seniiii:KK47: ya zaten sinir oluyom artık ona,evden atmayı bile düşünüyorum,ama okulun kapanmasına yakın artık aramız eskisi gibi değil,onunla bir geleceğim olacağına pek inanmıyom tarzı konuştu..bak ayrılırsa atamam da evden:KK60: karşı komşumun muck muck.larına da dayanamıyom ben,,en azından şimdi ailemleyim,apartmnda herkes aile,muck muck yok,çok mutluyum:KK60: geçen kardeşime dedim k,''ben biriyle çift olana kadar bütün çiftlerden nefret ediyorum ülennn'':KK60:ya orda burda her yerde birileri yanındakini kaçıracak gibi sarılıp etmeleri yok mu,çok üzgünüm çok,ben de bu heyecanları yaşamak istiyorum,yani muck muck'a gerek yok ama en azından gece uyurken sesini duyarak uyusam,sabah günaydın aşkım dye msj atsa..:KK43:ahh neyse konuyu saptırmayalım gene,seillaa seilla seillaaa:KK19:bütün tezahüratlar senin için yafrum:KK62:hadi görelim seni!

Sen de abartmışsın, kötü biri olcaksın yakında Mazallah!. :44:

çok saolun kızlar ya yordum sizi gereksiz şımarıklıklarımla teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı bide saat kaçta yazıyım onuda söleseniz
şaka yapıyorum şakaaaaaaaa:KK52: kafayı yedirdi bu adam bana

iş çıkışından sonra olsun ki yoğun olduğun kanıtlanmış olsun:90:akşam yanee..sabah o da çalışıyordur bakamaz zaten,akşam hem zanki daha romantik oluyor insan..saat 21.00 suları gayet romantik..hadi 22.00 da olabilir:KK54:

Allah yardımcın olsunnn...

bu arada aklıma şu geldi ben de faceye arada girer bakarım,birşey yazan varsa yazarım yoksa çıkarım,hani gören 1 aydıryoksun kız,der,ama kontrol ederim yani..ya çocuk da bakıyorsa ama yazmıyorsa????yaz ki anlayalım:KK76:

ayyyyyyyy hiç uğraşmadan direk sana bittim gel evlenelim desem nolur sanki
bak arkadaşlarında ısrarcı diyim oda kısa ve net cvp verir ona göre işimize bakarız
ohhhhhhh bende rahatlarım

eylül ben elimdeyken bunların değerini bilemeyen ama bunları şuanda geri almak için çırpınan bırısıyım.Umarım bır an gelir ve sende ulaşırsın ve ulaştığın zaman değerini bilirsin.

ya bılmıyorum aslında soyle bır durum var dun ben elektrık alamadım ve akşam mesaj cektım dedimki sen beni ilişkimizi bu kadarmı değersiz saydın ben ölüyorum artık senın umrunda degılım dayanamıyorum artık ..Nefes alamadıgımı hissediyorum dıye mesaj attım.Oda bana ben sana ne dedım
ben seni arayıncaya kadar benı arama dedim ama senın bigünün bir gününe uymuyor.Dün rest çeken sendin diye mesaj atmış gece saat 1:30da (ben onu faceımden pazartesı sıldım ve sorduğundada sen bunu ıstıyorsun demiştim) oyle yazınca bende ya bu nasıl birşeydir türkçe anlamı ben senı arayana kadar arama demenin nedir? Ben seni arayana kadar sen arama ben seni aklıma eserse bigün ararım yada senin ne düşündüğünün ne yaptığının hiç önemi yok sen elimin altında dur boraz zaman geçsin belki gelirim ama kesin bsy demıyorum mu? senin benim hakkımda,ilişkimiz hakkında düşündüğün sey bu mudur? Yada rest çektin diyosun bunlar ne ben zaten normal değildim sayende ıyıcene dengesiz oldum artık kaldiki rest çekiyosun dıyosunda neden rest çektim denedim düşündün mü sen git başkasıyla birlikte ol deyip faceinden resimlerimizi sildim napmalıydım? canımı cok acıtıyorsun senı sevmek bu kadar zor olmamalıydı dıye mesaj attım.oda hala saçmalamaktan vazgeçmiyorsun ben sana kafamı ıslerımı toparlayınca arayacağım diyorum sen lafı herzamanki gibi anlamak istediğin şekilde anlıyorsun.Değişmeyeceksin.Geriyosun beni sürekli açıklama yapmaktan bıktım artık.Daha önemli işlerim var benım senın şımarıklıklarınla uğraşamayacagım dıye mesaj attı. bılmıyorum ama aılesının ısını yapıyor kpss'yi kazandı.yaşadığı şehri ,işini değiştircek bilmiyorum.Şans varmı deyınce son olayları yazmak ıstedım.

Daha iyisini bulamazsam sana dönerim diyor.
Bunun başka açıklaması yok.
Bence seviyorum özlüyorum deyip bi tarafını kaldırdığın gibi şu an ordan gümmmm diye indirmeli be bitirmelisin.

1:miska seilla'nın totsuna korkak dediiiiiii,azz sooorrraaa:KK60:
2.erdem..ay çok güldüm Allah da seni güldürsün,ne de güzel yakıştı diyor ya:KK60:
3.kızlar çocuğun hoşlanmama olasılığını da cepte bulunduralım bence..abi abi diyen kız sonra birden naber erdem dese,adam oha felan olur
4.valla bu annen yakıştırdı ammen şunu bunu dedi muhabbetini ben de yapamazdım,anam sen ne cesur birşeysin öyle miska,hep böle misindir,yoksa zaten beyaz atlını buldun diye bize gaz mı veriyosun?
5.alakasız olacak ama yazmayı unutmuşum..yalnız yaşamak güzel değildir' insan evin iinde bir ses ister,yalnızlığına merhem ister..cıkss..

ay eylul cok gulduruyosun sen de beni, Allah da seni guldursun :)) kizim ben hep boyle cesur yurektim valla, hayatimda adim atmaktan ya da ilgimi belli etmekten cekindigim bi adam olmadi, o yuzden sana net sunu soyluyorum: isteyip de almadigim hic ama hic kimse olmadi! ama dersen ki, hepsi senin icin duzgun ve dogru insanlar miydi, hayir :) ama en azindan icimde kalmadi kimse cok sukur :)) erkekler cesur kadinlardan hoslaniyolar ama sanirim is evlenmeye felan gelince, ona fazla sorun cikarmayacagini dusundukleri, daha cekingen kadinlari tercih ediyolar, bilemedim.

evet bencede ama bence 21 yerıne 22 daha uygun bır zaman bütün gün oruç tuttum cok yogundum karnım doydu sen aklımdaydın bütün gün imajı vermek ıstıyorsan 21de yaz ama bence 22 daha uygun bır zaman ..

bencede erkekler kendilerinden daha güçlü ses cıkarcak,daha fazla kazanan daha ıyı bır karıyerı hazmedemiyorlar bızımkıyle yaşadığımız aslında olayların temelinde bu var malesef.Erkekler ne kadar modern,gelişmişte olsalar bır noktada daha güçlü olmak ıstıyorlar.

Sen de abartmışsın, kötü biri olcaksın yakında Mazallah!. :44:

Rapu takılıyorum ya,ordayken çok yalnız hissediyorum,birileri de etrafta canım cicim diye dolaşınca ben de açıyorum muslukları..çünkü genelde dışarda gördüklerim ya sevgilileriyle dolaşan öğrenciler,ya da yaşının benden çok küçük olduğunu bildiğim memurlar..:KK43:Yoksa Allah kimsenin mululuğunu bozmasın,böyle bir kötü niyet asla beslemem..beslesem Allah'ım bi ben mutlu olayım diğerleri ne olursa olsun diye dua ederim..her gece,her sabah,Allah'ım temiz bir yuva kurmayı isteyen herkese dili,dini,rengi ne olursa olsun nasip etsin istiyorum..herşeyin hayırlısı..

X