"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Sen yine de strese girme bak sonuçta kavanoz kapağına razı olanlarla dolu etraf, eylül mü dersin straw mı bii sürüyüz biz.:KK60:

aaa iftira iftiraaa!! ben kavanoz kapağı mı dedim,yüssük dedim ya:KK36:

insallah canim benim, sen o guzel kalbinle dua ettin ya, eminim cozulcek problemler :KK71:

:KK54::KK54: Sağol canım,güzel bakışın için tşk ederim..

veee straw! seni forumun sapık olma potansiyeline sahip hatunu seçtim çilek hanım!!:KK52: :KK54: öpücük möpücük millete gaz veriyon,sonra kimse ekşında bulunmuyor,kendi kendimize umutlanmış oluyoruz..

veee seilla,artık bi mrb de yoksa senin yüzünden hacker olacağım,önce burdaki şifreni kırıp e-mailinden kimliğine ulaşacak,sonra face'den seni bulup şifreni kıracak,sonra arkadaş listenden mehmet günsür suratlı bücürüğü bulacak ve msj atacağım!!!:KK52: ay bu kadar zor olmamalı yaa,merhabe bebiş,n'aber diyeceksin o kaddaaaaaarrrrrr:KK33:

veee seilla,artık bi mrb de yoksa senin yüzünden hacker olacağım,önce burdaki şifreni kırıp e-mailinden kimliğine ulaşacak,sonra face'den seni bulup şifreni kıracak,sonra arkadaş listenden mehmet günsür suratlı bücürüğü bulacak ve msj atacağım!!!:KK52: ay bu kadar zor olmamalı yaa,merhabe bebiş,n'aber diyeceksin o kaddaaaaaarrrrrr:KK33:

hatun cozum buluyo ya, durduramiyoruz :))
seilla duydun mu seillaaa??? hem ankaralinin tanidigi cok olur, eylul yapamazsa da biz rapunzelle yetkili abiler buluruz, en ust duzeyinden, senin adina cocuga evlenme bile teklif ederiz, kendini gelinlik secerken bulursun da ruhun duymaz.

seilla duydun mu seillaaa??? hem ankaralinin tanidigi cok olur, eylul yapamazsa da biz rapunzelle yetkili abiler buluruz, en ust duzeyinden, senin adina cocuga evlenme bile teklif ederiz, kendini gelinlik secerken bulursun da ruhun duymaz.

ay n'apim miska çatlattı beni orta yerimden yaaa!! :KK60:

iste benim hatunum yaa, cak bi beslik moda olsaydi cakardik :KK76:
5lik az 50lik olsun :KK24:
Midye de iyi fikirmiş de Ankara'da pek tutmaz. Uçan balon mu satsam?:44: Üzerine de "Golden Girls" yazdırıp.

Ayy strawın tayı güneşleniyodur şimdi, kendini ona hazırlıyodur bilerek ya da bilmeyerek.
Bilmiyor ki buarada onu bekleyen ateşli bi hatun kişi var. :KK60:
dudakları da güzeldi heee, öpmeden bırakmam :KK1:

veee straw! seni forumun sapık olma potansiyeline sahip hatunu seçtim çilek hanım!!:KK52: :KK54: öpücük möpücük millete gaz veriyon,sonra kimse ekşında bulunmuyor,kendi kendimize umutlanmış oluyoruz..

masum bi öpücükten bişi olmaz yaw di mi şekerim :KK23: yalnız bu da pek masum bi öpücük gibi olmadı ama neyse :KK60:

iste benim hatunum yaa, cak bi beslik moda olsaydi cakardik :KK76:
5lik az 50lik olsun :KK24:
Midye de iyi fikirmiş de Ankara'da pek tutmaz. Uçan balon mu satsam?:44: Üzerine de "Golden Girls" yazdırıp.

Ayy strawın tayı güneşleniyodur şimdi, kendini ona hazırlıyodur bilerek ya da bilmeyerek.
Bilmiyor ki buarada onu bekleyen ateşli bi hatun kişi var. :KK60:
dudakları da güzeldi heee, öpmeden bırakmam :KK1:

masum bi öpücükten bişi olmaz yaw di mi şekerim :KK23: yalnız bu da pek masum bi öpücük gibi olmadı ama neyse :KK60:

bakın işte bunu kaçırmışım ben miska hani öle bi iyilik yapsa nolurrrrrrrr ben cesaret edemicem yoksa ama yemin verdiim kendime haftasonu kesin halledicem bu işi ben

eylülllllllllllll öpüyorum seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK54:

ve evet aynı şehirlerde olsak keşek istanbulda olsam bücürüğümde orda ya benimmmmmmmmmmmmmmm

bakın işte bunu kaçırmışım ben miska hani öle bi iyilik yapsa nolurrrrrrrr ben cesaret edemicem yoksa ama yemin verdiim kendime haftasonu kesin halledicem bu işi ben

ve evet aynı şehirlerde olsak keşek istanbulda olsam bücürüğümde orda ya benimmmmmmmmmmmmmmm

:KK54:öpücük furyasına katılalım,ben de seni öptüm şikerrr:)
hah gene daldık aşk hayallerinehalbuki msj atsan çocuğa,belki ilerde ist.da yaşama şansını arttırmış olacaksın..haftasonuna kadar sana mühlet,yoksa bu işi biz halledicez tamam mı Nalan:KK51:

gecen haftasonu da ayni seyi diyodun be.. gerci adamin da irdigi yok ki face`e, belki senin mesajlarindan sonra, sirf senle konusmak icin girmeye baslar kiziimm :KK23:

bence de istanbul iyidir, hayat burda cunku vuhuu :)) keske bi organizasyon yapsak da toplansak bi haftasonu istanbulda havalar sogumadan? cok super olmaz miii :))

yok yok haftasonu halledicem mutlaka artık ya herro ya merro yani ben resme yorum yaparda bi girişimde bulunur diye umut ediyorum ama baktım bişe yapacagı yok artık iş başa düştü yine olacak offf nolur ilk adımı o atsa sanki adam face girmiyoki benden beter face düşmanı cıktı bende onun sayesinde face kuşu oldum

gecen haftasonu da ayni seyi diyodun be.. gerci adamin da irdigi yok ki face`e, belki senin mesajlarindan sonra, sirf senle konusmak icin girmeye baslar kiziimm :KK23:

bence de istanbul iyidir, hayat burda cunku vuhuu :)) keske bi organizasyon yapsak da toplansak bi haftasonu istanbulda havalar sogumadan? cok super olmaz miii :))

cnmmm harika oluuuuurrrrrr :KK66: :KK66:
eylülcüümmm :KK16:

e canım benim zaten geçen hafta eklediiii biliyosunuz o yüzdende üstüne atlamış gibi olmıyım diyeeeeeee

X