Bedava denilecek gibi fiyatlar

sağol gülcecim
üye kaydı yaptırıyorum siteye soyadı hanesi en az 3 karakter içermeliymiş ama benim soyadım 2 karakter sırnaşık şey
bu arada ben de bu siteden bahsediyordum burda bulamadım ben kapıda ödeme? kayıt yaptırayım mail atıcam adama

ödeme şekline gelince bu çıkıyor

Ödeme Şekli

Lütfen siparişiniz için hazırlanmış ödeme şekillerinden birini seçiniz. Lütfen Seçiniz

Banka Havalesi [Akbank]

Banka Havalesi [Garanti Bankası]

Banka Havalesi [ışbankası]

Banka Havalesi [Posta Çeki]

Banka Havalesi [Yapı ve Kredi Bankası]

kızlar bende az önce sipariş verdim kapıda ödeme seçeneği sitede yok ben mail adreslerinden canlı görüşme yaparak sipariş verdim. bi bey aldı siparişlerimi yarın yollayacağını ve pazartesi salı günü elimde olacağını söyledi deneme amaçlı aldım fazla açılmadım krem, fondaten, allık tarzı şeyler almak istemedim rimel,göz kalemi ruj vs. istedm siparişler gelirse fotoda çekip bırakırım görmeniz için eğer istediğim gibi olursa ticari yönünü bende düşünüyorum açıkcası tabi orjinal ve defolu ürünler olursa sahte ürün satıp kimsenin günahını almak istemem.

bana gelen ürünler sahte değildi sanırım. kullananlar çok memnun. sudemnisa benim komisyonumuda unutmazsın dimi kaydirigubbakcemile5 neler sipariş ettin yazarmısın

adama mail attım ama cvp vermedi hala. gerçi ben sipariş şeklinde atmadım maili sadece yardımcı olurmusunuz dedim ondan mı acaba :))

Kızlar ya aklım kaldı işte açmayın şöyle konular:KK43: parfüm alan avr mı ve gerçekten orjinal mi yani daha önce de kullandım kalıcılığına kadar aynı diyebiliyor musnuz? Almayı çok istediğim ama acayip pahalı bir parfüm orda 25 tl de çok heyecanlandım:)

dur bişi söyliycem ama kalbini tut olurmu. aslında 25 tl değil 13,5 fiyatı lülülülülülü ozokun ablacım msn adresini ekle bişicikler olmaz. hatta eşinin adresindende ekleyebilirsin adam sapuk felan diil :1rolleyes: saygılı bir tc vatandaşı :1rolleyes: siparişi veriyon o kadar. yani baska adam hiçbişi yazmıyor

bana gelen ürünler sahte değildi sanırım. kullananlar çok memnun. sudemnisa benim komisyonumuda unutmazsın dimi kaydirigubbakcemile5 neler sipariş ettin yazarmısın

canım ben deneme amaçlı olduğu için fazla bişi almadım . şimdilik loreal 24 lu far seti
LANCOME RİMEL +KALEM +RUJ SETİ
max factor 2000 rimel
LOREAL FIRÇELI RUJ DÜZİNESİ
bunları aldım:1hug: sence nasıl....

canım ben deneme amaçlı olduğu için fazla bişi almadım . şimdilik loreal 24 lu far seti
max factor 2000 rimel

ne kadara aldın cnm hepsını

max factor 2000 rimel

Memnun kalırsan bizle paylasırmısın canım :)

Ben de fırçalı ruj seti istiyorum ama bir düzineyi napıyım ki ya bana 3 tane yeter ankaralı varsa alıp paylaşalım:)

Memnun kalırsan bizle paylasırmısın canım :)

paylaşmammı arkadaşım tabikii paylaşırım gelsin ürünler foto çekip bırakırım elbirliği ile inceleriz inşallh memnun kalırım bende çok merak ediyorum valla, mağaza fiyatları belli bu kdar ucuz olması kafamda soru işaretleri bırakıyoo açıkcasıı

yaa bakıorum şimdi 25 e chaneller war süper bişe yaa.. ama çakma kesindee kalıcımı ki kullananınız warmıı

hmm bi kocama söliim de ekliim bakiim artık para bitti zati ayın 15 ini beklicez :)

ben parfümlere bakmadım hiç dur yahu iyi aklıma getirdiniz bi bakayım

X