Bedava denilecek gibi fiyatlar

canım ben şuan hakkaride yaşıyorum bu markalar orjina değil tabiki kaçak ve sahte
ben farlarını kullanıyorum muhteşem simlileri hele hemde çok kalıcı
krem fondoten tarzı şeyler değilde farlarını şidddetle tavsiye ediyorum
bu arada o sitelerde biraz daha pahalı normalde daha ucuzz

parfümlerin kokularıda güzel. ama dediğim gibi far ruj ve kalemler cok güzel. arkadasımızında belirttiği gibi farlar harika

o sitedeki loreal,ruby rose,flormar ürünleri nasıl acaba kullanan var mı ?

ruby rose farlarından ben kullanıyorum o siteden almadım ama bende rus bayanlardan almıştım çok kalıcı oldugunu sölemişlerdi gercekten doru çıktı vede inanılmaz ucuz sabah sürüyorum akşama kadar uçmuyo ve renkleri çok güzel çıkıyokaydirigubbakcemile3..ve benm 5 liraya aldıgım far seti istanbulda bi parfümeride 25 liraydı düşünün artık:eek:

bizim 15 e aldıgımız parfümde herşeyi ile orjinal kutusu kokusu kalıcılığı vs dısarıda 150 tl.

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum .aslında pek kullanmayıda bilmiyorum ama gülce bence alma o kremleri çünkü, yurt dışında tarihi geçmiş ürünleri kaçak getirip burda satıyorlar diye duydum. cildini bozabilirsin!

fatoscum kremleri kullanmıyorum bende kremlerini kullanmaktan yana değilim. ama dediğim gibi far ruj kalem ve parfümleri güzel

Kızlar ben bir kere başka bir siteden topytan loreal 6 saat kalıcı ruj almıştım işte aynen böyle tayland malı falan bu sitedekiler gibi ve kozmet,kten anlayan bir arkadaşıma gösterdim hemen çöpe at cildini mahfetme dedi bilginiz olsun..Bu ara parfümler güzel kokuyor olabilir ama sahte olmama imkanı yok öyle söyleyeyim size amor amor kullanıyorum daha hiç 100den aşağı almadım..

üşenmedim üye oldum ama ödeme şeklini seçiyorum banka ismi hesap nosu falan saçma sapan şeyler çıkıyor abcdefg falan yazıyor nerde yanlış yapıyorum ki acaba

yok hiçte öyle banka havalesi felan değil. yanlıs yeremi bakıyorsunuz acaba. ben kargo gelince parasını ödüyorum.ben ve arkadaslarım çok memnun kaldık

Monella,ruby rose farları nasıl arkadaslar göz kapagında birikme çizgi yapıyor mu ?almayı düşünüyordum...

gülce cim detaylı anlatırmısın benim baktığım yerde banka havalesi ve ptt posta çeki ödemesi var sadece onlardan birine tıkladığımdada

Hesap Sahibi: ısim
Banka ısmi: PTT ismi, şehir
Şube Adı ve Kodu: ABCDEFGHIJK
Hesap No: 0000 0000 0000 0000

bu çıkıyor farklı siteden bahsetmiyoruz dimi :) kapıda ödeme varsa hemen almak istiyorum bende

ArkadaşLar ürünLer orjinaL fakat kaçak ve defoLu oLduğu için bu kadar ucuz bu ürünLerin aynıLarını bizim pazarda adam tzgah açmış satıyordu merak ettim ve söylemek istemesede adamın başının etini yiyerek :) kaçak ve defolu olduğunu öğrendim loreaL'in pudrasını kullanıyordum o adamdan da aynısını 6 tl ye aldım kullandım ve hiçbir fark yok ürün aynıydı sadece pudranın kutusunde ince bi çizik vardı

göndereyim dedim olmadı 50 tane daha bişiler çiziktirmem gerekmiş. şifreli olarakmı anlatayım neylim :) googleye rubyrose kozmetik yazın. sonra rubyrosekozmetik yazan yere tıklayın sarı renk ağırlıklı bir site. ordaki mail adresinden irtibata geçin. kesinlikle çok saygılı bir beyfendi. öyle rahatsız etme olayları felan yok

X