bebislerimizin hareketleri

kalp atislarini nasil duyuyor kiz :)
benimki daha hissedemedi vallaha benim gobek az buyuk vallaha hemde nasil buyuk hahaha
alti aylik olsun yada bes bucuk aylik benimki hissetmeye baslar
sende merak etme hisseder esin yavas yavas
benim bebek de iki gundur oynamiyordu cok sukur dun gece oynadi ya korktuyum vallaha allahim saglik versin bebislerimize insallah

benim eşim hissediyor ben oynayınca elini koyuyorum göbişime atışını falan hissedio nasıl mutlu oluo:teytey::dance: kocam anlatamam canım benim:asigim::asigim:

Ya benim ki daha dışarıdan hissedilmiyo.Sadece içimde kıpırtılar oluyo onuda bi ben hissediyorum.Eşim daha hissedemedi.Hergün dinliyo hadi oğlum hadi oğlum diye ama dışardan hissedemiyo
Ya çorumlucadı sen tecrübelisin normal mi herkezinki hissediyor.acaba neden

normal canim daha var merak etme az daha buyusun bak gor o zaman nasil hissedecek babasi herkesin hamileligi degisik korkma canim babasi bi hissedecek nasil sevincek hemde
artik babasi aglar mi sevincten gobek mi atar bilmem ama az daha bekle iyce kipirdak olsun oglusun o zaman hic birini durduramazsin

Çok sağol canım hekez böyle yazınca anormal bi durum mu var diye düşündüm ama içimi rahatlattın tecrübeli bir anne olarak.Çok teşekkür ederim canım.

rica ederim canim ne demek bak benimki ikinci bebegim ama esim daha hissetmedi az daha bebek icinde buyusun buyukdce yeri kalmayacak zaten o yuzden kipirdamalari dar dar yapacak icinde ve sende hissedeceksin babasi da elini koyunca gorceksin o zaman nasil oynucak

arkadaşlar benim ilk gebeliğim fakat daha hareket hissedemiyorum seyirme falan oluyo ama net bişi hissetmedim acaba hareket varda benmi anlayamıyorum:uhm:CADIARZU

evet bence oyledir genelde ilk gebelikde 20 haftalik yada 21 lere dogru hissetmeye baslarsin iyce ama bebegin icinde oynuyordur merak etme

ya benim daha yeni 18 hafta bitti ama o kadar netki 2 haftadır hareketleri
benimki kıpırdak olacak galiba..
ilk bebegim ama ben cok net hissediyorum
en cok da babası seslenince oynuyor :)))

SELAM ARKADAŞLAR BENİM OĞLUŞ İLK DEFA DÜN GECE ÇOK HAREKETLENDİ.yANİ GECELERİ HİÇ OYNAMAZDI.YA BEN BİŞEY SORUCAM BAŞKA Bİ FORMDA OKUDUM ANNE KARNINDA GECE DAHA ÇOK OYNAYAN BEBEK DOĞDUĞUNDA GECE DAHA ÇOK YARAMAZLIK YAPARMIŞ.DOĞRU OLABİLİRMİ

ghaneli öyleyse benim kızım cok uslu olucak geceleri uyuyor tahminimce hic kıpırtı yok bende uyuyorum tabi hemen ama sabah annesini o kaldırıyor ve öglen bir kac saat daha uyuyor sanırım akşam üzeri tekrar hareketlenior

Ama Valla Benim Işime Geliyo Onu Daha Fazla Hissetmek Istiyorum.ama Onu Hissedeyim Diye Hiç Uyumadim Sonrada Uykum Kaçti Sabaha Kadar Gözümü Kirpmadim.ama Olsun Oğluşum Için Değer

Ben de henüz bişey hissetmiyorum. Bir kaç hafta daha bekliyim bakalım.. Eşim kulağını karnıma dayadığında kalp atışı duyduğunu söylemişti ama ben pek inanamamıştım... Belki de hissetmiştir, kimbilir...

Her kişiye göre degişiyo arkadaşlar yaa zaten hissetseniz anlarsınız gazdan farklı bir his bu mükkemel bişi ben ilk 16 haftalıkken hissettim tüm dünya benim oldu sanki onu hissedene kadar önceden hamile degilmişim gibi hissediyordum onu hissettim inandım artık :dance: benimde eşim karnıma elini koydugunda kalp atışını hissediyor daha hareketlerini hissetmiyor ama ben hissediyorum cadı kızımı:asigim: babası konuştugunda daha bir hareketleniyor onu farkettim bu sıralar:1closedeyes:Şeniz

kızlar benimki de süreklioynuyor artık.18. haftada hissetmeye başladım yaklaşık..şimdi kıpır kıpır maşallah! çok heyecanlı bişi yaaa :)

Kizlar Benim Ki çok Yaramaz Herhalde Hiç Uyumuyo Oğluşum.babasi Konuşunca Veya Karnima Dokununca Hareketleri Azaliyo Hatta Kayboluyo.sonra Tekrar Başliyo Oynamaya

slm benim 19 hafta 4 gün şu an ama 18 haftanın başında hissetmeye başladım şimdi daha çok hareketlenmeye başladı inanın bazen uyandıracak kadar şiddetli.... ve çok güzel

slm bu sabah bende sağ tarafımda pıt pıt diye bişeyler hisettim çok güzeldi yaaaaaaa benim bebişim size göre biraz daha küçük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…