bebişlerimizin gelişimlerini paylaşalım...

hadi gözünaydın canım darısı bizim başımıza inşallah.bu arada ne sıklıkla doktora gidiyorsun.

canım şu ana kadar 10 günde 1 gittim korkumdan :)
ama artık ayda bir göreceğini söledi dr. ben yine de 25 güne falan indiririm onu :)

bende 7. haftada gitmiştim doktor bi daha 12. haftada çağırdı.ense ölçümü için falan.ama çok geç geldi bana.dayanamıcam gibi bugün yarın gidebilirim :)

kızlar merhaba benimde 8 ocakta ikili nasıl oluyor biraz anlatırmısınız bebiş net görünüyor mu ?son gittiğimde 9 haftalık karnımdan baktı doktor çok bulanıktı busefer net görünür mü bebiş ?

evet canım benimki çok net görüldü hatta 4 boyutlu bile gördüm bebişimi kıpır kıpırdı bide kan testi aldılar yarın alcam sonuçlarımı.

kızlar ya benımde pazartesı ultrasyonda ense kalınlıgına baktı ama kan testı yapmadı herzaman yapılan bırsey mı

canım isteğe göre yaptırabilirsin.hani bazı arkadaşlarımız oran söylüyoya 1/1000 ,1/2500 gibi bu değerler kan sonuçlarına göre veriliyor.senin doktorun sadece ensesini ölçmüş gerek duymamış belki 3'lü test önerir sana.

kızlar ya benımde pazartesı ultrasyonda ense kalınlıgına baktı ama kan testı yapmadı herzaman yapılan bırsey mı

canım her doktorun bir yoğurt yiyişi var :)))
gencizanın dediği gibi belki gerek görmemiştir doktorun 3 lü testte alırlar belki
yaw kızlar cinsiyetini ne zaman öğrenicez ya ben çok merak ediyorum kız mı erkek mi hiç farketmez ikiside olabilir ama merak ediyorum işte :)))

evet kızlar bende çok merak ediyorum cinsiyetini.ama ondan önce bebeğimi çok merak ediyorum iyimi diye.doktor 15 ocakta gel demişti ama önümüzdeki hafta içi gidicem o zamana kadar dayanamam :) semrascım sen ne kadar zamanda bir gidiyosun doktora?

evet dr da ole soledı 1 ay sonra 3 lu test yapacaklar ben 12 hafta 3 gunlukken sordum cınsıyetı ne dıye oğlana benzıyo dedı

12 haftadan sonra erkekte ufak bir çıkıntı olusuyormus :)) bazı doktorlar soyluyor ama genelde emin olmadan soylemiyorlar ..benim 12 ocakta randevum daha 15 gun var yani

slm kızlar ben 25 ocakta ikili test için gitcem doktora özel muanehanesine ücretli gidiyodum doktorum zaten testler için hastaneye yölendiriryo beni yani doktor aynı zamanda hastanedede görev yapıyo sizce ikili testte nereye gidiyim of bu hastane işlerinde çok cahilim

bende 16 ocakta üçlü teste gidicem ikili testte herşeyim normal çıktı çok şükür.sıra diğer sınavda inşallah cinsiyeti belli olur 16 ocakta ...

kızlar benimde 8 ocak ikili için inşallah doktor banada söyler cinsiyetini çok merak ediyorum :) ama en önemlisi testler Allahın izniyle güzel çıksın sonuçları yüce rabbim yardımcısı olsun hepimizin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar olsunlar inşallah kızlar

sırnaşık şey oglumun boyu 8 cm olmus teyzeleri böle haraketli kipir kipir bisey .. hic yerinde durmuyor

kilosunuda söylemisti ama unuttum -- kilo dediysem gramini yani naniknanik 12 ydi galiba :uhm:

kızlar son zamanlarda kontrole gidenlerden bebeklerinin gelişimleri nasıl ?
benim kontrolüme 2 hafta var daha ve merak ediyorum nasıl şimdi kilosu(gramajı:))) ve gramajı diye:sm_confused:

Benim yarın 24 hafta olacak.Mart te gittim kontrole 500gr.dı oglusum.Dun tetanoz asımı oldum vururken acımadı da bugun kolum agrıyor..Nisan 4te bidaha ası olcak.Dogum Allahın izniyle temmuz 4-5 gibi.

hay allah bebislerimizin gelisimlerine baktimda 10 - 12 cm ken nasılda buyuk geliyordu bize degil mi??
simdi gr degil kilo oldu yawrularrr

ooo cok eski bir konu yine gündeme gelmiş güzel güzell...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…