bebişlere yazlık kıyafetlerini mi giydiriyorsunuz?

canım ben istanbul un ormanlık biyerinde oturuyorum gündüz sadece body giydiriorum dışarı çıkıcaksak yazlık kıyafetle çıkıyoruz. ama akşamüstü serinliyo diye penye tulum giydiriorum onunla uyuyo gece zaten

allah bağışlasın size bu yakışıklıyı annesi.
evim sabah güneşi görüyor bu yüzden çok ısınmıyor.(26derece)
evde sıfır kol aklet ve tek kat alt üst giydiriyorum.
bugün dışarıda minik bebişleri şortlu,kısa kollu gördüm.
ama ben üşür mü hastlanır mı diye düşünüyorum.
temmuzdan önce cesaret edemicem sanırım yaaa

teşekkürler canım hepimizin bebeiğini Allah bağışlasın bizlere. merak etme canım üşümez hatta kollar bacaklar güneş görsün dedi doktor o yüzden çok giydirme kuzuyu

amin canım.
doktorumuz bizede çok giydirme demişti.
vücudunda küçük sivilceler olmuştu.
tek kat giydirmeye başladım artık.

ben de 1 haftadır dışarı çıkarken de yazlık giydiriyorum,kolsuz elbise ya da t-shirt ,short.altına çorap ayakkabı.yanıma da uzun body ya da kapşonlu ceket alıyorum duruma göre.Başına mutlaka şapka.Eller kollar güneş ışığı almalı.

panik yapan bir benim sanırım.
yavaş yavaş bende alıştırmalıyım oğlumu.
ayakkabı mı?
ben oğluma uygun ayakkabı çok aradım ama bulamadım.
son çarem burda orion alışveriş merkezi var oraya bakıcam.
umarım bulurum.

cıbılız biz cıscıbıl:)) benim ev 5.kat babaannemizinde teras kat olunca idil kızartmalık balık gibi oluyor yavrum.....tek badyle yatıp kalkıyor...

ayyyyyyyyyyy yaaaaaaaaaaaaaaa
biz hep bole mi yasayacagiz yavrularim d vitamininden yoksun ben giydirdiklerimi saysam korkarsiniz arti altini actigimda giydirdiklerime ragmen cocuk buz gibi
EVET SOK SOK SOK
GIYDIKLERIMIZ
BIR CITCITLI ATLET
BI TAKIM INCE GECELIK
USTUNE
KAPSONLU PIJAMA TAKIMI VE UYURKEN
BATTANIYEYE SARIYORUM
2KATTA CORAP BUNA RAGMEN
ACTIGIMDA COCUK BUZ GIBI

KARS BIZI OLDURECEK BURDA CICEKLER YENI ACTI

canım ayakkabı derken yumuşak olanlar var ya onlardan giydiriyorum,onlar aylık olarak satılıyor zaten numaraları yok.3-6 aylık olanlarından aldım ben yeni.

bugün airport avm ye gittik Ecrine kısakollu penye ve şort tulumu vardı onu giydirdim avm de emzirme odasındayken bir anne bebek ve anneanne geldiler kaç aylık diye sordular 2 aylık deyince ooo bu kadar erken böyle giydirilir mi çok erken onun için daha üşür vs. die dırdır ettiler acaba dedim gerçekten üşüyor mudur valla psikolojim bozuldu anındabenneyaptımki penye battaniyeyi almadım üstünden zaten çok huysuzlandı bişeycik alamadan geri döndük:gitme:

hiiiç bişeycik olmaz sarıp sarmalıolar çocukları sonra çocuk osuruktan nem kapmaya başlıo ilerde azıcık soğuk gelse hasta oluo. bırak alışsın çocuk kolları bacakları haziranın ortasındayız yani

valla ben dışarda kısa kollu bazen etek bile giydryorm boydan elbiseler ayy çok şekerler oglan anneleri kıskanmasınlar :teselli: saçımızı bile baglıyoruz ben battaniyeyi yanımdan ayıröıyorum akşam serin oluncada battaniyeye sarıyorum

Ay aynen ben de sinir oluyorum,yolda birisi birşey deyince,bana da dün otobüste kızım kucağımdaydı,hava da çok sıcak,çocuk terledi doğal olarak,bir kadn dedi,ayy bu çok terlemiş,bir de üstü çok giyinik de değil,kolsuz elbise vardı üstünde,napacaz yani dedim içimden.ha bir de diyor ki nefes alabiliyor mu,yüzü gömülmüş gibii.oysa ki çocuğun yüzü açıktaydı,ama güneş gelmesi die şapka koydum,kadın da çocuğun suratını ağzını başka yerde sanmış.

kızlar uzun bir aradan sonra tekrar merhaba
ben çocuğa ne eldiven taktım ne sarıp sarmaladım,üşürsem giydirdim terlersem soydum
bi zararını görmedim.40.gün kısa kollulara başladık.
2 aylık klimalarlada tanıştırdım.benimki şort giyerken hırka giyen bebeler gördüm,herkesin doğrusu kendine ama bizi annem kat kat giydirmiş çok hastalıklı büyümüşüz bu yüzden bende tüm eleştirilere rağmen soyuyorum valla..

canım ayakkabı derken yumuşak olanlar var ya onlardan giydiriyorum,onlar aylık olarak satılıyor zaten numaraları yok.3-6 aylık olanlarından aldım ben yeni.

anladım canım
nereye sorduysam daha erken demişlerdi zaten.
minik hanımlar için şok şık giysiler var yaaaaaaaa
minik by.lere de çok seçenek yok burda.
bir sabah istanbula gelip akşama kadar gezmek istiyorum.
orda seçenek daha fazla

kızlar birşey sorucam,avatar resmini nasıl değiştirebilirim.
oğlumun resmini koymak istiyorum ama yapamadım.

herkez kendi doğrularıyla yaşar hayatını.
ama bunu bilmeyenlerde var canım.lmaz:
bende anne olduktan sonra bana akıl veren çok oldu,halada oluyor.
cvp.bile vermiyorum bozulup susuyorlar.kaydirigubbakcemile3
ben anneyim annelik içgüdüsü var bikeremmm.
ayrıca doğruyu da yanlış yaparak öğrenicez.
bu bebek benim ve onun için herşeyin doğrusunu ben bilirim.klava:

aynen valla uykusuzum havada çok sıcak kimseyi çekemem artık akıl verenleri eleştirenleri değil o gözle bakanları bile bozuyorum ben şimdi herkes çekiniyo benden aman uzak durup sussunlarda ne düşündükleri umurumda değil aslında kızım ve eşimden başka hiç bişii umurumda değil kilo takıntılı biri olarak onu bile aşmış durumdayım düşünün artık onları takar mıyım sırnaşık şey

dinozzo bende aynı düşünüyorum canım.
eşim ve bebeğim benim herşeyim.opuyorumnanaktan
eşim bana sürekli politik davran diyip durur.CADIARZU
(kimsenin kalbini kırma evt.de geç)
bazen onu yapamıyorum ama hıııı diyorum dalga geçer gibikaydirigubbakcemile3
ne yapayım canım bıkıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…