Bebişlere isim...

kızlar yardımcı olumusunuz lütfen....
sizce hangi isim daha anlamlı daha güzel yada daha vs...
fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim kararsızım benjeyyar
Sıla,Yaren,Melis,Ecrin,Selenay,Ecem
yada daha değişik fikri olanlar düşüncelerinizi bekliyorum

kızlar yardımcı olumusunuz lütfen....
sizce hangi isim daha anlamlı daha güzel yada daha vs...
fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim kararsızım benjeyyar
Sıla,Yaren,Melis,Ecrin,Selenay,Ecem,İrem
yada daha değişik fikri olanlar düşüncelerinizi bekliyorum

kızlar ben yaren ismine takıldım bu sıra eşimde en sonunda bir isme güzel dedi kızımı hayırlısıyla sağsalim doğurayım tatlımın adı yaren olacak sanırım:1hug:

offf yaa isimle ilgili fikrimi her gün değişiyo..ya bende çocuğumu karnuımda adıyla sevmek istiyom ama ne zormus bu işler

kızlar ben yaren ismine takıldım bu sıra eşimde en sonunda bir isme güzel dedi kızımı hayırlısıyla sağsalim doğurayım tatlımın adı yaren olacak sanırım:1hug:

ben ilk kızımda deliler gibi yaren ismini koymak istedimmm eşim bir türlü koymadııı
içimde kaldı yaren ismiii
2 nci kızımdada koymadıı:mymeka:
kızlarımın adı özge ve ayça

iyi geceler..ben 18+4 günlük hamileyim..allah kısmet ederse benım de kızım olucak..isimini yağmur koymayı düşünüyorum..sizce nasıl güzel mi...benim çok hoşuma gidiyor...

erkek ismi olarak ben FIRAT i çok beğeniyorum . kızdada SUMİRA denizlerin hakimi anlamına geliomuş

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi geceler..ben 18+4 günlük hamileyim..allah kısmet ederse benım de kızım olucak..isimini yağmur koymayı düşünüyorum..sizce nasıl güzel mi...benim çok hoşuma gidiyor...

ÇOK GÜZEL AMA BU ARALAR HERKES YAĞMUR KOYUYO KIZ ÇOCUKLARINA... SİZ BİLİRSİNİZ YİNEDE FİKİR VERMEK AMACIYLA KENDİMCE Bİ KAÇ ALTERNATİF SUNAYIM... YUKARIDA BELİRTTİĞİM GİBİ SUMİRA ÇOK BEĞENİYORUM.. DESTİNA=KADER DEMEK KUMSAL OLABİLİR BENİM YEĞENİMİN İSMİ AŞKTAN MESELA:d:d

bende 20+3 günlük hamileyim ve bir oğlum olacak inşallah ismini emir koymayı düşünüyorum tabi aile büyükleri karşı çıkmazlarsa

bende 20+3 günlük hamileyim ve bir oğlum olacak inşallah ismini emir koymayı düşünüyorum tabi aile büyükleri karşı çıkmazlarsa

canım Emir yeğenimin adı ve çok sevimli ve akıllı bir bebek...ayrıca neden büyükler karışırki şu isim koyma işine bir türlü akıl sır erdiremiyorum arkadaşlar,isim koymak 9 ay tüm zorluğunu ve güzelliklerini taşıyan kişinin ve o izin verirse babasının hakkıdır bence yanılıyormuyum yoksa arkadaşlar?CADIARZU

kızlar bnmde aklımda "asil" ismi var oğluşuma. modern erkeksi güçlü duran isimler hoşuma gidiyo bnmde :)) sizce nasıll yorumlarınızı bekliyorummmm.. bide böle tarif ettiğim gibi isim gelirse aklınıza yazında fikir olsun yaw çünkü başka hiç bişi gelmio aklımaa.. modern, böle ağır bi isim :))

çok değişik bir isim. ilk defa duydum. Anlamı nedir canım?

eşim anlamını ok yay ve gurur olarak biliyordu ama dün gece nette biraz araştırdık, bilgili akıllı gibi bir anlamı varmış. ama biz eski Türk isimlerinden olduğu ve ok ve yayın Türklüğü simgelemesinden dolayı bu ismi koymaya karar verdik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…