Bebişlere isim...

Arkadaslar suan 4.5 aylık hamileyim belki biraz erken ama bebegime isim arıyorum yanlız cinsiyeti belli degil kız erkek isimleri aklınıza takılan begendiğiniz erkek kız isimlerinizi bekliyorum :CüvCüv:

Arkadaslar suan 4.5 aylık hamileyim belki biraz erken ama bebegime isim arıyorum yanlız cinsiyeti belli degil kız erkek isimleri aklınıza takılan begendiğiniz erkek kız isimlerinizi bekliyorum :CüvCüv:

benim için en güzel erkek ismi baran veya berat kız ismi bengisu kızımın ismi bengisu olucak inş

Kızımın doğmasına çok az bir süre kaldı ama hala bi isim bulamadık :çok üzgünüm: Benim söylediğim ismi babası beğenmiyo, babasının sölediği ismi ben beğenmiyorum :bbo: Kızımla konuşurken ona ismiyle hitap edemiyorum hala.... Ne çok uçuk nede çok sıradan olsun istiyoruz... Napıcaz yaaa:uhm:

isim problemi bendede var bizde halaa ne diye hitap edeceğimize şaşırdık hem anlamlı hem güzel olsun derken bugunlere geldik ne yazıkki başkalarına gülerdim biisim koyamadılar diye çok zormuşş gamyoncuiremsu

biz ilkim düşünüyorduk eşimle tanıştığımızdan beri.bu zamana kadar hala daha ilkimde kararlıyız,fakat bu son günlerde eşim değişiklik yapalım istiyor.hatta iki isim koycaz biri kuranda geçsin istiyoruz.hira olabilir ikincisi.offf gerçekten zorr

kızlar esilada güzel!

En son ne zaman yazdim buraya hatirlamiyorum ama ismimizi bulduk kizlar :asigim:
Emre Deniz :asigim:

biz oğlumuza Rüzgar ismini düşünmüştük hatta son ana kadar kesindi ama bazı problemler yüzünden koyamadık ve ismi Ali oldu bebeğimin

bu isim konusu gerçekten zor.hamileliğimin başından beri eşimle dilara istiyoduk sanırım o ismi fazla kullandık şimdide MİNA düşünüyoruz hımmm ikinci bi isimde bunuda babamız istiyo evra sizce hangisi?

bu isim konusu gerçekten zor.hamileliğimin başından beri eşimle dilara istiyoduk sanırım o ismi fazla kullandık şimdide MİNA düşünüyoruz hımmm ikinci bi isimde bunuda babamız istiyo evra sizce hangisi?

kesinlikle mina...kızım olsaydı mina koyacaktım ama oğlum oluyomuş.bu arada evra kahraman ve yiğit adam olrak geçiyo baktımda.yani erkek ismi

bende isim bulamadım daha.2.oğluşumu bekliyorum ilkinin adı kayra.buna yekta,berat,yaman şimdilik düşündüklerim ama emin değilim...ne olsa ki??

bende kızımın ismini eylül rana düşünüyorum sizce nasıl eylül kesin olacakta acaba eylül sahramı olsa diyorum yardımcı olurmusunuz bana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…