Bebek Beslenmesi Bebişlere Bugün Ne Yedirdiniz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Sevgili Atilla bebeğimize sağlıklı uzun bir ömür diliyorum. ılk yaşı kutlu olsun. Allah hep iyiliklerle karşılaştırsın kuzumuzu. Aramıza almamak ne demek tüm arkadaşlarım adına tekrar hoşgeldin canım benim. Hoşgeldin sefalar getirdin.. Kuzu için değişik yemek tariflerine * Bebeklere Özel Menü - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU linkinden ulaşabilirsin. Tekrar hoşgeldin

Çınar büyük bir nezaket örneği gösterdi sadece beni batırmak ve anneannesine öpücük atmak sureti ile pişirdiğim şevket amcadan sadece yarım çay bardağı yani 50 cc kadar yedi. Elhamdürillah Allah bereket versin :))) Adam olana çok bile... Ayy bu arada arkadaşlarım aklım balımdan uçtu. Hepinizin geçmiş kandili mubarek olsun. Bunadım ben bunadım kusura bakmayın artık

Nihayet foruma girebildim bugün öğlen tarhana çorbası içti birazdanda ekşili köfte yiyecek.xeno'cım hepimizin aklı başından uçtu benim uçalı oluyor neredeyse 15 ay bende senin ve tüm arkadaşlarımın kandilini kutlarım...

Bizimkide öyle,çok iştahlı ama çocuk uzuyor sadece, kilo alımı yavaş.
Birde hareketliki 1 dk oturup birşeyle oyalanmıyor hep bişeylerin peşinde.sanırım onunda etkisi var.
aynen canım bizimkide öğleydi iştah iyi kilo alımı azdı ama geçen ay yüksek kilo alımı oldu bu ayda demekki bir süre sonra herşey yoluna giriyor diye düşündüm.
Ben hatırlıyorumda kendimi Taylan kadar küçüklüğümü hatırlayamam annemin dizinin dibinde otururdum şimdikiler konturol edilemiyor gümbür gümbür bir gençlik geliyor.

aynen canım bizimkide öğleydi iştah iyi kilo alımı azdı ama geçen ay yüksek kilo alımı oldu bu ayda demekki bir süre sonra herşey yoluna giriyor diye düşündüm.
Ben hatırlıyorumda kendimi Taylan kadar küçüklüğümü hatırlayamam annemin dizinin dibinde otururdum şimdikiler konturol edilemiyor gümbür gümbür bir gençlik geliyor.

Maşallaaaahhh deeeee.. Canım devam sütü ne veriyorsun Taylan'a

ArkadaŞlarım;
uzunca bır sÜre buralarda olamayacaĞım. Hepınıze bebeklerınızle bırlıkte gÜzel ve saĞlıklı gÜnler dılerım. Hepınızı ayrı ayrı Çok ÖzleyeceĞım. EylÜl'de gÖrÜŞmek Üzere...ÖpÜyorummmm

xenocum iyi yolculuklar ve iyi tatiller. Özleyeceğiz valla. İnşallah tatilde Çınar'ın iştahı açılır tatil yarar canım

Ben gelmeyeli ne kadar ilerlemiş okuyamadım sayfaları Gülce çok hasta ateş ishal huysuzluk herşey var 40ları gördü gözlerim acillerde sabahladık ama çok şükür ateşi kontrol altında artık çarşamba eve erken dönüş yaptık kendi drumuza gittik boğaz iltihabı dışında problem yok çok şükür ama yhiç yemiyor zayıfladı kucağımdan inmiyor ne yapacağımı şaşırdım valla bugün 2 kaşık yoğurt azcık şeftaliyle burnu tıkalı su içmiyor temmuzdada annaanneye gidecektik ama bu durumda nasıl olacak bilmiyorum.çok özlemişim sizi eksikliğinizi çok hissettim xenocum iyi tatiller canım umarım güzel geçer.

çok teşekkürler tüm iyi dilekleri için..inşallah Allah tüm bebekleri iyilik ve güzelliklerle karşılaştırsın..hoşbulduk linkin içinde ayrıca teşekkürler canım..çok sağol..yarın büyük gün hazırlanmamız lazım..hadi iyi geceler...

ArkadaŞlarım;
uzunca bİr sÜre buralarda olamayacaĞım. Hepİnİze bebeklerİnİzle bİrlİkte gÜzel ve saĞlıklı gÜnler dİlerİm. Hepİnİzİ ayrı ayrı Çok ÖzleyeceĞİm. EylÜl'de gÖrÜŞmek Üzere...ÖpÜyorummmm
offf te te eylüle kadarmı yoksun?çok özlicem seni,sen yinede fırsat bulursan birşeyler yaz olurmu?Güle güle git,çok eğlen öpüyorum Çınar'ımı.
Devam sütünü sormuşsun ya Milupa kullanıyorum...

Ben gelmeyeli ne kadar ilerlemiş okuyamadım sayfaları Gülce çok hasta ateş ishal huysuzluk herşey var 40ları gördü gözlerim acillerde sabahladık ama çok şükür ateşi kontrol altında artık çarşamba eve erken dönüş yaptık kendi drumuza gittik boğaz iltihabı dışında problem yok çok şükür ama yhiç yemiyor zayıfladı kucağımdan inmiyor ne yapacağımı şaşırdım valla bugün 2 kaşık yoğurt azcık şeftaliyle burnu tıkalı su içmiyor temmuzdada annaanneye gidecektik ama bu durumda nasıl olacak bilmiyorum.çok özlemişim sizi eksikliğinizi çok hissettim xenocum iyi tatiller canım umarım güzel geçer.
Canım benim çok geçmiş olsun yüksek ateş telaşını bilirim dört gün ve gece nöbet tutmuştuk bizde.İştah sıkıntısı normaldir daha yeni iyileşiyor bir müddet yemek yemek istemiyecektir ama sakın üzülme bebekler kendini çabuk topluyor.öpüyorum Gülceyi çok geçmiş olsun.

gülcecim çok geçmiş olsun.
xenocum iyi tatiller.
biz de gideceğiz yakında marasa ama hava değişikliğinden hasta olur diye korkuyorum.

sağol sevhancım ateş hakikaten çok kötü ya tam 4 saat biz uğraştık dr hemşire uğraştı düşmedi çok ağladı yavrum en son buzların içine yatırdılarda normale döndü ama çok şükür geçti o günler şimdi gülmeye başladı yavrum çok zor Allah bütün bebişleri korusun.

Şulecim çok sağol biz çok geziyoruz aslında hava değişiminden etkilenmiyordu hiç bursa adapazarı rize kaç tur yaptık sayısı yok gülce hiç böyle olmamıştı olunca oluyor endişelenme birşeycik olaz inş

ArkadaŞlarım;
uzunca bİr sÜre buralarda olamayacaĞım. Hepİnİze bebeklerİnİzle bİrlİkte gÜzel ve saĞlıklı gÜnler dİlerİm. Hepİnİzİ ayrı ayrı Çok ÖzleyeceĞİm. EylÜl'de gÖrÜŞmek Üzere...ÖpÜyorummmm

iyi tatiller tatilde inşallah annesini üzmez çınar gaza gelirde bolbol yer

geçmiş olsun çok zor valla bizde 2 hafta önce düşmeyen ateşten hastanede yattık kuzuma daha şimdiden 1000 mg lık antibiyotik yaptılar ama geçti şükür
iştahı düzelir biraz iyleşşin çok geçmiş olsun

X