bebişler ne giyiyor?????

erkeği sıcağa alıştırmak iyi değil derler ama kızları bilmem küçükler zaten onlar kızı erkeğide olmaz bu işin. havalar malum çok sıcak ist. 2 gündür serinlik var. sıcak olunca bende çıkartıyorum ama devamlı kontrol ediyorum sıcaksa duruyor soğumuşsa giydiriyorum hemen. ama yatarken akşam çıkartıyorum hava alması için.

Kızlar daha çok üşürmüş çorapları çıktımı ayakları hemen soğuyo ve morarıyo ama ben derdimi bir türlü anlatamıyorum ona göre alışmalı bana göre alışması için çok erken..

Kızlar daha çok üşürmüş çorapları çıktımı ayakları hemen soğuyo ve morarıyo ama ben derdimi bir türlü anlatamıyorum ona göre alışmalı bana göre alışması için çok erken..

ozaman çıkartma üşüyorsa tabi onada alışmasın canım eksik kalsın bişeyleri bişey olmaz. sen kayınvalidene dr dedi kızlar hassasmış üşütürse çoçuğu olmazmış filan de:))))))

iyi fikir de kendi zaten eczacı bunu çok iyi biliyo ama neden benim kızımın çoraplarını çıkarması için ısrar ediyor anlamış değilim bende çıkarmasını istemiyorum geçen akşam çıkarttılar evde öyle durdu şimdi burnu tıkalı deli olcammm

benim bebiş kısa kollu çıtçıtlı badi giyer. ayaklarında çorapları vardır. sabaha karşı soğuk gibiyse örterim. bu arada karnını bazen sarıyorum. gece üzerini açıyor çünkü. ama bizim buralar çok sıcak belli olmuyor havasına. geçen gece ailecek balkonda yattık. sıcaktan içerde uyumuyordu çünkü.. gamyoncuiremsu

X