bebişinizin hareketlerini hissediyor musunuz??

• Konu Sahibi sherry456
bende 20 haftdayım yeni yeni pıt pıtlar hisetmeye başaldımm

• Konu Sahibi sherry456
benimki çok haraketli ya habire oynuyor vuruyor .. geçen babası bile duydu yani artık...........:)) süper bişey dimi kızlar ...

• Konu Sahibi sherry456
kızlar bende 20 haftalık oldum ins kızım olcak icimde biseyler geziniyor gibi hissediyorum ama hala net bisey hissetmiyorum neden acaba herkezin farklıki

• Konu Sahibi sherry456
mrb arkadaşlar ben bugün üye oldum hepinizi zamanla daha iyi tanıyacağımı düşünüyorum bende 19 haftalık hamileğim ama pek hissetmiyorum gibi yeni yeni bir kıpırdanmalar var ama çok dikaktli konsetre olmak gerekiyor ben biraz daha rahatım bu konuda çünkü benim ikinci bebeğim diğer oğlum da 19 aylık

• Konu Sahibi sherry456
biz de 21+3 olduk geçen hafta net hissetmeye başladım özellikle sabah yataktan kalkmadan oluyo.(ikiz) bir sağdan bir soldan karnımda deprem oluyo gibi hissediyorum.güzel bir duygu ama ilk hissettiğimde paniklemiştim.benim eşim de hissedebiliyor.birde kızım daha hareketli oğlum daha sakin. hep tam tersi olur ya. bizde böyle işte

• Konu Sahibi sherry456
bende 22+4 günlük hamileyim inanırmsınız bilmem ama 10 haftadan itibaren kzımın kalp atışlarını hissetmeye başladım son 2 haftadırda gayet net hissediyorum pıtır pıtır hiç yerinde durmuyor muhteşem bi duygu bu yaa şimdiden böyleyse ileriki günlerde nasıl olacak çok merak ediyorum:)

• Konu Sahibi sherry456
bizde 20 haftalık olduk daha yeni yeni pıt pıtlar hissediyorum

kızlar bende yirminci haftaya girdim daha yeni yeni haif pıt pıtlar hissetmeye başladım.söylenen göre kişiden kişiye göre değişiyormuş.acele etmeye gerek yok.

• Konu Sahibi sherry456
ben 20. haftamdayım . 16. haftada hissetmeye başlamıştım. çok güzel bi duygu. ama babası hala hissedemiyo aslında çok belli orda bişeyler kıpırdıyo zamanla oda hisseder kanımca

• Konu Sahibi sherry456
vayy be bu konuyu bie yıl önce açmıştım okuyunca çok duygulandım.şimdi tatlı kızım kollarımda.
allah bu mutluluğu bütün hamişlere tattırsın inşallaah.

• Konu Sahibi sherry456
sheryy 456 normal mi sezeryanlamı doğum yaptın bide.son adet günün ve doğum günnünü yazarmısın yaa..bi hesap yapıcam da :)

• Konu Sahibi sherry456
benim 24.haftam çok rahat hissedebiliyorum babasıda geçen sabah hissetti..

• Konu Sahibi sherry456
ya kızlar 23. haftamdayım bu kadar net hiç hissetmemiştim pıtırtılar vardı takiii düne kadar hehe dün karnımın oynadığını dışardan gördüm ama harika bişeydi varlığını bu denli hissetmek öyle güzel bir duyguki anlatılmaz yaşanır..kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi sherry456
kızlar benım benım bebısım bıyerlerını bıle cıkarıo karnımın bı tarafı top gıbı sıısıo artık popoyumu dayıyo napıosa :) bu arada 26 +5ım :)

• Konu Sahibi sherry456
arkadaşlar bende yarın 30 uncu haftama giricem hiç durmuyo benim oğluşum.bir hafta bile haraketlerinde o kadar fark yaratıyoki.haftalar ilerledikçe hareketleri dahada sertleşiyo.artık midemin üst kısmına vuruşlara bile başladı.onu hissetmek dünyanın en güzel şeyi..

• Konu Sahibi sherry456
ben 27.haftadayım bebeğim dışardaki seslere ışığa ve dokunuşlara tepki veriyor sanki oyun oynar gibi babasınada ayrı tepki veriyor galiba sesten tanıyormuş bu haftalarda

• Konu Sahibi sherry456
bende 28 haftadayım arkadaşlar içimde düğün var sanki oğlum tek kişilik dev kadro.rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhh...

• Konu Sahibi sherry456
28 hafta bitmek üzere ve bebişim gece durmadan hareket ediyor gündüzde uyuyor yaramaz:CüvCüv:

• Konu Sahibi sherry456
yaaa benimkii helee özellikle gece hiç durmuooo annesini cok üzüoo hele tekmelerii erkekyaa kendini ispatlıoo futbolcu olmaya niyetli teyzeleriiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…