bebişinizin hareketlerini hissediyor musunuz??

S

sherry456

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sherry456
sevgili agustos anneleri aranızda bebişinin hareketlerini hisseden oldu mu?
bende bazen pıt pıt diye bişi atıyo sanki tam kasıkların oluğu yerde.
doktor bağırsak hareketidir daha hissedilmez diyo ama bu daha farklı sanki.:asigim:
ya da gerçekten hissedilmiyo ben öyle sanıyorum.
gerçi ilerde bolbol hissetcez ama insan merak ediyor.
sizde durumlar nedir??

• Konu Sahibi sherry456
Ben Bi Kere 14. Haftamda Elimi Koyduğumda Içerden Pit Pit Diye Hissetmiştim Göbeğimin Orda.sonra 15. Haftamda Hissetmeye Başladim Ayni Hareket Ama Bui Sefer Daha Uzun Saniyeler Hissediyorum Sanki.2 Güne Bi Hissedebiliyorum .bilmem Belkide Bebeğim Değil Ama Ben Onu Bebeğim Diye Seviyorum:)

• Konu Sahibi sherry456
evet bende aynı durumdayım kızlar 14+3 günlük hamileyim ama ara sıra hissediyorum ben inannıyorum ki o bebeğimin hareketleri . bağırsak hareketleriyle çok rahat ayırtedilebiliyor çünkü.. kuzumu seviyorum sonra:))

• Konu Sahibi sherry456
bende elimi koyunca bişeyler hisediyorum ama dr.imkansız olduğunu söylüyo

• Konu Sahibi sherry456
normalde sürekli bi harket oluyo karında ama bunlar daha farklı.son bi haftadır falan arasıra farkediyorum belki de bebeğim değil bilmiyorum ama ben o niyetle bebişim benim diye seviyorum..

• Konu Sahibi sherry456
bende 15.haftamda hissetmiştimm.
damar atıyomuş, yada gözüm seyiriyomuş gibiydi..
doktorum karın bölgesi zayıf olan annelerin bu hareketleri hissettiğini söylemişti..
şanslıyız hepimiz erken erken hissetmişizz..

• Konu Sahibi sherry456
Ben de geçen hafta hissettim :)) Çok mutluyum...

• Konu Sahibi sherry456
bende daha erken ilk gebeliğm fakat 13.haftyamda başladım hissetmeye seğirme gibi oluyorsu ben inanıyorumki o bebeğim bağırsak hareketi olmas inanmıyorum ona çünkü çok farklı

• Konu Sahibi sherry456
merhabalar arkadaşlar bende bebişimin hareketlerini hissediyorum,,yda bana öyle geliyor insan heyacanlanıyor,,,,bağırsak hareketi çok daha farklı,,,,kıpır kıpır bugünlerde daha fazlalaştı sanki ,,,,,,allahım hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasip eder inşallah,,,

• Konu Sahibi sherry456
bende 17+3 günlüğüm.ama hissedemiyorum daha bebişimi.:sm_confused:

• Konu Sahibi sherry456
kızlar merhaba ben temmuz annesiyim 21 haftamı bitiricem bu hafta hissetmeye başladım
oda çok seyrek 14-15 haftalarda daha bebeğin kemikleri bile gelişmiyor hamur gibi nasıl hissedebiliriz ki 20 haftadan sonra kemik oluşumu başlıyor o yüzden sakın endişeye kapılmayın bende 17-18 haftalık arkadaşlar hissettiklerini söyleyince çok üzülüyordum ama öyle değil

• Konu Sahibi sherry456

bazı kişiler hissedebiliyor erken haftalarda..
mesela ben 16. haftamda hissetmeye başladım pıtır pıtır oynuyo bebişim:)
zaten ilk hamileliği olan anneler için 20 ve sonrası haftalarda hissetmeye başlayabilirsiniz daha önce hamilelik yaşamış anneler daha erken hissedebilr diyolar..
18. haftam bitmek üzere ve bebişim beni uykudan bile uyandırıyor :dance:
en kısa zamanda sizinde hissetmenizi ve sağlıklı sıhhatli bebişler dileriimm..

• Konu Sahibi sherry456
bende karnımda bişiler hissediyorum ama bebişimmi bilmiyorum:)

• Konu Sahibi sherry456
bende karnımda bişiler hissediyorum ama bebişimmi bilmiyorum:)

karnında değil şekercimm, kasıklarına yakın biryerlerde olması lazımm.
göbek deliğinin 3-4 parmak altına dokununca rahimi hissedersin, işte oralarda bir yerlerde pıtır pıtır oynuyordur annesi..
birde dr'umdan şunu öğrendim.
annenin kan şekeri ile bebişin kan şekeri herzaman aynı olurmuş.
mesela biz yemek yiyince kan şekerimizde hareketlenme oluyor ya bebişinde olurmuş ve en sık hareket ettiği zamanlar bizim beslenmemizden 20-25 dk sonrasıymış.

• Konu Sahibi sherry456
özellikle tatlı bişeyler yiyip biraz uzanınca daha net hissediliyo.benim acayip hoşuma gidiyo aslında tatlı sevmem ama yiyip uzanıyorum sırf hissetmek için çoook güzel bir duygu allah isteyen herkese tattırsın...

• Konu Sahibi sherry456
BENDE BAZEN HİSSEDİYORUM. BEBİŞİM Mİ DEĞİLMİ BİLMİYORUM AMA BEN ONUN BEBEĞİMİN KIPIRTISI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜP MUTLU OLUYORUM.:dance:

• Konu Sahibi sherry456

meraba canım bende 17 haftalık hamileyim ve şimdi şimdi hafif kıpırtılar hisseediyorum daha önce nadiren çok kısa kıpırtılar oluyordu ama doktorlar olamaz diyolar gerçekten ama 17. haftamdayım hala çok net hissedemiyorum erkek olduğu için mi bilmiyorum ama5. ayda hissetmeniz mümkün o zaman bayağı anlaşılıyomuş bende emin olamıyorum bebekmi bağırsakmı diye ama bende bebeğimin kıpırdaması diye seviniyorum

• Konu Sahibi sherry456
bende 17+3 günlüğüm.ama hissedemiyorum daha bebişimi.:sm_confused:

meraba hayatım seninle aynıyız bende 17+6 yım ben 3 gündür hissetmeye başladım maşşallah hırsını alır gibi vuruyo benim olşum merak etme 22 haftaya kadar mutlaka hissedersin yada bu günlerde ben aslında bunu daha önce yani 2 hafta flan once ara ara hissediyomuşum ama çok hafif olduğu için ayırt edememişim bu arada süt geliyomu senden canım

• Konu Sahibi sherry456
ya kızlar yaaaaa... ben de heniz bebişimin hareketlerini hissetmiyorum bu benim 3.cü bebişim ama hissetmiyorum bu gün 18+2 yim bu sebeple dr bile gitim her şey normal daha erken hissedersin dedi ama ben bunu stress yaptımmm ya

• Konu Sahibi sherry456
hiç stres yapma canım seninle aynıyız 18+2 ama bende hisedemiyorum dr.um 20.haftadan sonra hissedebilirsin dedi panik yapma.ben biras tombişim sanırım o yüzdende hissedemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…