bebişinizin hareketlerini hissediyor musunuz??

sevgili trend beni çok rahatlattın acaba senin bebişinin cns. bellimi benimki daha belli değil bende tombişim bilionmuuuu

benim bebişim erkek, belki onunla ilgisi olabilir.
çok yakın bir arkadaşım kız bebek bekliyor aynı haftalardayız o hissetmiyor.
ben artık elime karnıma koyuncada hissediyorum, ama eşim bekleyince oynamıyor:)

bazı kişiler hissedebiliyor erken haftalarda..
mesela ben 16. haftamda hissetmeye başladım pıtır pıtır oynuyo bebişim:)
zaten ilk hamileliği olan anneler için 20 ve sonrası haftalarda hissetmeye başlayabilirsiniz daha önce hamilelik yaşamış anneler daha erken hissedebilr diyolar..
18. haftam bitmek üzere ve bebişim beni uykudan bile uyandırıyor :dance:
en kısa zamanda sizinde hissetmenizi ve sağlıklı sıhhatli bebişler dileriimm..

Ben henüz 16. haftaya girdim ve hiç bişi hissetmiyorum.
Annem kız olduğu içindir diyor(henüz cinsiyeti bilmiyoruz annem kız istiyor :)).
Erkek olsa imiş hareketler erken donemde hissedilmeye başlanırmış.

aman sevsinler kaç aylıksın canım bende hapşırınca çok fena oluyorum kasıklarıma acayip şiddetli kramp giriyo

ben çok hapşırırım :))) bizim cadı da rahatsız oluyor herhalde... ne zaman hapşırsam daha bir şiddetle hissediyorum, hanfendinin rahatı bozuluyor :)) ... umarım çok fazla sarsmıyorumdur

:))
20. haftada, peki senin neden kramp giriyor kasıklarına, hapşırınca mı :)) bende o kasıklara kramp yataktan kalkınca başladı bugünlerde...

19. haftamdayım bişi sorucam bebişin oynuyormu ve karnın çok belli oluyormu benim karnımmı küçük yoksa iyi beslenemiyomu bebeğim bilemiyorum küçük karnım baya birivar tanıdığım aramızda 1 ay var ama onun karnı abartı var benimki kadarkende büyüktü seninde çok büyükmü benim midem olmasa yok gibi ama midemle beraber büyyüyo karnım bide çok nadir oynuyo ya geceleri 1yada2 kez vuruyo çok hafif olarak oda sendede durumlar böylem. canım merak ediyorum

şeker, benim göbeğim çıktı biraz da, bence o yağ göbeği. Yani aslında yağlarım olmasa çok da hamile gibi durmuyor....
bebek de kıpırdıyor ama tekme hiç hissetmedim. aslında böyle rahatsız ediçi bir oynama var karnımın içinde. yani böyle sanki bir hindistan cevizi gibi, yuvarlanıyor sanki içimde... artık yemeklerden sonra ve hapşıdığımda dediğim gibi hissediyorum..

anladım canım sağol ben oyle dönme falan değilde hada çok sanki aniden harekr edipte birden kasılma olyormuş gibi hissediyorum perşembe günü doktora gideceğim allah nasib ederse öğrenirim o zaman saol canım

ama bence kasılmalar normaldir, alt katta yapım aşamaları hala sürüyor çünkü... :)) benim mesel kasığımda ameliyat izi var, kist ameliyatından kalma, o da nasıl ağrı yapıyor var ya, sanki biri bıçak sokuyor gibi. Ama normalmiş..

bende tık yok kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
19+3 pek sakin maşallah doğunca da böle olur inşallah paşa

bende 20 haftalik hamileyim.cinsiyeti erkekmis bebisimin fakat cok fazla oynamiyor.benim ikinci hamileligim.hissediyorum hissetmesine ama hergun oynamiyor sik sik kafam cok takilir oldu.dusunmekten hamileligimden zevk alamaz oldum acaba bebegim neden sik oynamiyor diye.ultrasonda hersey iyi cikti bu arada.kizlar siz ne siklikla hissediyorsunuz.bir arkadas geceleri beni uyandiriyor demis ama bende hic oyle birsey olmuyor ne yazikki

Herkese gunaydınlar ,

Benim de 2.hamileliğim. Şuanda 17.haftadayım.Arada ır hareketlerı kuş çırpınması gıbı hıssedıyorum ama cok yogun olmuyor. Gecelerı ben de uyuyamıyorum ama bebegın hareketınden dolayı degıl , uyku tutmuyor.. :1no2:
Ve ben de halen cinsiyetini öğrenemedim Göstermiyoorrr....

valla artık eşim elini koyunca o bile hissediyor.hepsini değil tabi ama sadece en güçlülerini hissediyor.
benim bebeğimde işteyken oynamıyor pek ya da ben farketmiyorum.akşam eve gelip uzanınca başlıyor pıtırdamaya..

slm bende bu hafta çok net hissetmeye başladım bebeişimin hareketlerini hep sağ kasığıma doğru tekmeler atıyor ilk bikaçında çok korktum ama şimdi alıştım harika bir duygu

bende şu 3-4 gündür çok yoğun hissediyorum sağ kasığımda pıt pıt diye atıyoo..elimi koyuyorum hemen devamı da geliyoo:))çok heyecan verici bi durumm.özellikle sabah kalktığımda ve gece yatarken elimi koyuyorum dinliyorum atıyoooo :)))

hisetmek kisiden kisiye degisiyo.........
suan 20hasftalik hamileyim bu aralar baya hissetmeye basladim resmen...
ozellikle yemekten sonra...

bende kızlar dinlendiğim zaman o kadar güzel hissetmeye başladım ki haraketlerini çok güzel bişey ya sabırsızlanıyorum bira önce büyüsün ve doğsun istiyorum :))..........

ben 22 haftalik hamileyim oglum olucak allah nasip ederse.canim oglumun haraketlerini 14 haftalikken hissetmeye basladim tabiki simdi daha belirgin tekme atiyor baya haraketli hic durmuyor umarim dogunca biraz uslu olur :))

bizde 20 haftalık olduk daha yeni yeni pıt pıtlar hissediyorum

X