bebişim geliooo inşşşşş:))

ya benim eşimde doktor önceden tanışıyolar ama ne bilim işte.Bir yıl bi deneyin dedi olur dedi ama olmadı.Şimdi bu ay 25 inde doluyor süre, adet olursam gidicez.Yaşım 29 falan demiştim o zaman, yumurtalık rezervlerin çok iyi dedi yaşıma göre çok yumurtam varmış acele etmeye gerek yok dedi ama bakalım bu sefer ne diyecek

canım doktoruna güven demekki bi bildiği var belki sizin durum bizimkinden daha basittir doğal yoldan olur diye bekletiodur buarada belki buay süpriz yapar bebişin kendiliğinden geliverir bellimi olur

allahım tamamına erdirsin canım.kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek: hihoyyyt :sm_cool: :teytey:

allahım tamamına erdirsin canım.kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek: hihoyyyt :sm_cool: :teytey:

amin canım allahım sanada nasip etsin inşşşşşşşş.umarım bu mutluluğu enyakın zamanda sende tadarsın.gerci kimyasaldır diye korkumdan sevinemiom bile bebeişime:asigim::asigim:

canım doktoruna güven demekki bi bildiği var belki sizin durum bizimkinden daha basittir doğal yoldan olur diye bekletiodur buarada belki buay süpriz yapar bebişin kendiliğinden geliverir bellimi olur

Ay inşallah canım ya senin hamilelik belirtilerin neydi?

Ay inşallah canım ya senin hamilelik belirtilerin neydi?

aslında çok farklı değildi aynı adet ağrılarım oldu kesin adet oldum dedim çok üzüldüm ağladım ama ertesi gün karın ağrım gecti sadece kasık ağrım vardı halada var arada iğne batıo sankigöğüsleri heraydan şiddetli bi biçimde ağrıo.uçlarıda hafif karardı ve belim ağrıo tıpkı adetteki gibi ayrıca cildimi ilaçlar çok bozmuştu son bi haftadrı acaip düzeldi etrafımdakiler güzelleşmişsin diyip durular çok halsizim ve üşüyüorum çok işte böle bakalım sıra sende güzel haberlerini bekliom inş:CüvCüv::CüvCüv:

tebrikler sevgicim..inş saglıklı b hamilelik yasıycaksın vee bebişini kucagına alıcaksın 9 aylık maraton sonunda..çok sevndm..ne guzel..benm yengemde aşılama deniyor ama tutmadı, Allah herkese nasib etsin , Allah b avazda kurtarsın canımcım..:)

canım tebrik ederim inşallah herşey çok iyi olur ve Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip eder

mrb sevgi öncelikle tebrik edrim Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. bence hiç endişelenme adetine 3 gün kal çğtrenmişsin ben ce değer çok normal. o 2 günde 2 katına çıkacak ve katlanarak gidecek. bend etedavi görüyorum bu ay yumurtam çatlamamış kist olmuş.ama bidahaki ay bend e aşılamayı sorucam. ama benim rahim filmim yok mutlaka gerekirmi aşılama öncesi. ben d ebi kez kimyasal gebelik yaşadım canım.

Canım tebrikler. :hooray: :hooray: :hooray: Meleğin geldi demek. :teytey: :teytey: :teytey: İnşallah bu sefer herşey yolunda gider ve sağlıkla kucaklarsın yavrunu. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Öpüyorum çok. Şeniz Şeniz Şeniz Allaha emanet olun. Darısı isteyen herkesin başına inşallah. :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

tebrik ederim hayırlısı olsunnnn
sağlıklı günler dilerimm
allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

tebrik ederim canım..Allah tamamına erdirsin..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn...

kızlarrr dün kantesti yaptırdım değerim 60 dan 414 e çıkmışş şükür hamileyim cmrt de keseyi görmeye gitcez inş darısı tüm isteyenlere

slm kızlar yeni gelişmelerle geldim bugün 5+1 olduk..dün doktora giittim pzt demişti ama sabredemedik eşimle....veeee bebişimizi ultrasonda gördük.karından baktı gözükmeyebilir dedi ama yavrum minicikte olsa gösterdi annesine kendini daha doğru kesesini:)))...allhım isteyen herkese tattırsın bu duyguyu salı gitcez tekrar bakalım bebişi görebilcezmi....bana destek olan herkese teşekkür ediyorum :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

X