bebişim geliooo inşşşşş:))

sevgii35

Kuzularım❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
1.373
15
kızlar aşılama yaptırdık buay ve 15.günde bhcg 60 çıktı doktor gebesin dedi içimden yine kötü kötü şeyler geçio dha öncede kimyasal gebelik yaşamıştım umarım buda öyle olmaz dua edin bana doktor emin olmak için pazartesi gel dedi.umarım hersey bu kez yolunda gider...bebişimmmmmm hoşgeldin umarım çok mutlu ve sağlıklı olacağın bi hayatın olur allahım herkese nasip etsin bu duyguyu:CüvCüv::CüvCüv: aminnnnnnnnnnn

ayy senın adına cok svındım hemsomm ınsallahh gusell haberıı alıcazz ve kesın hamıs oldugunu duycazz ınsallahhh kımyasal gevelık deıldır rabbım yuzune bakar ınsallah hangı dokjtor gıttınn canımm orhan özdiller mı

tebrikler canım rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah...

canım çok mutlu oldum moral oldun bana bende bu ay aşılama olcam adet olmayı bekliyorum kötü şeyler düşünme bebişini sağ salim kucağına alacaksın inşallah dualarım seninle........

ayy senın adına cok svındım hemsomm ınsallahh gusell haberıı alıcazz ve kesın hamıs oldugunu duycazz ınsallahhh kımyasal gevelık deıldır rabbım yuzune bakar ınsallah hangı dokjtor gıttınn canımm orhan özdiller mı

evet cnm orhan beye gittim tek tüpbebek doktoru o aşılamamı o yaptı bakalım.kimyasal olmasından çok korkuyom doktorum gayet ii değer daha yeni desede korkuyorum

canım çok mutlu oldum moral oldun bana bende bu ay aşılama olcam adet olmayı bekliyorum kötü şeyler düşünme bebişini sağ salim kucağına alacaksın inşallah dualarım seninle........

ayyy çok saol cnm umarım aşılaman tutar ve sende burda hamileyim diye başlık atarsınn dualarım senle haberdar et mutlaka.sormak istediğin bişey olursa çekinme nede olsa aşılama gecti başımda.. ilk aşılamamdı umarım son olurrr.sende kucagına alırsın bebişini inş

Tebriklerr .Rabim sağlıkla kucağına almayı nasip etsina.s.

çok saol canım inş kimyasal değildirde offf...neyse ii düşünelim demi...umarım sende tez vakit bebişine kavusursun.allahım sanada nasip etsin bu duyguyu inşşşşşş

Canım çok çok tebrik ediyorum.ınşallah sağ sağlim bebeğini kucağına alacaksın bu sefer.moralini bozma sakın

Canım çok çok tebrik ediyorum.İnşallah sağ sağlim bebeğini kucağına alacaksın bu sefer.moralini bozma sakın

kız ne biliyim yaa.orhan beyi bilion öyle hemen basından savan biri değil öylesinede gebesin demez ben değer düşükmü dediğimde yoo yeni gayet ii dedi adetimede 3gün vardı 60 çıktı 15.günüydü aşılamamın.gebesin dedi ama içime dert oldu ya kimyasalsa diye off inş pazartesi hayırlı sonuçlar alırım

tebrikler canım bende hamileyim doğuma 16 gn kaldı darısı başına inşallah agünlerin çabucak geçsin anlamadan inşalllah :)

kız ne biliyim yaa.orhan beyi bilion öyle hemen basından savan biri değil öylesinede gebesin demez ben değer düşükmü dediğimde yoo yeni gayet ii dedi adetimede 3gün vardı 60 çıktı 15.günüydü aşılamamın.gebesin dedi ama içime dert oldu ya kimyasalsa diye off inş pazartesi hayırlı sonuçlar alırım

canım sıkıntı yapma ya içime doğuyo kesin olacak bu sefer. Ben de bu ay adet olursam gidicez bakalım. Yumurtlama takibi falan yapıcak muhtemelen ama senden sonra aşılama için bayağı umudum arttı. bende aşılama istiyeceğim ama hemen yaparmı bilmem.

canım sıkıntı yapma ya içime doğuyo kesin olacak bu sefer. Ben de bu ay adet olursam gidicez bakalım. Yumurtlama takibi falan yapıcak muhtemelen ama senden sonra aşılama için bayağı umudum arttı. bende aşılama istiyeceğim ama hemen yaparmı bilmem.

ya bizimde sizinle aynı değerlerimiz nerdeyse ama beni aşılamaya aldı direk oysa yaşım küçüktü(23)yani hani yaşı ileri olanları ya aşılamaya ya tüpbebeğe alıolar ya.eşimin arkadası oluyo aynı hastanede asistanlık yapmışlar.belki bu yüzden acele etti bilemiom inş sende bebişini alıcan kucağıma inanıom buna hemde çok yakında:CüvCüv:

ya benim eşimde doktor önceden tanışıyolar ama ne bilim işte.Bir yıl bi deneyin dedi olur dedi ama olmadı.Şimdi bu ay 25 inde doluyor süre, adet olursam gidicez.Yaşım 29 falan demiştim o zaman, yumurtalık rezervlerin çok iyi dedi yaşıma göre çok yumurtam varmış acele etmeye gerek yok dedi ama bakalım bu sefer ne diyecek

X