Bebiş Var Mi Sizce?

bebiş var mı?

• evet

OY: 14 53,8%
  • hayır

OY: 12 46,2%

• Ankete Katılan
    26
Kizlar Kötü Haber Adet Oldum senağlama hiç bi sancı yok daha dün doktor test şüpheli dedi bugün adet oldum kafayı yicem.

Canım üzülme hemen demek ki hayırlı değilmiş, merak etme mutlaka zamanı bellidir bebişine kavuşmanın. Allah tüm isteyenlere tattırsın. Bol dua etmek lazımm hem hayırlısını hem sağlıklısını istemeli. Allah hepimizi yavrucuklarımıza kavuştursun tez zamanda hayırlısıyla...:emir_bebek: :emir_bebek:

benim de son adet tarihim 8 ekim sabırsızlıkla bekliyorum, hayırlısı olsun...

Canım üzülme hemen demek ki hayırlı değilmiş, merak etme mutlaka zamanı bellidir bebişine kavuşmanın. Allah tüm isteyenlere tattırsın. Bol dua etmek lazımm hem hayırlısını hem sağlıklısını istemeli. Allah hepimizi yavrucuklarımıza kavuştursun tez zamanda hayırlısıyla...:emir_bebek: :emir_bebek:

çok sağol canım gerçekten çok iyi moral oldu inşallah senin vardır bebişin olunca mutlaka haber ver ok mi

nasil yani canim?adetim geldi yazmissin ,üsdüne görmede deil demissin,peki adet görürken nasil hamilesin?anlamadim...kan testimi yapdirdin?

kızlar selam benımde bugun adetım 16 gun gecıktı ıkı kere kan testı yaptım ama negatıf cıktı acaba yanlıs olabılırmı ne dersınız ama sure cok uzun olsaydı sanırım ıdrarda cıkardı

X