bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

Ben de bugün yoğun olcam canım akşam geç saatte gelebilirim belki o yüzden Esma arkadaşımız için 500 okudum sırası gelince eklersiniz Allah a emanet olun

[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

günaydın cnm zeynep için 500 alıyorum

Ayyyvhadi insallah canim.yaa Rabbim.yuzunu guldursuun.insallah.Sen ikiz eeklerini kaybetmistin demi ynlisi hatirliyorum canim?

Asilama mi yaptirdin canim yoksa igneyle mi tedavi oldun?
Yok canim, benim eşim varikosel ameliyatı oldu 6 ay önce, dokdor amleiyatdan 3sonra bisene icinde olur demişdi. Bakalım hayırlısı ben geceleri toalete gitmezdim ama artık normalın 3 katı gider oldum kasık ağrım var karnımda batma. O yüzden heycan yapdım yaa

CanimcigimOTE="Kumru55, post: 39944193, member: 652946"]Ozaman düşük sebebini bir araşdır mesela düşük icin muska yapıyolar. Ve benim arkadaşım 6 cocuk düşürdü ve sonunda buldular sebebini kan pıtılaşmasıymış şimdi 1
Canim üniversite araştırma hastanesinde hepsini yaptirdim cok düsük duzeyde kan pihtilasmasi var bu da zaten 100 kadinin 99unda varmis bu yapmaz diyorlar ilkinde ve en sonuncsunda kalp durdu.tibben hic bir rahatsız ligim yok .en son olan hamilelikte kan sulandirici igne vurundum her gun .banada cevremde ummu subyan muskasindan bahsettiler boyle bir seyle cocuk sahibi olan var mi bilmiyorum l

Subyen muskası var canım evet bende onu demişdim. Benim eltim ilk cocuğunu düşürdü sonra kananam ona muska verdi ikinci hamileliğinde bişey olmadan doğurdu. Bir araşdır coğu hocalar yapıyo camii hocaları

Birde tesbih duası var Allahümme ya Mübdiu 99 defa cekiceksin sadece düşük tehlikesi icin bu

TE="Kumru55, post: 39948556, member: 652946"]Birde tesbih duası var Allahümme ya Mübdiu 99 defa cekiceksin sadece düşük tehlikesi icin bu[/QUOTE]
Sagol canim .1ay oluyor yine yasadim ayni seyi
Su an kendime yeni geliyorum .umarim allah dualarimizi kabul ederde hayırlı evlat sahibi oluruz

Çok tatlısın canım benim Allah razı olsun, inş hepimizin tez zamanda akıllı, saglıklı, zeki, hayırlı, güzel güzel çocuklarımız olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…