bebiş sahibi olmak için YA VASİ GÖK DUASI

Bizim derdimiz farklıydı kız kardeşim aklını atlatmak üzereydi, eşini terk etmek isdedi sacını başını yoluyodu, eşinden tiksiniyodu daha 3 aylık evliydi sonra öğrendikki büyü yapmış eşinin halası. O hocada bize yardım etti normal kurandan aiyet okuyarak cözdü. Hoca 70 yaşının üstünde kızıda almanyada hocalık yapıyo aile dostumuz
allah korusun canım o kadın beklesin nasıl can vereceğini rabbimin karşında hesp bile veremeden cehenneme atılacak niye böyle insanlar var ya

allah korusun canım o kadın beklesin nasıl can vereceğini rabbimin karşında hesp bile veremeden cehenneme atılacak niye böyle insanlar var ya
Teyzem varlıklı olduğu icin kendi kızını vermek isdiodu. Aynen böyle insanlardan uzak durmak lazım ama kızlar sakın yanlış hocalara gitmeyin

Bizim derdimiz farklıydı kız kardeşim aklını atlatmak üzereydi, eşini terk etmek isdedi sacını başını yoluyodu, eşinden tiksiniyodu daha 3 aylık evliydi sonra öğrendikki büyü yapmış eşinin halası. O hocada bize yardım etti normal kurandan aiyet okuyarak cözdü. Hoca 70 yaşının üstünde kızıda almanyada hocalık yapıyo aile dostumuz

Ayyy ne insanlar var yaa Allah'ım hepimizi korusun ve Allah o hocadan razı olsun senden de canım benim :KK16::KK16:

Ayyy ne insanlar var yaa Allah'ım hepimizi korusun ve Allah o hocadan razı olsun senden de canım benim :KK16::KK16:
Amiiin canım. Kızlar umudumuzu yitirmeyelim benim Anneminde yumurtalıkları hiic calışmıyomuş ve erkek hormanları cook yüksekmiş. Senin asla cocuğun olmaz demiş dokdorlar cook ağlamış hep dua etmiş ve pat bana hamile kalmış ve biz 5 kardeşiz. Yıllar sonra biz annemle aynı dokdora gittik dokdor bana annemin hikayesini anlatı ve kadını hatırlamıyorum ama türkdü ve imkanızdı dedi:KK70:annemde güldü o kadın bendim dedi

Amiiin canım. Kızlar umudumuzu yitirmeyelim benim Anneminde yumurtalıkları hiic calışmıyomuş ve erkek hormanları cook yüksekmiş. Senin asla cocuğun olmaz demiş dokdorlar cook ağlamış hep dua etmiş ve pat bana hamile kalmış ve biz 5 kardeşiz. Yıllar sonra biz annemle aynı dokdora gittik dokdor bana annemin hikayesini anlatı ve kadını hatırlamıyorum ama türkdü ve imkanızdı dedi:KK70:annemde güldü o kadın bendim dedi
off çok iyiymiş doktorun yüzünüü görmek isterdim :KK71::KK71::KK71::KK5:

Aynen:KK70:şok oldu yıllar sonra ne büyük tesadüf dedi. Bak bunu devamlı oku 'Ha mim ayiin sin gaf ' bu kurani kerimin sifresi allahim bu söylemis oldugum sifrenin yüzü gözü hürmetine diye dua edin bunu herşey icin okuyabilirsiniz elini karnına koy bunu oku karnına üfür

Aynen:KK70:şok oldu yıllar sonra ne büyük tesadüf dedi. Bak bunu devamlı oku 'Ha mim ayiin sin gaf ' bu kurani kerimin sifresi allahim bu söylemis oldugum sifrenin yüzü gözü hürmetine diye dua edin bunu herşey icin okuyabilirsiniz elini karnına koy bunu oku karnına üfür
okurum canım okurum tabiki inşallah hayırlısıyla gelir bebiş artık

GÖK KAPILARINI AÇAN DUA;
1 kez başlarken okunacak
Bismillahirrahmanirrahim
“ALLAH’U EKBER KEBİRA, VELHAMDÜ LİLLAHİ KESİRA,SÜBHANALLAHİBÜKRETEN VE ESİLA”
(Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla.Allah büyüklerin en büyüğüdür. Allah'a olan hamdimiz çoktur .Sabah akşam her an tesbihimiz Allah'adır)
10.000 "YA MUHYİ CELLE CELALÜHÜ"
Tesbih bittiğinde 1 kez "YA RAFİ'UYAKADİRU'L-MUKTEDİR "Okunacak.
Arkadaşlar okurken kişiye niyetle okumayı unutmayalım .

ZEYNEP0682 ZEYNEP0682 zeynep arkadasimıza okuyoruz LİSTEMİZ;
  1. @babyinlove .(aylin)................500
  2. @damla_22 ...............................1000
  3. @mutlu-umutlu ........................
  4. @yasmin5846 .(Yasemin).........500
  5. @papatyamm_3474.(ayşe)........
  6. @volhat ......................................
  7. gul333 gul333 .(gülşen).........
  8. mavizm mavizm ..................................
  9. @masculin .(ayşe).......................
  10. @okulum ....................................
  11. SENGUL1976 SENGUL1976 ..........................500
  12. @zeynep0682 .(zeynep) ...........500
  13. Dendrobium Dendrobium .(esma)..............
  14. happyangel01 happyangel01 ........................500
  15. whitebal whitebal ................................500
  16. @aybirgen................................
  17. Y yenibidunya ..........................
  18. fermante fermante ................................
  19. Canicimm Canicimm ...........................
  20. Mavera3 Mavera3 ................................500
  21. S sulepelin .................................................................500

KALAN...................................5000

Not;
Mazeretsiz 2 arkadaşımızın duasına üst üste katılmayanlar siliniyor...
[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]

Meryem suresinin başı değil mi canım her gün okuyorum ya ordan hatırladım ?

kızlar bu gün çok yoğun misafir trafiğim var, yarına kadar buraya uğrayamam. Esma arkadaşımızın duasını kaçırmak istemem o yüzden o'na şimdiden 500 adet okudum, Rabbim dileğini hayırlısı ile nasip etsin.

Allah hepinizden razi olsun 2 günüm gecti kizlarrrrrr inşallah bebişim vardir
Ayyyvhadi insallah canim.yaa Rabbim.yuzunu guldursuun.insallah.Sen ikiz eeklerini kaybetmistin demi ynlisi hatirliyorum canim?
Ozaman bir test yapsan? Ben catlıyorum şuan merakdan, sen nasıl dayanıyosun yaa. Bende bu ay cook ümitliyim ama sonu hayal kırıklığı olmaz
Asilama mi yaptirdin canim yoksa igneyle mi tedavi oldun?

X