bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

bnmde geçti bugün 3.gün hemen heveslenmiyrum yarına kadar olmazsam yarn yapıcam testi

evet canm klomen kullandım yarın kontrol var

zaten ilkten benim kanamam oldu canım malesef çok korktum hemen acile gittim cumartesi 143 çıktı değerim. pazartesi 415 oldu çok şükür. adet sancım vardı ve coraspirin kullanmadım 3 gün gebelik yok diye. ama göğüslerim çok acıyordu adet günü test yaptım hemen çıktı çizgi çok sevindim 5dk sonra baya kanamam oldu. hemen coraspirin aldım ve geçti. pıhtılaşma var ya Allah korudu. şimdi iğne kullanıyorum günde 1 kez göbekten. salı kese için gidicez inşallah görürüz dya ediyorum allahım 3. defada kucağıma almayı nasip etsin inşallah.

ayyy hadi inşallah canım çok sevindim bizede dua et ...hiç iş yapma yat dinlen beslenmene dikkat et yavaş hareket et

canlar nasıl dua ediyorsunuz beni de aranıza alın 2. tüp bebekte pozitifi aldım ama malesef sonlandı şimdi 3. de de pozitifi aldım ama pzr günü kanamam oldu şimdi de sancım var bugün keseyi gördük şükrolsun Rabbim bu defa tamamına erdirir inşallah...

İNŞALLAH bebğin sizi bırakmaz çok dikkatli olmalısın yatıp dinlen kesede görünmüş bundan sonra dikkatli olman gerek

İNŞALLAH bebğin sizi bırakmaz çok dikkatli olmalısın yatıp dinlen kesede görünmüş bundan sonra dikkatli olman gerek
inşallah kuzucum inşallah... Rabbim herkese nasip etsin inşallah. Allahım sınamasın bizi evlatsızlıkla ve evlat hasretiyle. dualar için ne yapıyorsanız ben de destek olmak isterim... kulun kula ettiği dua kabul görürümüş.

pek okuyan kalmadı sanırım başta çok yaptıkta pek giren olmuyo artık

tebrikler canım kaybınızın sebebi belli mi ? benimde 2 kaybım var. pıhtılaşma çıktı. yine oldu kanama ama ilaçlara başlayınca kesildi. dikkat etmek ve önlem almak gerek.

tebrikler canım kaybınızın sebebi belli mi ? benimde 2 kaybım var. pıhtılaşma çıktı. yine oldu kanama ama ilaçlara başlayınca kesildi. dikkat etmek ve önlem almak gerek.
canım boş gebelik malesef... şimdi ben de iğne kullanıorum her ihtimale karşı

kızlar bugün gecikmenin 4.günü sabah namazıyla iki kere test yaptım ikiside direk çift çizgi sabah kan verdim 3 ten sonra çıkacak sonuç dua edin

:) ne güzel haberler veriliyor bu ara :) hayırlısı olsun canm şimdiden darısı bana ve tüm isteyenlere inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…