bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

kızlar uzun zamandır girmiyordum ikinizin hamilelik takvimini görünce nasıl sevindim anlatamam rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin benimde pazartesi rahim filmi randevum var hayırlısı dua edin inşallah bişey çıkmaz aranızda çektiren varmı
İNŞALLAH vardır cnm iki test yaptım ikisnde de kıpkırmızı çıktı silik flnda değil herkes kesin var dyo da bakalım

koyuysa vardır kesin canım. bazen silik olunca yanlış çıkıyo. hadi bakalım :KK200::KK200::KK200:

kızlar uzun zamandır girmiyordum ikinizin hamilelik takvimini görünce nasıl sevindim anlatamam rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin benimde pazartesi rahim filmi randevum var hayırlısı dua edin inşallah bişey çıkmaz aranızda çektiren varmı
Allah razı olsun canım inşallah sağlıklı olur bakalım hakkamızda hayırlısı olsun. sizlerdende duyucaz güzel haberler vakti gelince:KK200:

bildirim gelmiyordu, uzun zamandır uğrayamamıştım, şimdi okudum. çok sevindim new smiles new smiles , zeynepsibel zeynepsibel . Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin, hayırlı evlatlarınız olsun inşallah..
teşekkürler canım Allah tamamına erdirsin inşallah. yaşatmasın o sıkıntıları birdaha. Herkesin kucağı bebiş dolsun inşallah:KK200:

kız aynı tarihlerde doğuracaz inşallah bz gördük bugün keseyi çok şükür
10 mayıstı canım benim sat 4+ 5 de görülmedi bizim kese. yarın 5+2 olucaz değerde muhtemelen 7000 civarı olcacak. inşallah görürüz bir sıkıntı yoktur. ödüm kopuyor yine olacak bişi diye. sen tam kaçta gittin ? ve kaç değerle gördünüz? takvime göre 3 gün önce olmuş bizimki :-)

10 mayıstı canım benim sat 4+ 5 de görülmedi bizim kese. yarın 5+2 olucaz değerde muhtemelen 7000 civarı olcacak. inşallah görürüz bir sıkıntı yoktur. ödüm kopuyor yine olacak bişi diye. sen tam kaçta gittin ? ve kaç değerle gördünüz? takvime göre 3 gün önce olmuş bizimki :-)
bana 1 aylık dedi ama bnc 4 hafta 5 günlük falandır ayrıntılı söylemedi....ilk cuma günü baktırdım 3032 çıktı dünde 7042 falan çıktı zaten sabahtan doktorun yanına girene kadar su içtim ki tuvalete sıkıştım görsün dye hemende gördü alttan bakmaya gerek kalmadı haftaya kalp atışını duyarız dedi

arkadaslar mrb bişi sorcam internette arastırdım ama bulamadım bi cevap
biliyosuznuz klomen kullandım ve pazar akşamı iğne yapıldı ..
ama benim felaket bi diş ağrım basladı butün gece uyuyamadım bugun gitsem yapılacak olan iğne falan yan etki yapar mı bi zararı olur mu ki.. ooff hep ihmal ettiğimden oluyo böle zamansız diş ağrılarım :KK43:

ama benim felaket bi diş ağrım basladı butün gece uyuyamadım bugun gitsem yapılacak olan iğne falan yan etki yapar mı bi zararı olur mu ki.. ooff hep ihmal ettiğimden oluyo böle zamansız diş ağrılarım :KK43:
bnm yengem hamile olduğunu bilmiyomuş diş tedavisi görmüş düşük yapmıştı yinede doktoruna sor ne dicek

klomen ve iğne hakkında hiç bilgim yok canım. hiç kullanmadım. çok geçmiş olsun. diş ağrısını bilirim. 20 yaş dişimden çok çektim. bence gebelik ihtimaline karşı hemen tedavisini yaptır. ilerde yapman mümkün değil.

X