bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

Valla ben olsam boyle bisey gordukten sonra bugun hemen yapardım
canım artık alıştım bi iki defa buna benzer çıktı sonra büyük bir hayal kırıklığı oyuzden artık hiç heycanlanmamaya çalışıyorum sonra o sevinç heycan kursağımda kalmasın diye

Anladım canm sende haklısın ben hic gormedmde boyle oyuzden dedm bekle ozaman hayırlısı gunun gectimi

ysbam bugun test alıp yap canm
ben böle test ilk kez görüyorum :S
valla canım bende ilk defa böyle görüyorum ama bi kere daha farklı bir silik çıkmıştı sonra adet oldum çok üzüldüm oyuzden beklemek istiyorum

arkadaşlar duygularımı nasıl ifade ederim bilemiyorum. gebeyim ama yine hüsran yi ne hüsran

rabbimden ümit kesilmez bilemiyorum ama yine kanamalrım var. 3. gebeliğim ve artık yıkılmak üzereyim.yine mi kaybedicem bebeğimi. pıhtılaşma iğnelerine erken başlamam gerekiyordu belki. ama adet günüm bugün nekadar erken başlanırki. Allahım yardım etsin hiç bir yere sığamıyorum. içimi anlatamıyorum.

canım rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah hayırlısıyla sana sımsıkı tutunur senin için dua edcem canım sende fazla stres yapma dua et allaha sığın rabbim herşeyin hayirlisini nasip etsin

canım rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah hayırlısıyla sana sımsıkı tutunur senin için dua edcem canım sende fazla stres yapma dua et allaha sığın rabbim herşeyin hayirlisini nasip etsin
Allah razı olsun canım. Allahtan ümit kesilmez inşallah güzel olur. pazartesiyi beklicem bakalım Rabbim kaderini güzel yazsın bu defa bebeğimin. bu sıkıntılı gebelikleri bir daha göstermesin inşallah.

Allah razı olsun canım. Allahtan ümit kesilmez inşallah güzel olur. pazartesiyi beklicem bakalım Rabbim kaderini güzel yazsın bu defa bebeğimin. bu sıkıntılı gebelikleri bir daha göstermesin inşallah.
amin canım inşallah pazartesi güzel haberleri alırsın

kızlar değerim 415.25 e yükselmiş 143. 5 ten. 2 günde fazla artmış ama olsun. rabbim bu defa sağlıcakla kucağıma almayı nasip etsin inşallah

kızlar değerim 415.25 e yükselmiş 143. 5 ten. 2 günde fazla artmış ama olsun. rabbim bu defa sağlıcakla kucağıma almayı nasip etsin inşallah
canm cok sevindim ne kadar guzel bi haber bu insallah 9 ay boyunca boyle haberler verirsin bizlere Allah size bağışlasin o minicik bebeği
bizler için dua etmeyi unutma nolur

canm cok sevindim ne kadar guzel bi haber bu insallah 9 ay boyunca boyle haberler verirsin bizlere Allah size bağışlasin o minicik bebeği
bizler için dua etmeyi unutma nolur
hep aklımdasınız canım dualarımdasınız. sağ ol güzel dileklerin için. inşallah sırayla sizden de duyucaz güzel haberler. tabi her şey bitmiş değil, benim korkularım devam ediyor önceki kayıplarımdan dolayı. ama ümidimi koruyoum yine :)

neyse şimdide duayla birlikte sebeplere gelince, bu ay incir kürü yaptım ben, çatlama problemim olmadığı için havuç kullanmadım. adetimin 3. günü başalyıp yumurta çatlayana kadar devam ettim. yine adetin 3. günü inofolic başladım (dr. vermedi ben kendim kullandım) 5 gün kullandım günde 2 poşet. daha fazla kullanılıyor ama ben bi problem olmadığı için abartmaya korktum. ovulasyon testi + dua+ incir kürü+inofolic ben bunları deneyin derim arkadaşlar. Allah meleklerimize kavuştursun bizleri :)

Allah korusun canm tekrar yasatmasın aynı acıları bizlere ben inciri sadece 2 gün kullandım devamını getiremedim bakalım cuma kontrolum var klomen sonrası inşallah ilaç yumurtacıklarıma yaramıstır
eşine nasıl söyledin yada biliyor muydu ? bide içinemi dogdu belirti falan mı vardı neden adet günü test yaptın canm

sen klomen kullandın demek canım. ozaman 3-4 tane ksein yumurtan gelişmiştir. etkiliymiş o ilaç. hadi bakalım hayırlısı :) gebelik belirtisi aslında hiç yoktu diyebilirim canım ama malum bende pıhtılaşma olduğu için çok temkinli olmalıyım. hemen iğnelere başlamak için. adet sancım çoktu ama tek fark, meme ucu sancısıydı. benim göğüslerim adete yakın şişer ama acımaz, adete 2 gün kalada iner. bu defa inmedi, aksine şişti ve çok acıdı. şüphelendim test yaptım bayada koyu çıktı. ama kanama olunca acilin yolunu tuttum. eşime keçi boynuzunu mu nasıl söyledim canım anlaadım onu
keçi boynuzunu bi arkadaşı önermiş eşime. oda bi deneyelim dedi.

ayyy ne zmndır buraya bakmıyodum kaçırmışım hayırlı olsun cnm sürekli takip ettiğim topiğe gel orda daha çok arkadaş var hamile gebe kalamayanlar adı....sen kaçıncı günde test yapıp öğrendin bide topikteki arkadaşlar iki güne bi gidip kan testini yeniletiyolardı değerler yükselmişmi diye dış gebelik mi boşmu anlamak için sen naptın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…