bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

bugün başlamayalım kızlar yada siz başlayıp beni dahil etmeyin yarn misafirim gelecek yine temizlik yapmam gerek yarında okuyamam siz aşlayın okuyun olur mu ben bireysel okurum

kızlar bugün ki testim koyulaşmadı çizgi yine çok silik geçen aydan daha geç yumurtlayacam sanırım geçen ay 4 marttı hesaplanan ovu tarihim 6 martta koyu çizgiyi görmüştüm ancak bu ay daha geç olacak içtiğim bitkisel şeylerle alakalı olabilir

Eklentiler

• DSCN2419.JPG
    96,1 KB · Görüntüleme: 92
  • DSCN2419.JPG
    96,1 KB · Görüntüleme: 75
diğerleri bi cvp vermedi bu gün başlıyomuyuz buna karar verelim
ben okurum canım istersen başlayalım biz. 100 tane okuyup birbirimizin ismine yine gönderelim. 100 tane okunuyor rahat. ben başlıyprum o zaman isteyen gelsin olur mu ?
bugün başlamayalım kızlar yada siz başlayıp beni dahil etmeyin yarn misafirim gelecek yine temizlik yapmam gerek yarında okuyamam siz aşlayın okuyun olur mu ben bireysel okurum
işin bittiği gün bekliyoruz canım seni de. bağlarımız kopmasın :)
evet canım daha olamamış yumurtlama .birden koyulaşıyor bu test. bi kaç güne olur. benim de bugün çok şükür çatladı. 20. gün. çok mutluyum. gebelik olmasa da düzenin oturması güzel demek ki benim ilk kürtajdan sonra hep geç çatlıyordu, ancak 5. de gebe kaldım. ben 14-18 günler arasında çalışma yapıyordum sonra bırakıyordum. iyi ki almşım şu testi. aman çatlama olsun da gebelik er geç olur inşallah. ama bu ay olsa keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…