bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

ben okurum canım istersen başlayalım biz. 100 tane okuyup birbirimizin ismine yine gönderelim. 100 tane okunuyor rahat. ben başlıyprum o zaman isteyen gelsin olur mu ?

işin bittiği gün bekliyoruz canım seni de. bağlarımız kopmasın :)

evet canım daha olamamış yumurtlama .birden koyulaşıyor bu test. bi kaç güne olur. benim de bugün çok şükür çatladı. 20. gün. çok mutluyum. gebelik olmasa da düzenin oturması güzel :KK73: demek ki benim ilk kürtajdan sonra hep geç çatlıyordu, ancak 5. de gebe kaldım. ben 14-18 günler arasında çalışma yapıyordum sonra bırakıyordum. iyi ki almşım şu testi. aman çatlama olsun da gebelik er geç olur inşallah. ama bu ay olsa keşke.
bnd okuyorum da sen her deyişinde besmele çekiyomusun direk söyleyerek devammı ediyosun

kızlar teyzem yoğun bakımda kanser durumu ciddi hatim indiriyoruz 10.cüz dahil 20 .cüze kadar okunacak okuyabilirmisiniz yada çevrenizde okuyan varsa söylermisin

100 okudum. Kac gun okuycaz
1 ay devam edelim mi ? her kes okumuyor bu arada canım .
bnd okuyorum da sen her deyişinde besmele çekiyomusun direk söyleyerek devammı ediyosun
hayır canım çekmiyorum en başta sadece çekiyorum 1 ay devam edelim mi?
kızlar teyzem yoğun bakımda kanser durumu ciddi hatim indiriyoruz 10.cüz dahil 20 .cüze kadar okunacak okuyabilirmisiniz yada çevrenizde okuyan varsa söylermisin
11. cüzü aldım canım ne zaman kadar, ben başkasına çok güvenemiyorum hem ben unutkanım takip etmem zor başkasını. Allah şifa versin.

canım çok geçmiş olsun benim hiç vaktim yok ama kayinvalidem okuyor ona soylum okur ama yarın cuma yasin okurum

canım kayinvalidem 12 cüzü okuycakmis yarın okur zaten her gün okuyor maşallah güzel hızlı okuyor ben yeni okuduğum için heceleyerek okuyorum

1 ay devam edelim mi ? her kes okumuyor bu arada canım .

hayır canım çekmiyorum en başta sadece çekiyorum 1 ay devam edelim mi?

11. cüzü aldım canım ne zaman kadar, ben başkasına çok güvenemiyorum hem ben unutkanım takip etmem zor başkasını. Allah şifa versin.
saol cnm dağıtmışlar cüzüde onun yerine yasin rahman suresini okuyabilirmisin hem daha kısa bunlar

günaydınlar arkadaslar hayırlı cumalar hepinize :KK54:
"rabbi hebli mines salihin " bu duayı mı okumaya basladınız ben akşam okumadım ama bugun baslarım nasıl yapıyorsunuz herkes için kaç tane okunuyor ? kaç kişi katılıyor ?

"rabbi hebli mines salihin " bu duayı mı okumaya basladınız ben akşam okumadım ama bugun baslarım nasıl yapıyorsunuz herkes için kaç tane okunuyor ? kaç kişi katılıyor ?
aynı listeye okudum bn dün başladık 100 tene o zmn sen bugün 200 tane oku

tam liste belli değil canım ama ben dün herkes için okudum 100 tane yani toplamada
saol canım okuduğunda söylede yazdırayım sayısını
yasin yada rahman değil mi canım. cüz dağıtıldı demiştin. 1 yasin yazabilirsin.

kızlar liste aynı mı ? çıkan var mı ? ben hepinize okuyorum. 1 ay devam edelim inşallah. başlangıç 3 Nisan diyelim Cuma hürmetine. dün okudum ama olsun hakkım helal olsun sorun değil.

ben 100 okuyup isimlerinizi söylüyorum, farklı fikri olan söyleyebilir.

hayırlı Cumalar :KK37:

X