bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

bizde az meraklı değiliz iki tane yaptım bişey çıkmadı pazartesiye kadar olmasam kan testi yapcam

folik asit kullanıyo musunuz arkadaslar ben 2 aydır kullanıyorum bide hamile olmadığı halde progestan kullananlar varmıs burda baska sayfalarda yazıyo .. ben ilk kez duydum gebelik öncesi kullanıldığını hamileyken kullanmıstım da ..

banada vermişti doktor folik asit ancak daha kullanmadım ben

benimde doktorum vermişti hamile kaldiktan 3 sonra bırak dedi kaç ay oldu kullanıyorum

ben kullanıyorum canım ama düzenli değil bazen unutuyorum. kullanmak şart ama çok önemli. eksiklik varsa utlaka alınmalı
banada vermişti doktor folik asit ancak daha kullanmadım ben
ihmal etme canım. eksiklik varsa Allah korusun anomalili doğuyor bebek, ya da ileri aylarda anne karnında ölüyor.
Carsamba 180 okudum. Persembeden itibaren 100 okudum. 8 gun okumusum
Allah razı olsun canım. bende okuyayım sana
bende acaba biraksami
bırakma, fazlası atılıyor zaten. gebeliğin ne zaman geleceği belli olmaz. ama şöyle yapabilirsin 1 ay kullan, 1 ay kullanma. ama mutlaka yumurta ye, kuru yemiş tüket canım.

kızlar hepinizden Allah razı olsun. eksik olmuştur bilmeden bişi olmuştur hakkınızı helal edin. ben sizin adınıza dua etmeye devam edicem, ediyorum da zaten, hepinizin ismini sayıyorum her duada. Allah kabul eder inşallah dualarımızı :)

hakkınızı helal edin arkadaşlar dualarımız bugün bitti ama iletişim kopmasın bu topikten birbirmizi takip etmeye devam edelim inşlh

kızlar bende afedersiniz süt gibi akıntı var acaba enfeksiyon dan olabilirmi

kızlar bn bugünde 100 okudum szd hakkınızı helal edinde başka dulara geçmiyomuyuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…