bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

kızlar bunu buldum sizinle paylaşmak istedim
.

tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâhirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)

kızlar bunu buldum sizinle paylaşmak istedim
.

tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâhirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)
canım bence günah olur üzerinde besmele ile birlikte olmak sen bilirsin yinede

günaydınlar dün akşam okudum bende bugun okuyomuyuz yoksa dün okuduklarımızla bitmiş mi oluyo .. new smiles elektrik yoktu dün giremedim ben nasılsınız durumlar nasıl :KK69::KK69:

ben de her şey aynı kızlar. yumurtam çatlamıyooooorrrrr. başka bi sıkıntım yok çok şükür. işler güçler, mutlu olmaya çalışıyorum, takmıyorum artık

Okudum canim. Bugun 7. Gundu cok sukur tamamladim . Rabbim gonlumuzden ne geciyorsa insallah verir. Allah gercektirmeyecegi bir seyi hayal ettirmez.

günaydın kızlar dün elektirik kesildiği için giremedim birde misafirim vardı benim 2 gündğr geceli gündüzlü bugün yumurtlama günüm kızlar ancak test yaptım ikinci çizgi çok silik ya geçen sefer de geç yumurtlamıştım ancak tahmini yumurtlama günümde çizgi daha koyuydu üzüldüm ya şimdi neden böyle oldu ki siz neler yapıyorsunuzz Balkupumm Balkupumm ve maya-2016 maya-2016 test yapın artık ya ben meraktan çatlıyorum siz nasıl dayanıyorsunuz ben olsam ooo çoktan yapmıştım

Okudum canim. Bugun 7. Gundu cok sukur tamamladim . Rabbim gonlumuzden ne geciyorsa insallah verir. Allah gercektirmeyecegi bir seyi hayal ettirmez.
canm bugün okumuyoruz dün tamamlanmıstı sen 1 gün okuyamadığın için mi bugün okudun eğer öle değilse senin için okurum bende bugün hak gecmesin

X