Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet uzandım zaten dinleniyorum dedin gibi birazdan yemek yapmya başlarım
sen iştemisn hala tam gnmü çalışıyosun c.tesileride

evet cnm malesef cts. tam gün çalışıyorum özel sektör olunca böyle oluyor
gerçi hepsi bir değil ama buna şükür şu zamanda işsiz kalmaktansa çalışayım... :CüvCüv::ecrin_bebek:

evet entelliye burcu doğru söylüyor senin en çok dikkat etmen gereken zamanlar şimdi sakın gaza gelipte iş yapmaya kalkışma aman haaa... bırak boşver olur hepsi nasılsa... sen kendine dikkat et yeter.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

vaalahi bu tarfı çok güzel işte hamişliğin bütün ailem çok yakın allahtan bana normalde biile iş bırakmıyorlar sağolsunlar:jeyyar:

vaalahi bu tarfı çok güzel işte hamişliğin bütün ailem çok yakın allahtan bana normalde biile iş bırakmıyorlar sağolsunlar:jeyyar:

kaydirigubbakcemile2
kıymetini bil bu günlerin ve hamileliğin tadını çıkar 9 ay sonra (inşallah) gece uykularına, yemek masasında uzun uzun oturup keyif yapmalara hasret kalacaksın, kalacağız... :CüvCüv::ecrin_bebek:

evet cnm malesef cts. tam gün çalışıyorum özel sektör olunca böyle oluyor
gerçi hepsi bir değil ama buna şükür şu zamanda işsiz kalmaktansa çalışayım... :CüvCüv::ecrin_bebek:

evet bende c.tesileri çalıyorum aslında ama krizden dolayı c.tesi günleri çalışmıyor fabrika artık

Ne fabrikasında çalışıyorsun cnm? görevin nedir? allah yarımcımız olsun hepimizin... bu krizde işsizlik çok zor benneyaptımki :1no2:

uyyakalmışım kocamda yolda gelir mutfağa gidem ben :bbo:
otomotiv sekterün ön muhasbe yapıyorum
Amiin kimse işsiz kalmasın çok zor bu devirde çalışmadan geçinmek

menzil seni bi türlü yakalayamadım ya nasılsın iyimisin misafilerin vardı sendelermi hala hamile kalana kadar çok ağrıtmıştım başını sorularımla şimdide hamilelikle ilgili takıldıklarımı sorabilirmiyim sakıncası yoksa senin fikirlerine çok güveniyorum

Bebişlerinin yolumu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb
2. Nesemese...........................................18.ayımdayım
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal
13.Arifeyvz
14.Ceylan83
15.Aybala42

Teşekkürler Benssenb. Ellerine sğlık. Dediklerin güzel olur bence de.

Ne salaklığı, hepimiz salağız o zaman, hepimiz merak ediyoruz aynen senin gibi ve hepimiz zamanından önce çok yaptık. Şimdi sakince bekle canım. Görelim Mevlam neyler neylerse en güzel eyler.

Canım belki tutunmadır.Yine de umudunu bağlama çok, üzülme arkadaşım. Herşeyin bir vakti var. Ne diyeceğimi bile şaşırıyorum ( Hakkımızda hayırlısı kızlar..

Son düzenleme:

Kızlar cuma günü dr yumoşlarımın büyümediğini ve kendi haline bırakacağını, çatlatma iğnesi vermeyeceğini söyledi( Önümüzdeki ay da klomeni kullan bitince gel dedi. Bana pek ümitli değil gibi geldi. Bugün sınavlarda tüm gün ayakta çok yoruldum ama beni asıl yoran bu ümitsizlikti. Dualarınızı bekliyorum kızlar. Bir sürü ödev beni bekliyor, yarına da misafir çağırdım aklım biraz dağılsın. Benssenb ve Mavideniz lekelerin devamı geldi mi? Hamişlerimiz nasıl? MenzilGülü nasılsın? Herkes Benssenb'nin listesini doldursun, kimler burda görmüş oluruz hem. Hepinizi öpüyorum..

nese gitmişsin ya yakalayamadım seni nasılsın üzme canım kendini biliorum banada derlerdi bazen teselli gib gelirdi ama umudumuzu kaybetmek yok yumoşlarıda vüyütcez bebişlerimizide alacaz inşallah kucağımıza

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

1. Benssnb
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...4. ayımdayım
13.Arifeyvz
14.Ceylan83
15.Aybala42
16.mavi45..............................................17.ayımdayım.

Ben kendimi ekleyip ayımıda yazdım.Haydi kızlar sizlerde ekleyin aylarınızı.

Canim estafirullah sor tabiki. Misafirler coktan gitti ama ben bugun bayagi bir temizlik yaptim evde, bayram bahane.

Canim sagolasin ben iyiyim. Sen corek otu bal tarcin yiyormusun? Bu kur gercektende yumurtlari gelistiriyor. Birde bunu dene istersen.

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS

1. Benssnb...............................................17.ayımdayım
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...4. ayımdayım
13.Arifeyvz
14.Ceylan83
15.Aybala42
16.mavi45......................................... .....17.ayımdayım.

burcum neşem gözünüzden kaçmış olmalı birgün sonrasında kırmızılar geldi merakta bırakmamak için haber vermiştim sizlere ama artık kalabalık olduğumuz için gözünüzden kaçmış olmalı bir ara çöküntüye uğrasamda şimdi yine eski benssenb olarak aranızdayım çevreye kulaklarımı tıkamaya ve yoluma umudumla dualarımla devam etmeye karar verdim

burcusal geçmiş olsun canım organze tüller helede tam organzeyse ne yazıkki ütü istiyor ama diğerlerini az devire attınmı çıktığı gibide astınmı hiç ütüye gerek kalmıyor bende bu hafta ufak yollu bi temizlik yapacağım baryam geliyor dimi:)))

hayırlı geceler kızlarrr...

canımcım tebrıkler....hayırlı ugurlu olsun bebısın.....RABBIM saglıkla kucagına almayı nasıp etsın......hihoyyyt:CüvCüv:.dun gece haberını okudum ben senı tebrık edecektım pcnın azızlıgıne ugradım.....msj yazamadım yanı.....
bu topıc masallah o kadar cabuk ılerlıyorkı gecmısı okuyamıyorum ınsallah onemlı bısey kacırmamısımdır.....lıste de yapılıyormus ha kızlar cok ıyı olmus emegınıze saglık...ınsallah lıstemız en kısa zamanda guzel annısler lıstesıne donusur..opuyorum hepınızıŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…