Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

valla bendende al o kadar neşe nette olcam gece kalk yap yaz sonucu entelliye diyesim var

kızlar şimdi biraz ders çalşmam lazım çıkıyorum sabah erken sonucu yazarım nolur dua edin benim için çok ihtiyacım var

vallahi beni bu gergin halimle güldürdün erken kalkıcam zaten çatlarım yoksa hemen yazarım sonucu umarım heyecanımıza değer

sen yap bende yapcam anasını satiim gaza geldim adet günüde neymiş beklemicem günü geçsin diye kaydirigubbakcemile2:teytey:

sen yap bende yapcam anasını satiim gaza geldim adet günüde neymiş beklemicem günü geçsin diye kaydirigubbakcemile2:teytey:

:roflol: :roflol: :roflol: süpersin burcusal. Kahkahalarla güldüm inan. Ne kadar adeti yaklaşan varsa herkes yapsın. Ne bu ya, yeter artık.laelaelaelaelae

kızlar kocam gelmek üzere hepinize bol şans dolu geceler diliyorum :CüvCüv: yarın sabahın köründe görüşmek üzere ( entelliye nin cedvabı için )öptüm hepinizia.s.

Valla son gelişmeleri şimdi okudum bende meraklanmaya başladım entelliye nin cevabı için.Sabaha inşallah güzel haberlerini alıcaz.Nur84 sanada geçmiş olsun canım.Verilmiş sadakanız varmış arkadaşım.
Epeydir kendimi çok halsiz hissediyordum ve sabahları yüzümün çok beyaz olduğunu söylüyordu eşim o nedenle kan testi yaptırdım .Düşündüğüm gibi tabi kansızlık varmış o nedenle küçük şişelerde şurup verdi her gün içilecek(Tadı çok kötü . 1 ay sonra yenidn kan değerlerime bakılacak.İnşallah düzelir çünkü çok çabuk yoruluyordum ve uykum geliyordu.Bebiş içinse doktorum (herhangi bir olumsuzluk çıkmadığı için)şubat ayına kadar denememizi söyledi.Daha sonra herhalde yumurta çatlatma falan deniycez.Şimdi izindeyim yani.
Hepinize iyi geceler...

Meraktan ölüyom ama uykum da geldi. Kızlar ayrıca bizim listeye noldu? Benim gözüm kesmiyor yapmayı hiç. Okumaya bile yetişemiyom maşallah. Kim yapacak? Ben sıramı atlattım.

kızlar nbr????gecmısı okuyordum.......
nur cok cok gecmıs olsun canım ....kazayı okudum.....ALLAH beterınden korusun.....:Saruboceq:
hepımız bırbırımıze dua edıoyoruz ama bu gece dualar sanırım daha cok entellıye ıcın olacak.......hadı bakalım canım hakkında hayırlısı.........:Saruboceq: burcusal test yaparsan sende hbr ver mutlaka canım:Saruboceq:yerimseniben
ben daha yenıyım topıcte herkesın ısmını sayamıcam ama kucak dolusu sevgıler kızlara.s.

Son düzenleme:
burcum misafirlerin gittimi bacım sen nasılsın son durumlardan arada haberdar et bizi emi

neşem geçmiş olsun bitanem kız dikkat et kendine sen bize lazımsın bacım:))) daha bebiş yapacaktık ne hasta olması:))) valla sen dokuz doğurdun entelliyenin sonucu için ben yarın gündüzde giremem dışarda olacam akşama 19 doğururum heralde:))) hayırlısı bakalım

nur84 geçmiş olsun Allah beterinden sakınsın gelen mala gelsin cana gelmesin sadakasını verin bence

entelliye hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım umarım yarın halayımızı çekmek nasip olur mendili hazırladım bekliyorum:)))tabi en önemlisi hayırlısı olması dimi o yüzden iki sonucada hazırla kendini arkadaşım

mavi45 sanada geçmiş olsun arkadaşım o kan ilaölarındansa iğnesini olsan daha iyi değilmi ben zamanında öyle yaptırmıştım ilaç uzun zaman alıyor dğerlerin artması için ama iğnede daha kısa zamanda değerler artabiliyor hem içilmiyor ya o ilaçlar kan kokuyor sanki neyse daha fazla mideni bulandırmayayım:)))

arifeyvz ceren kibele karabiberim librarian emilly ve ismini yazmadığım diğer arkadaşlarım iyiki varsınız...

ellerim titriyo kızlar inanın yazamıyorum bile kalktım testi yaptım inanamıyorum ama ikinci çizgi var çok silik ama var ne hissedeceğimi bilmiyorum işe gitmek için erken çıkıp kan testi vericeğim çizgi çok silik inşallah sonuç doğrudur dua edin bana

yaaa hiç kimse yok ya hani bekleyecektiniz neşe burcu :)))) şaka yapıyorum ama öle kötüyüm birisi iki çift laf sölese biraz rahatlıycam sanki 9 ay olduvgerçek olabilirmi s,zce bana hiç olmayacakmış gibi geliodu

Günaydın kızlar süpersiniz maşallah burcusal karnımı ağrıttın gülmekten Allahta seni güldürsün inaşşallaaaaaaahhhhhhhh.......

entelliye şimdi test yaptın ikinci çizgi silik çıktı öyle mi balım???
aynı benimde öyle olmuştu 4 tane test yapmıştım dördüdee silik çıktı. Minik meleğin gelmişmi annesii :teytey::teytey:
Kan testinide alalım emin olalım canım sakin ol ama...

yasemin inşalllah yanlışlık yoktur inşallah dediğin gibi meleğim gelmiştir sürekli gözlerim dolu kalktığımdan beri annesi aylardır bekliyor onu umarım gelmiştir

Oh be şükür maşallah, Allah tamamına erdirsin canım. Kan testi sonucunu da bekliyruz ona göre. Benssenb 'den önce halay çeken ben olayım :teytey::teytey: Eime bile dedim kızlardan biri daha pozitif sonucu gördü diye, "hadi gözünüz aydın" dedi Darısı başımıza bak sakın bize dua etmeyi unutmayacaksın ve burayı terketme. Ohhhh :CüvCüv:

Kız baksana bir bir eksiliyoruz :)) Çok sevindim, darısı bizim de başımıza canım. Az daha daha kapatmasaymışım neti karşılaşacakmışız, hayırlısı. Birgün birbirimizin güzel haberini de böyle bekleyip alıcaz inşallah. Senin son durum nasıl bitanem?

Kız kibelem sen misin? Ay sensiz olmuyor canım ya. İsmini görmesem de verdiğin güzel bilgilerden tanırım seni kıss kaydirigubbakcemile5

Kız gece 2'yi geçiyordu yattığımda, eşim kızdı bile. Sabah da 6'da uyandırdı. Uykudan gözlerim kapanıyor. Meraktan öldüm ama şükür güzel sonuç maşallah. Bak bize de dua et.

canım ben burada sizlerle beraber olduğumdan beri hiç kendim için dua etmedim sadece
rabbim hepinize hepinize yaşatsın en kısa zamanda amin kan testi sonucunu alayım inşallah sorun çıkmazsa doya doya seviniriz ne demek terk etmek ya ben bütün kötü günlerimi sizle yaşadım bu mutluluğu başkalarıyla yaşarmıyım hepimizin mutlu haberlerini alacağız daha burda inşallah:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…