Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yaaa hiç kimse yok ya hani bekleyecektiniz neşe burcu :)))) şaka yapıyorum ama öle kötüyüm birisi iki çift laf sölese biraz rahatlıycam sanki 9 ay olduvgerçek olabilirmi s,zce bana hiç olmayacakmış gibi geliodu

canım bu süper ya umdumuz gibi işallah sıra kan testinde hadi bakalım bebiş geliyooorrrhihoyyyt

Ay Allah'ım inşallah hepimiz hayırlısıyla bu günleri görürüz. Bugün cuma kızlar bol bol dua edelim birbirimize. Umutlandım ben de...

kızlar günaydın bu arada hepinize sevinçden yazmayı unutmuşum ben azıcık iş yapam 3 de çıkıcam bugun tiroid sonuçlarım için hastaneye gidicem o saate kadar işlerimi bitirmem lazım ara ara girerim hayırlı günler:ecrin_bebek::ecrin_bebek::nazar:

günaydın canlarımmmm...
yeni anne adaylarım vede meleklerinin yolunu gözleyen can dostlarım...
girdiğimden beri bıraktığım yerden sonrasını okudum ve şimdi selam veriyorum herkese...
kızlarrr entelliyenin durumuna nasıl mutlu oldum anlatamam yaa kimi yerleri okurken gözlerim doldu...
inşallah kan testinde de bebek çıkar yarabbimmmm.... amin...
bütün bayanlar hepiniz için cani gönülden yürekten dua ediyorum.... rabbim hepinizi yeni yıla hamiş soksun inşallaaahhhhh...
tek tek sayamayacağım isimleri çünkü birini atlarda kalbini kırarım diye çok korkuyorum... canlarım hepinizin günü aydın olsun inşallah.... hayırlı cumalar diliyorum hepinize... ben buralardayım yine yazarım...

40912433692ce4d418fgj7iy3.jpg

Hz.Aişe, peygamberimizle yeni evlenmişti.Eşinin kendisini sevip sevmedigini merak etmekteydi,ya da kendisini ne kadar ve nasil sevdigini…
Hz.Aişe bu düşüncesini Peygamber Efendimizle konusmadan edemedi.
“Ey Allah’ın Resulü,beni seviyor musun?”
“evet,Ya Aişe tabi seviyorum!”.
Aişe dahasini da merak ediyordu,acaba nasil seviyordu?
Hemen sordu.
“beni nasil seviyorsun?”
Peygamberimiz sevgi şeklini tanimladi eşine;
“kördüğüm gibi.”
bu cevap Hz. Aişe’yi cok sevindirdi,çünkü kördügüm acilamazdi.Açilmayan, bitmeyen sırlı bir sevgi demekti.
Alacagi cevap onu çok mutlu ettigi için,
Hz. Aişe sık sık sorardi:
“Ey Allah’in Resulü, kördüğüm ne alemde?”
Peygamberimiz,Hz.Aişe’yi memnun eden cevabi verdi her defasinda:
“ilk günkü gibi…”

ALINTIDIR.

Amiin. Bende dün eşimle tartıştım çok şaşırttı beni. Yazın çok anlamlı çok güzel neşem. Paylaşım için çok teşekkürler.

bende eşimle tartıştım dün akşam....nesemese yazınıda okuyunca duygulandım valla....zaten bugünlerde herşeyi dert eder her şeye ağlar oldum.....

ufak tefek tartışmalar olsun hayatta Allah büyük sorunlar vermesin bizlerde şimdi gergin stresli dönemlerimizdeyiz beklemeler umutlar çaresizlikler hepsi bizim için hayatta baktınız eşleriniz çok kızdırıo tutun çekin kaydirigubbakcemile tabi bu ifadenin tersi olarak kaydirigubbakcemile3

neşecim öncelike bu güzel paylaşımın için çok teşekkür ederim cnm...
kızlar herkes eşiyle kavgamı etti yoksa? ne oluyor bayanlar... yapmayın ne olur... mevsimsel olarak herkes hüzün yaşıyor galiba... ama onlarıda eşlerimizde kırmayalım lütfen... onlar bizim diğer yarımız hayatımızı, ömrümüzü geçireceğimiz yegane insanlar... gün gelecek (inşallah) şuan yalvarp yalrdığımız kucağımıza alalım diye heran dua ettiğimiz evlatlarımız bile bizi bırakıp gidecekler peki ya eşlerimiz... nolur yapmayın kızlar yapmayalım... sevgileri kıymetini bilelim saygı çerçevesinde....
umarım kırılan kalplerini incien duygularınızı bir an önce tamir edersiziniz bayanlar...
herşey gönlünüzce olsun... :CüvCüv::ecrin_bebek::emir_bebek:

ufak tefek tartışmalar olsun hayatta Allah büyük sorunlar vermesin bizlerde şimdi gergin stresli dönemlerimizdeyiz beklemeler umutlar çaresizlikler hepsi bizim için hayatta baktınız eşleriniz çok kızdırıo tutun çekin kaydirigubbakcemile tabi bu ifadenin tersi olarak kaydirigubbakcemile3

Kız çatlak neyi çekicez tutup kaydirigubbakcemile :roflol::roflol::roflol:
amin Allah büyük dertler vermesin. Zati duygusallığım üstümde şimdi bile ağlıyorum. durup dururkende ağlayabiliyorum. yeni özellikler oluştu bende.senağlamasenağlama

entelliye hadi gelde sevinelim çatlıcam meraktan..

Son düzenleme:
kızlar hepinize günaydın hayırlı cumalar sabahtan beri sayfayı açmaya çalışıyorum internette sorun var
maşallah hızınıza yetişilmiyor ,nasılsınız bakalım entelliye canım çok sevindim inşalah kan testindede görürsün bebişini burcusal şekerim seninde haberlerini bekliyoruz .mavi45 geçmiş olsun canım bebiş için bi sorun almamasına sevindim inşallah en kısa zamanda seninde haberlerini alırız.benssenb canım sende iyiki varsın şekerim nesemese canım benim iş biraz karışık ne gebelik var nede sahtesi yani anlayacağın bende bilmiyorum yarın öğrenicez inşallahbu arada yazını çok beyendim bizimle paylaştığın için sağol eşiyle tartışan arkadaşlarım bunlar hepimizde oluyor her zaman canım cicim olamayız kavgada tuzu biberi evliliğin ama olayları büyütmeyelim birbirimizin kıymetini bilelim kalp kırmayalım mavideniz,nur84,menzilgülü,ceren,yasemink ve adını sayamadığım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah hepinizi çok seviyorum.bu arada kızlar bişey sormuştum ama kızlar yazmışlar sağolsun ama ben tam anlayamadım şu preseed hakkında hepiniz tek tek öpüyorum

:eek:
Kız çatlak neyi çekicez tutup kaydirigubbakcemile :roflol::roflol::roflol:
amin Allah büyük dertler vermesin. Zati duygusallığım üstümde şimdi bile ağlıyorum. durup dururkende ağlayabiliyorum. yeni özellikler oluştu bende.senağlamasenağlama

entelliye hadi gelde sevinelim çatlıcam meraktan..

canımcım bebiş seni baya duygusal yaptı heralde bende aynı durumdayım :)
bir yazı okuyorum birden gözlerim doluyor ağlayasım geliyor sonra gülmeye başlıyorum deliriyorum galiba kaydirigubbakcemile3
sanki önceden çok normaldimde :) :CüvCüv::ecrin_bebek:

kızlar...
sitede dolaşırken bir yazı dikkatimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim belki içinizde bu yazıyı daha önce okuyanlar vardır...

Gözümün Nuru
Umudumu kesmiyorum bebeğim.
Çünkü,Allah'tan umut kesmek daha yorar, daha çıkmazlara salar beni.
Hem işinin ehli doktor amcalar teyzeler senin için "gelecek" diyorlar.
Sana ne battaniyeler, ne kazaklar ördüm. Bilmem, belki de dereyi görmeden paçaları sıvamak benimkisi,
gülme ne olur. Hani diyorum bir yerlerden beni izliyorsan, heveslenir beğenir de gelirsin.
Belki Tanrı, "Hadi kalk, toparlan annen baban seni bekliyor." der de,
tutar kolundan getirir diye tam 10 yıldır gözlerim yollarda...
Bazen öyle oluyor ki odalardan birinde oynuyorsun ve çıkıp gelivereceksin yanıma.
Yok, ama yoksun... Biliyorum bir gün bizim evimizi de yuva yapacak, ocağımızı şenlendireceksin...
Bak bugün bir hırka daha başladım sana. Öyle hoş ki renkleri...
Gel artık, ne olur üzme beni daha fazla...

HEKESE VE BEBİŞİNE SAGLIKLI HAYATLAR DİLİYORUM

bunu yazan bayan pko hastası imiş... rabbim dermansız dertler vermesin... allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın evlat hasretiyle yakmasın...

X