Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım ya üzme kendini bu söylediklerin bende hamilelik belirtisi idi ama adet düzensiliğimden dolayı ben hep regl olcam diye yorumlardım... taki üç gün boyunca sürekli bulantı ve kusma yaşayana dek... hayırlısı cnm... ama bazen regl belirtileride aynı hamilelik belirtisi gibi oluyor can sıkıcı ve yanıltıcı bir durum hakkında hayırlısı cnm... üzme tatlı canını sen :CüvCüv::ecrin_bebek:

hımm bu presedi ben herseferinde tam olarak ne işe yaradıgını unutuyorum kayganlaştırıcı gibi birşey ama sperme zarar vermeden yumurtalıga ulaştıran bir kremdi sanırım....valla bende un utuyorum ama kullanan kızlar var burada yazının görünce yazarlar..

kizlar adetim dun bitti yumutlama gunumde 25 kasimdan 30 kasima kadarmis hadi hayirlisi bu ay da deniyelim bakalim tutturabilicezmi bugun yine birinden hamis haberi aldim sanki benimisim gibi sevindim insallah isteyenlerde biran once kalir :CüvCüv:

kızlar ya kafam çok karıştı şu hiç çizgi çıkmayan test varya bi kaç saat sonra tekrar baktım çift çizgi vardı testin üstünde 10 dakikadan sonra geçersizdir dio daha öncekilerde ertesi gün bile tek çizgi vardı
şimdi nasıl dayanıcam bilmiyorum ama emin olmak için varmı yokmu sabah ilk idrarla bakıcam varmı böle bişey duyan ya

Canım sen içini ferah tut, klomen düzeni biraz bozabiliyor, adetin de farklı gelecek.

Arifecim seninki gerçek gebelikmiş mi? Ay kafam karıştı :uhm:

Teşekkür ediyorum canım. Sen nasılsın?

Canım bu geçen hafta 2 kilo vermişim maşallah :dance:. :CüvCüv: az kaldı inşallah. Canım ilaç almadan önce doktora danış, ilk 3 ay hiçbir ilaç almaman gerek diye biliyorum.

Az daha bekle canım, sakince ve rahatla.

cnm cvbınız için sagolun vugün de bende kasıkl agrısı fazlalaştı umarım regl olmam..sanırım önüzümdeki haftaya erteleyecem testi.şuan erken....cnm çok sıkılıyor bugün kızlar..

Neden canın sıkkın fıstık? Ben de bugün işe gidemedim, gribim ve boğazlarım şişti, ateşten yanıyorum. Sizi merak edip geldim.

iyiyiz canım mideyle uğraşıyoruz bide eşim şehirdışına çıkmıştı kaza yapmış onu bekliyorum

Geçmiş olsun canım. İyi haberlerinizi bekliyoruz. Gelen mala gelsin. Verilmiş sadakalarınız varmış, sadaka dağıtın canım.

kızlar birileri yardım etsin ya ben test yaptım dayanamadım adetim 4 gün geçti testte hiç çizgi çızmadı 0 çizgi nedemek bu ya

Testin bozuk canım, yarın sabah tekrarla, bizi de haberdar et.

Ben kullandım geçen ay, bu ay da yettiği kadar kullanıcam İnşallah canım. Merak ettiğini sor. Bu bir kayganlaştırıcı, spermleri öldürmediği yazılmış. Özellikle menzilgülü ve kibele hamiş oldukları ay bunu kullanmışlardı ben de denemek istedim. Tabi verecek olan Mevlam, bizden çalışmak...

Allah yardımcımız olsun canım. Bebek için çalışma gözüyle bakmayalım, romantik bakalım bu ay ne dersiniz?

Ayyyyy bence hamişsin canım. Hadi hayırlısı. Offf yarın sabaha kadar nasıl dayanıcaz biz? hihoyyyt :CüvCüv:

Entelliye canım benim geçmişte bir testimde ilk dakikalarda 2 çizgi çıkmıştı sonra kaybolmuştu, teke inmişti. Bozuktu ve hamiş değildim ama kötü olmuştum. Sen de çok ümitlenme de sonrası kötü olur diye korkuyorum canım. Test aldıysan 4-5 saat wc gitmeyip yapsan olmazmı ki?

canım bende çok ümitlenmedim zaten her wc ye gidişim de kırmızıları görürsen yıkılmak yok diye telkin veriorum kendime tam emin olabilmek için sabah yapacağım çift çizgi çıkarsa eğer erkenden gidip kan testi yaptırırım hayırlısı

Entelliye emin ol burda bir ordu insan şimdi senin sonucuna kitlendik, erkekler şimdi GS maçına odaklandı biz de senin sonucuna :)) Hadi hayırlısı olsun bitanem.

hayırlısı hepimiz için canım ya bütün bunları sizden başka kimseye sölemedim eşim bile bilmiyor o kadar yakınsınız ki bana üzüntümüde sevincimide ilk size anlatmak istiyorum inan rabbim hepimizi güldürsün inşallah

canım bence şimdi test yap valla dayanamıcaz burda olmadı yarın sabah gene alır yaparsın :ecrin_bebek:

ya düşünmedim sanmayın ama ben çok su içiyorrum aşırı o yüzden idrarım su gibi konsantre yoğun değil yani ve eğer yine şüphede kalırsam sabah test alabileceğim bi yer ve o şüpheyle işe gidersem bütün gün çıldırırım o yüzden tutuyorum kendimi cnm aşırı zorlansamda tutuyorum napım

valla en az senin kadar heycanlandık hepimiz merakla bekliyoruz :1rolleyes:

Ben burda 9 doğurdum, sizi bilmem. Entelliye canım ben de herşeyimi sizinle paylaşıyorum. Aminnnnnnn Rabbim hepimizi güldürsün inşlah. Ben de yarın doktora gidicem tekrar 16mm 2 küçük yumoşum ne durumda ona bakacak belki pregnyl iğneyi verir gene. Ya bu ay ara ara çörekotu-bal-tarçın karışımını yedim ama neden büyümüyor bunlar? Ne yapsam ki kızlar? Mavideniz sende son durum ne? Büyüdü mü yumoşlar? Menzilgülü, benssenb, mavi45, rahel,....yazamadığım herkes nerelerdesiniz?

nese bende negatif sonuç alırsam bu ay rahim filmi çektircem nasıl çok acıyormu

Evlenmekten daha kolay anladın sen onu. Aletleri yerleştirilerken huzursuz oluyorsun, ilaç verilirken de az bir basınç oluyor, orta şiddetli adet ağrısı gibi, sonrası bitti bu kadarcık demeleri. 5-6 dk bişi. İnşallah hayırlısı olur. Yaptırman gerekirse hiç düşünme, sonuçta aşamadan birini daha geçmek güzel. Ama biz şimdi senin test sonucuna taktık. Of kızım ya erken yat, gece kalk yap dicem nerdeyse. Beklersem sabaha kadar şaşmayın, Hadi havalara uçmak istiyorum mutluluktan.

vallahi beni bu gergin halimle güldürdün erken kalkıcam zaten çatlarım yoksa hemen yazarım sonucu umarım heyecanımıza değer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…