Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selam fıstıklarrrrrr

burcum canım kızmak ne demek elbetteki misafirimizin olduğu keyfimizin olmadığı yada başka sorunlar dolayısıyla hepimizin zaman zaman giremediği giremeyeceği sorunlar olabiliyor biz burda aileyik dimi :))) öpüyorum canım sen misafirlerinle ilgilen

kibele şahsım adına ben unutmadım ve katılımcı biri olduğun içinde pek unutulacağını sanmıyorum aramıza hoşgeldin arkadaşım bayağıdır sesin çıkmadı anladığım kadarıyla detine az kalmış hadi hayırlısı bakalım

ceren canım kardeşinin verilmiş sadakası varmış Allah beterinden korusun

latifeelif-burcusal aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar

mavidenizim ne haber kız senin tarih belli oldumu film için?

neşemmm canım nasıl geçti rahim filmin çok merak ediyorum hayırlı haberlerle dönersin inşallah bu arada soru sormuşsun burcunun dediği gibi bu konuda tercübeliyem:))) 2 gün ilişki yok canım hoş bana doktorum ne ilişki nede banyo yasak falan demedi eve geldiğimde telefonla arayıp sordum yasak falan yok dedi ama netten bayağı araştırma yapmıştım ve genelde 2 gün ilişki banyo yapmamak gerektiği yazıyordu bende yapmadım

nur84 kız özlemiş olmalısın evini kocişini nasılsın canikom bebişin ve sen aşerme durumları mide bulantıları ne alemde

beyazım şeker parem ne haber kız:)))

arifeee bacımmm inan bende okuyunca şok oldum hadi hayırlısı Mevlam hakkında hayırlısı neyse oınu nasip etsin tatlım

selam arkadaşlar ben de yeniyim aranızda. arifecim inşallah hamilesindir ben de sabırsızlıkla bekliyorum haberlerini. Rabbim isteyen herkese nasip etsin (bana da inş.):Saruboceq:

hoşgeldin aramıza canım iyi dileklerin için sağol ama hamile değilim darısı senin başına inşallah enkısa zamanda:1no2:

arifeciğim hakkında hayırlısı olsun demiştim demekki bymuş hayırlısı hiç sıkma canını arkadaşım tez vakitte Allahın izniyle hepimiz kavuşacağız bebişlerimize

nur hastamısın kız başımı kaldıramıyorum demişsin

aramıza hoşgeldin beyzanur

Arifecim geçmiş olsun canım kendini üzme tamam mı canım biz hep burdayız unutma

üzülme hayatım hepimizin başına gelebiliyo bu tür hayal kırıklıkları. Allah bizim sabrımızı ölçüyo. bi daha ki aya olur inşallah

teşekkür ederim arkadaşlar hoş buldum

neşemmm canım seninde tüm eğitimci arkadaşlarında öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum

evet canım midem çok kötü inanılmz geğirme var ve grip oldum burnum akıyor başım ağrıyor işte böyle

arifecim geçmiş olsun canım ya,olsun her işte bir ahyır vardır,en azından tedavi olursun şimdi,ilaç falan ne verirse dr.un,bundan sonrada bebiş için çalışmalar başlar ...
beyzanur hoş geldin aramıza,en kısa zamanda hayırlı haberlerini duyarız umarım seninde..
benssenb iyiyim canım ne olsun ya,hep aynı işler işte,evde temizlik yemek falan ,ya sen nasılsın?
nur geçmiş olsun canımmm,benimde burnum akıyor ya,nefes almıyorum burnumdan tıkandı,offf,meyveye saldırıyorum bol bol c vitamini olsun diye,bakalım inş ilerlemez,progesteronu bıraktın değil mi,dr.un sorun yok demişti sanırım,sevindim.
neşemeşeeeeeeee öğretmenler günüm kutlu olsun öğretmenimmmm :))

kızlar hepiniz eçok teşekkür ediyorum sizin sayenizde kendimi daha iyi hissediyorum ve daha güçlü artık beklentilerim bidaki aya

canım aslında çok değil 3 aydır bekliyorum ya sen bi sorunun varmı allah hepimizin hakkında hayırlısını versin:1hug:

canım benim 4 ay oldu tiroid yüzünden olmuyo kan değerlim yüksek önce onalrı düşürmeye çalışyoruz bu hafta kontrollerim olucak işallah düzen girmiştir:Saruboceq:

ya kızlar ne oluyor size hepiniz dökülüyosunuz lütfen kendinize iyi bakın bir an önce iyileşmeniz dileğiyle

CANIMMM....
HAYIRLISI DİYE DUA ETMİŞTİK HEP, DEMEK HAYIRLISI BÖYLE İMİŞ... ÜZME KENDİNİ SAKIN TAMAMMI...
DEMEK DAHA ZAMANI VAR...:CüvCüv::ecrin_bebek:

canım benim 4 ay oldu tiroid yüzünden olmuyo kan değerlim yüksek önce onalrı düşürmeye çalışyoruz bu hafta kontrollerim olucak işallah düzen girmiştir:Saruboceq:

ah şekerim bendede aynı sorunlar vardı tiroid ve adet düzensizliği allaha çok şükür şimdi iyiyim bütün değerleri normale döndü seninki azmı çalışıyor çokmu bu arada geçmiş olsun:1hug:

valla canım elde değilki böle hormon sorunları bişeyin yokken kontrol amaçlı gidiyorsun hasta olarak çıkıyorsun hastaneden Allah herkese şiva versin:Saruboceq:

CANIMMM....
HAYIRLISI DİYE DUA ETMİŞTİK HEP, DEMEK HAYIRLISI BÖYLE İMİŞ... ÜZME KENDİNİ SAKIN TAMAMMI...
DEMEK DAHA ZAMANI VAR...:CüvCüv::ecrin_bebek:

şekerim sana ayrı bir teşekkür borçluyum beni hiç yalnız bırakmadın sağol sayenizde önümüzdeki ay için daha dik duruyorum üzmüyorum kendimi kısmet değilmiş diyorum.inşallah çok bekletmezler bizi tekrar tekrar teşekkür ederim arkadaşım
:1hug:

selam kızlar öğretmen arkadaşların öğretmenler gününü kutlarım.allah hepimize önce güç sonra sabır versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…