Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar şimdi aradım 2:30 3:00 gibi aramamı söylediler henüz belli olmamış kendimi boşlukta gibi hissediyorum ne yapıcağımı bilmiyorum inşallah olumlu sonuçlar alırım allahın izniyle kendimi kaptırmak istemiyorum açıkçası

HAKKINDA HAYIRLI HABER NE İSE ONU ALACAKSIN İNŞALLAH CANIM ÇOK STRES YAPMA HER İKİ SONUCADA HAZIRLIKLI OL LÜTFEN... KALDI 3 SAAT HADİ BAKALIM ZAMAN GEÇMİYORDUR ŞİMDİ SENİN İÇİN...
BU ARADA İŞ YERİNDEMİSİN CNM? :CüvCüv::ecrin_bebek:

slm kızlar nasılsınız neşecim dersler bitmiş hadi hayırlısı örgüye başla bence şimdide skılıncada atla arabaya gezdir eşini bak nasıl araba kullanılıyormuş diye bu arada ögretmenler günün kutlu olsun..arife cnm inş doktorun dedigin gibi dogru tahminde bulunmuştur valla bende hamiş kalmışım gibi sevindim.. haberi alınca hemen yaz ok..kibele unutmadık seni sen neredesin? cerencim geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın bence kardeşin bi sadaka versin hemen..kızlar hepinizi öpüyorum.

slm kızlar nasılsınız neşecim dersler bitmiş hadi hayırlısı örgüye başla bence şimdide skılıncada atla arabaya gezdir eşini bak nasıl araba kullanılıyormuş diye bu arada ögretmenler günün kutlu olsun..arife cnm inş doktorun dedigin gibi dogru tahminde bulunmuştur valla bende hamiş kalmışım gibi sevindim.. haberi alınca hemen yaz ok..kibele unutmadık seni sen neredesin? cerencim geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın bence kardeşin bi sadaka versin hemen..kızlar hepinizi öpüyorum.

SAĞOL CANIM AMİN... ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN... VALLA KARDEŞİM DAHA BAŞINA BİRŞEY GELMEDEN SADAKA VERİYOR AMA KARA BULUTLARDA HEP ONUN ÜZERİNDE DOLAŞIYOR NEDENDİR BİLMEM... ALLAH BETERİNDEN KORUSUN NE DİYİM....:CüvCüv::ecrin_bebek:

HAKKINDA HAYIRLI HABER NE İSE ONU ALACAKSIN İNŞALLAH CANIM ÇOK STRES YAPMA HER İKİ SONUCADA HAZIRLIKLI OL LÜTFEN... KALDI 3 SAAT HADİ BAKALIM ZAMAN GEÇMİYORDUR ŞİMDİ SENİN İÇİN...
BU ARADA İŞ YERİNDEMİSİN CNM? :CüvCüv::ecrin_bebek:

AMİN CANIM BENİM STRES YAPMIYORUM KENDİMİ 2SONUCSDA HAZIRLADIM (YANİ ÖYLE ZANNEDİYORUM) AMA ŞU SAAT VARYA O DAHA ÇOK KAHREDİYOR GERÇEKTEN GEÇMEK BİLMİYOR ALLAH HAKIIMIZDA HAYIRLISI NEYSE ONU VERSİN EVET CANIM İŞTEYİM:nazar:

CANLARIM BENİM HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BENİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN ÖĞRENİR ÖĞRENMEZ HEMEN YAZICAM CANIM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SENİNDE HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ SİZİ SEVİYORUM:1hug:

AMİN CANIM BENİM STRES YAPMIYORUM KENDİMİ 2SONUCSDA HAZIRLADIM (YANİ ÖYLE ZANNEDİYORUM) AMA ŞU SAAT VARYA O DAHA ÇOK KAHREDİYOR GERÇEKTEN GEÇMEK BİLMİYOR ALLAH HAKIIMIZDA HAYIRLISI NEYSE ONU VERSİN EVET CANIM İŞTEYİM:nazar:

AMİN CANIM AMİN....
İŞLERE ODAKLANMAYA ÇALIŞ DİCEM AMA BÖYLE BİR DURUMDA KİM SAATE BAKMADAN DURABİLİRKİ...
UMARIM YANINDA SENİ TESELLİ EDECEK YANİ EN AZINDAN SANA DESTEK OLACAK BİRİ VARDIR ZAMANIN GEÇMESİ AÇISINDAN :) :CüvCüv::ecrin_bebek:

arifecim 3 te alacaktın dimi sonucu bak saat 2 oldu bile nette farklı yerlerdede gezin unutmak anlamaında dedim hoş kafadan atmadıktan sonra..ney yapsan boş olur..inş rabbim hayırlısını veriri..neşe ne zaman çektirecektin bizede yaz gelince..

ay bende deminden beri satte bakıyorum,arifecim az kaldı canım ya,işlerimi yapıyorum netin başına gelip haber va mı diye bakıyorum,ne meraklıyım ya :)) hayırlısı olsun canım inş.

arifecim bende siteyi sürekli takip ediyrum pek yazmasadam hepinizi okuyorum merakla bekliyorum bende sonucunu:kahve:

canlarım bende aranıza katılabilirmiyim...

bende bebeişinin yolunu 2 yoldır gözleyen bi aday adayıyım...

latifelif tabiki katılabilirsin hoşgeldin iki yıldırmı bekliyorsun dilerim rabbim kısa zamanda artık nasip eder hayırlısı ile bebişini..tedavi görüyormusun neden 2 yıldır olmadı?

canlarım bende aranıza katılabilirmiyim...

bende bebeişinin yolunu 2 yoldır gözleyen bi aday adayıyım...

latifeelif hoşgeldin aramıza cnm... umarım bu yıl son olur 3. yılı eklemezsin. İnşallah sende diğer arkadaşlar gibi bebeğine kavuşursun hayırlısı ile...

:CüvCüv::ecrin_bebek:

arife kaçta arayacaksın tekrar 2,30 mu? 3 mü? en fazla 1 saat kaldı hadi bakalım toplu halde bekliyoruz haberlerini... :CüvCüv::ecrin_bebek:

evet arife hadi kafayı kaldıramıyorum zaten senide merak edince sürekli nete giriyom hadi ver müjdeyide yatayım

kızlar aradım
hamile değilmişim bu tür tedavilerde bu tarz şeylerle karşılaşılabilirmiş cumartesi gidicem adet söktürücü kullanıcam gerisi malum işte .hayırlısı inşallah bidaki sefere hepinize teşekkür ederim
sizide heveslendierdim :KK43:(((

selam arkadaşlar ben de yeniyim aranızda. arifecim inşallah hamilesindir ben de sabırsızlıkla bekliyorum haberlerini. Rabbim isteyen herkese nasip etsin (bana da inş.):Saruboceq:

X