Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar bugün son direksiyon dersim de bitti şükür. Bayan sürücüyüm diye kimse önüme atlamasın, basarım kornaya ödünüz patlar :)) kızlar yarın rahim filmim var iye sanırım stresim tavan yaptı. Nasıl geçecek, sonuç nasıl olacak diye düşünürken bir baktım ağlamaya başlamışım. Kaçıp uzaklaşmak istiyorum ama ne kadar daha erteleyebilirim ki dimi. Kardeşime araba kullanmayı da öğrendim şimdi sıra neye geldi dedim, bebişe dedi, O da teyze olmak istiyor artık. Hayırlısı bakalım. Kibelecim bu ay yine kalan preseedleri kullanıcam inşallah. Sonucunu merakla bekliyorum canım. Ya iyiki siz varsınız, yoksa çoktan caymıştım ben bu işten. Sahi kızlar rahim filminden sonra ne kadar korunmak gerekiyor? Doktora da unutmasam da sorsam. Bana dua edin, çok ihtiyacım var.

Canim hic korkma, duani et bugun bol bol, yarin olup bitcek insallah birsey anlamadan. Ne kadar korunman gerekiyor bilmiyorum ben ama bununla ilgili topiklerde bilgi olmasi lazim, en azindan benssenb bilir bu konuyu. Hakkinda hayirlisi olsun canim...

canim stres yapma, bak 1 dakikada olup bitecek. hem bakarsin bu ay o film sayesinde hamis kaliverirsin. insallah.

Desteğiniz için teşekkür ediyorum arkadaşlarım. Hepinizin, öğretmenlerin, tüm annelerin ve anne olmak için çırpınanların öğretmenler gününü kutluyorum. En ağır öğretmenlik annelik.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar....

Neşem öğretmenimm!!!!!
herkesin öğretmenler günü kutlu olsun..

Dualarımız seninle en iyi sonuçlarla dönersin inşallah..

Son düzenleme:

hakkında hayırlısı olsun cnm... sağlıklı sıhhatli olsunda ister bir ister üç farketmez dimi allah verdikten sonra... hayırlısı diyorum cnm...:CüvCüv::ecrin_bebek:

Günaydın kızlar
hapinize hayırlı haftalar,nesemese canım öğretmenler günün kutlu olsun.direksiyon derslerini bitirmişsin allah kazasız belesız kullanmayı nasip etsin ,sana bol şans diliyorum inşallah hayırlı haberlerini alırız dualarımız seninle geçmiş olsun

herkese günaydın kızlarr....
iyi bir hafta diliyorum hepinize...
nasılsınız....
herşey yolundadır umarım herkes için...
ben hafta sonu biraz yoruldum, eşimle uzun zamandır dışarı çıkamıyorduk bebiş izin vermediği için (sürekli yattımda) nihayet dün çıktık ve sinemaya gittik, güzeldi... fakat sinema çıkışı kötü bir haber aldım kardeşim trafik kazası yapmış apar topar annemlere gittik, neyseki ciddi bir durum yok sadece yüzünde biraz yaralar var kazadan ötürü verilmiş sadakası varmış. onu görene kadar yüreğim ağzımdaydı... allahım kimseye yaşatmasın yarabbim... lütfen arkadaşlar trafiğe çıkanlar araç kullananlar lütfen çok dikkatli olalım her zaman lütfen... kimselerin canı yanmasın...
herkese iyi günler diliyorum...

CANIM BENİM ÇOK TEŞŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN ALLAH HEPİZİN VE TÜM ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERİN YARDIMCISI OLSUN,BÜTÜN HAMİŞLERİMİZİDE KORUSUN,HAFTA SONU DOKTORA GİTTİM KIZLAR DOKTORUM İLK TEST YAPTINMI DİYE SORDU VE NEGATİF OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE HEMEN BAKALIM DEDİ BEN ULTRASON İÇİN YATMIŞ KAFAMDA KURARKEN ( YİNE KİST VARDIR ŞUNU İÇ BUNU İÇ VS) DOKTORUM ŞAŞIRMIŞ BİR HALDE 2 TANE GEBELİK KESESİ GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ BEN ŞOK NEYAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM İNANMADIM BANADA GÖSTERDİ HEMEN TEST YAPALIM DEDİ İLK ÖNCE İDRAR TESTİ YAPTI ÇIKMADI ,SONRA KANTESTİ YAPMADI SONUCU BU ÖĞRENİCEM ÖĞLEDEN SONRAYI İPLE ÇEKİYORUM ALLAH HEPİMİZİN HAKIINDA HAYIRLISINI VERSİN:Saruboceq:

çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah tekrarını göstermesin ,kendine dikkat et .

İNŞALLAH CANIM DEDİĞİN GİBİ BUNLARIN HİÇBİRİNE GEREK KALMADAN BEBİŞİNİN HABERİNİ ALIRSIN HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN:1hug:

Kızlar bişi soracaktım bu ay ay ocak şubat haziran olarak ayrılan sayfalar yok olmuş onları kökten sildilermi yoksa duruyomu daha bana bilgi verirmisiniz menzil gülü sende haziran annelerindendin bulabiliyomusun yoksa bizim kızlar burayamı geldiler

merhaba kızlara.s.,sonunda geldim çok şükür,2-3 gündür evimdeyim ama eşim evdeydi,online oynadığı bi oyun var bana pek fırsat kalmıyordu:dilcikar:,görüşmeyeli nasılsınız bakalım?
Aramıza yeni katılanlar var,lotuscum öncelikle hoşgeldin aramıza diyorum,tebrikler canım,Allah kokusunu duymak nasip etsin inş
ceren geçmiş olsun canım ya,inan üüzldüm,ama iyi atlatmış kardeşin,Allah korumuş:Saruboceq:
arifecim ,geçmiş olsun canım,bakalım canım hakkında hayırlısı olsun,sonucu merakla bekliyorum bende:1hug:
o kadar çok sayfa okudum ki,kafam karıştıkafamçokkarıştıayrı ayrı cevap yazamıycam kusuruma bakmayın,hepinizi çok özlemişim.hihoyyyt

güzelızmış canım gebelik bölümünden baya aşağıda aylara göre gebelikmiydi neydi,şimdi okudum ama yine y-unuttum aylara göre durumlarda olabilir,aradığın bölüm orda canım.

CANIMMMM....
YAZINI OKURKEN NASIL HEYECANLANDIM İNAN ANLATAMAM YÜREĞİM PIR PIR ETTİ AYYY NASIL BİR ŞEY BU KENDİ HABERİMİ ALDIM SANKİ İNAN ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA İNŞALLAH KAN TESTİNDEN OLUMLU SONUÇ ÇIKAR MÜJDELİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH YAZ ARA VERME...:CüvCüv::ecrin_bebek:

Kızlar şimdi aradım 2:30 3:00 gibi aramamı söylediler henüz belli olmamış kendimi boşlukta gibi hissediyorum ne yapıcağımı bilmiyorum inşallah olumlu sonuçlar alırım allahın izniyle kendimi kaptırmak istemiyorum açıkçası

çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah tekrarını göstermesin ,kendine dikkat et .

SAĞOL CNM... BU KARDEŞİMİN İKİNCİ TRAFİK KAZASI. İLKİNİ MOTORSİKLET İLE YAPMIŞTI BÜTÜN SOL TARAFI KIRILMIŞTI, 3 AY ALÇIDA EVDE YATMIŞTI. İKİNCİYİ DAHA UCUZ ATLATTI ALLAHTAN... BAZEN DÜŞÜNMÜYOR DEĞİLİM BU ÇOCUĞUN BAŞINDA BİR BELA DOLAŞIYOR AMA NEDİR DİYE... ALLAH BİLİR HAYIRLISI DİYİP SUSUYORUM.... ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN KÖTÜBİR DURUM... ALLAH BİZİ VE TÜM SEVDİKLERİMİZİ KORUSUN İÇİMİZDEKİ TRAFİK CANAVARLARINI YOK ETSİN... :CüvCüv::ecrin_bebek:

SAĞOL CNM....ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN ÇOK SAĞOL...:CüvCüv::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…