Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

al kız al bir temizlikçine olacak ki? delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden en kötü böyle olur :roflol::roflol:

benimde kocişin gömleğini ütüleyip yarın giyeceklerimi ayarlamam lazım ama uyku akıyo gözlerden nasıl olcak boşşşşş vermişimmmmmm dünyaya dünyada beni boşşş verecek görcem hehehehe

Amannn 3 günlük dünya bırak kaysın ne olcak ya dert ettiğin şeye bak hamilesin sen kendine o kadar eziyet etme:CüvCüv:

al kız al bir temizlikçine olacak ki? delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden en kötü böyle olur :roflol::roflol:

inşallah niyetim var zatende biraz daha iyi olayımda temizlikçininde arkasından dönmeye adam istiyorrr
delikafaduldenaman hiçmi öyle ev görmedi sankimmmkaydirigubbakcemile3
ya durun durun çok kötüledim evi okadarda degil
işlerimi yapıyorumda büyük temizlik yapamadım onu söylüyüruma.s

kızım benim annem kızıyor hamileyim die naz yapmayacakmışım onların zamanında çamaşır bulaşık hepsi aldeymiş arkada bi çocuk daha hamile hamile bütün ev iş yemek çocuklar hepside pırıl pırılmış şimdikiler şımarıkmış öle diyor ama yinede her işi o yapıor .)))))))))))
ana yüreği işte biraz kötü kadın oluyorum ama işte o kadar yoruluyorumki eve geldiğimde gözüm çekyattan başka bi şey görmüyor

Amannn 3 günlük dünya bırak kaysın ne olcak ya dert ettiğin şeye bak hamilesin sen kendine o kadar eziyet etme:CüvCüv:

işte gelde bunu bana anlatttkaydirigubbakcemile
deli gibi yürüdüğüm yerden (evde)ufak tefek süpürgenin çekeceklerini tpoluyorummm:bbo:

kız ne sigarası içtigim felan yok
durumum ona benziyorda ondan koydum a.s
hem içsem başıma gelecekleri bildigimden elime dah sürmmeemmm:roflol:

Entelliyecim annenin zamanında hormonlu yiyekler minimumdur büyük ihtimalle şimdi doğal birşey bulamıyoruz yiyecekcokacimcoook şimdiki gençler bile sadece yatmak istiyor iş yapmak istemiyor sen hamilesin devir değişti kendine dikkat etmelisin o zamanlar insanlar dinçmiş şimdi fosss ne yazık kii:çok üzgünüm:

bence biraz rahat olmaya çalışmalısın kendine zararı kimseye değil ki:1shok: yarın öbür gün bebişte gelecek çocuğun peşinden mi koşcan aman bişey dökülmesin diyeee baş edemezsin anacım rahat ol accık relaxxx:teselli:

valla gülüm annenin dedikleri dogru aslında ama şu zamanın bize getirileri oldugu gibi çok fazla götürüleride oldu maaleseff
herşeyimiz saglıksız hormonlu hava pis yer pis yani hepimiz içindeyizzz
böyle koşullardada bizdede normal olarak narinilkler başlıyor
şunki bizim zamnın ömrü iyicene kısaldı kimbilir bizden sonrakiler ne olacakkk
bu yüzdende istemen nazlı olup çıkıyoruz çünkü vucüdumuzun hiçbirşeye karşı direnci yok
benim büyüklerim anlatırlar dagda dogum yapıp baltayla bebegin göbegini keserlermişşş
şimdi öylemiii
bak bebek saglıklı olsun diye yerimizden bile kımıldamıyoruzzzzz

irem sağol süpersin iyi bir savunma yolu annem dediğinde bunları diyim bari ama şimdi bana derki baban sizi köyde özel getirttiği şeylerle büyüttü hiç doğal olmayan bi şey yemediniz yoğurdunuz bile özeldi yumurtanız bilmeme ne annemde laf çok ama büyüyünce ister istemez herşeyi yedik dimi kofuz maalesef napalım ben çok çabuk yoruluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…