Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

FİLİZ ABLAAAAAAAAAA
küstünmü kızzz yoksa banaaa

darıldınmı cicim bana hiç bakmıyorsun bu yana darıldıysan barışalım kumru gibi koklaşalım
esmerim
güzelim
dudu dillim
ben yanıyorummmmmmmm
aman alllaaaaaahhhhh
çok seviyorummmmmmm
yanıyorummmmmm uleyyynnnnnnn
ablaaaaaaaaaaaa
ohha yandan yandann hihoyyytkaydirigubbakcemile2 kıvıırr bi sağa bi solaa

Cerenim sen uçtun bugün:eek: sonrada filiz bişey diyince sapık mıyım diyorsunkaydirigubbakcemile3 olsun annem biz seni böyle seviyoruz kendini kötü hissetme:teselli:
he valla ceren sapıksın iştee -tatlicadiarzu- :1hug:
ay kızlar ne kaynatmışşınız hee yazamıyorum ama okuyorum malu bugün cuma ceren sen tahmin ettiğim gibi çıktın cimcime

he valla cuma bende öyleyim size yazarken iki kişi geldi sallamadım hala yazıom ödemeyse hesaba dedim döndüm yo biz sisinle tanışmak çayınızı içmek için geldik deidler :1shok: ayy şey ben pardon :1rolleyes:

Cerenim sen uçtun bugün:eek: sonrada filiz bişey diyince sapık mıyım diyorsunkaydirigubbakcemile3 olsun annem biz seni böyle seviyoruz kendini kötü hissetme:teselli:

evet cicim ben böyleyim
beeennn böyleyiiiimmm
ister vur ister okşa
ister sev ister ister yolla
bennn böyleyimmm...

BENİ BÖYLE SEV SEVECEKSEN...

:roflol: :roflol:

Burcuuuuu sana bir tavsiye cicim sivilcenin üstüne bepantene krem sür o çok etkili hemen geçiyor sivilceler sakın sıkma belediye çukuru gibi izi kalır sonra:roflol::roflol:

Naber arifeyvz? olsun be cicim kaç gündür durgundu buralar filizin aramıza dönmesi ile coştuk hepimizhihoyyyt yetişememeyi özlemişiz vallayerimseniben

iyidir canım çalışıyoruz cuma yoğunluğu var banada bi rehabet çöktüki sorma gitsin
ay topiğimiz hep böyle olsun şen şakrakta bende yetişemeyim size tü tü maşallah allah nazardan saklasın:nazar:

Kız ceren beni atla bakalım bir daha gelecek oklava ..he kız o msndeki resim benim resmimdi gelinlik olan dı zannedersem ? Neyse ben fotomu göstercem merak etme sen..
Kız burcu valla bende kızarmaktan öteye gidemiyorum bembeyaz gidiyorum plaja herkescikler zenci olmuşş..

evet cicim ben böyleyim
beeennn böyleyiiiimmm
ister vur ister okşa
bennn böyleyimmm...

kızım sen beni oynatcan şimdi burdaaa kaydirigubbakcemile2
Burcuuuuu sana bir tavsiye cicim sivilcenin üstüne bepantene krem sür o çok etkili hemen geçiyor sivilceler sakın sıkma belediye çukuru gibi izi kalır sonra:roflol::roflol:

artık çok geç akşam sivilceye silahlı suikast düzenledim ondan bu halde kaydirigubbakcemile3 bide bi tanecik daha komik duruo kaydirigubbakcemile3

evet cicim ben böyleyim
beeennn böyleyiiiimmm
ister vur ister okşa
bennn böyleyimmm...

Yok vuramam sana anacım okşamayıda kocişin yapar :eek: töbe töbe vatana millete hayırlı uğurlu olsun benimde terbiyem bozuldu aaa:eek: bana 2 yumurta kırsınlar terbiyeleneyimdelikafadulden ama döllenmiş cinsinden olsun ki işede yarasındelikafaduldendelikafadulden

Seviyorum seviyor musun
Ağlıyorum Seviyor musun
Peki öyle olsunnn:çok üzgünüm:

seviyorum seni kızzz ben çookkkkk gel bakim bir sarılayım sanaŞeniz

Kız ceren beni atla bakalım bir daha gelecek oklava ..he kız o msndeki resim benim resmimdi gelinlik olan dı zannedersem ? Neyse ben fotomu göstercem merak etme sen..
Kız burcu valla bende kızarmaktan öteye gidemiyorum bembeyaz gidiyorum plaja herkescikler zenci olmuşş..

ben alıştım artık paljda şemsiyenin altında yatıyorum nede olsa kararamıyorum bari kızarmıyyayım diye güneşin altında pişmiyorum kaydirigubbakcemile3

KIZ SEN CİDDİMİSİN BEPANTEN GEÇİRİYORMU GERÇEKTEN BURADA İZLERİ BİLEM ONLA GEÇİRMİŞLER EVDE VAR KULLANIYORDUM BİR ARA NEMLENDİRİCİ NİYETİNE AMA ÇOKTA FAYDA ETMEDİ SİVİLCENİN ÜSTÜNEMİ SÜRMEK GEREKİYOR KIZ DAHA FAZLA AZDIRMASIN SONRA..YÜZÜMÜN HER TARAFI SİVİLCE OLDU ŞİMDİ HATTA SONRA BELEDİYE ÇUKURUNA DÖNÜYOR :roflol::roflol::roflol: İZLERİDE SÖYLEMEYEYİMkötükedihüso

Yok vuramam sana anacım okşamayıda kocişin yapar :eek: töbe töbe vatana millete hayırlı uğurlu olsun benimde terbiyem bozuldu aaa:eek: bana 2 yumurta kırsınlar terbiyeleneyimdelikafadulden ama döllenmiş cinsinden olsun ki işede yarasındelikafaduldendelikafadulden

Seviyorum seviyor musun
Ağlıyorum Seviyor musun
Peki öyle olsunnn:çok üzgünüm:

seviyorum seni kızzz ben çookkkkk gel bakim bir sarılayım sanaŞeniz

çatlak koptum :roflol::roflol::roflol:
akşama bende kendime terbiye yapam bari belki tutar

KIZ SEN CİDDİMİSİN BEPANTEN GEÇİRİYORMU GERÇEKTEN BURADA İZLERİ BİLEM ONLA GEÇİRMİŞLER EVDE VAR KULLANIYORDUM BİR ARA NEMLENDİRİCİ NİYETİNE AMA ÇOKTA FAYDA ETMEDİ SİVİLCENİN ÜSTÜNEMİ SÜRMEK GEREKİYOR KIZ DAHA FAZLA AZDIRMASIN SONRA..YÜZÜMÜN HER TARAFI SİVİLCE OLDU ŞİMDİ HATTA SONRA BELEDİYE ÇUKURUNA DÖNÜYOR :roflol::roflol::roflol: İZLERİDE SÖYLEMEYEYİMkötükedihüso

Evet canım o süper bir merhem hatta şöyle örnek vereyim.Benim halamın bir ara derslerinin çok yoğun oluşundan dolayı saçları dökülüyormuş tel tel o da herşeye iyi geliyor diye saç diplerine sıkmış bir bepantenin tamamını nasıl saç fışkırmıştı bir görsen resmen mucizevi bir merhem oyerimseniben

ben alıştım artık paljda şemsiyenin altında yatıyorum nede olsa kararamıyorum bari kızarmıyyayım diye güneşin altında pişmiyorum kaydirigubbakcemile3

Bende kızarmış tavuk gibi oluyorum ilk yandığımda sonraki günlerde kararıyoum buyday tenli oluyommmmmmmkaydirigubbakcemile3

Bende kızarmış tavuk gibi oluyorum ilk yandığımda sonraki günlerde kararıyoum buyday tenli oluyommmmmmmkaydirigubbakcemile3

buyday olmam için güneşin altında daha çok yatmam gerek bana afacanalr basıo o zaman ben öyle uzun süre duramıom yerimde kafeye gittimizde bile sıkılıom hadi kalkalım demeye başlıyorum o yüzden annem bana maymun iştahlı der kaydirigubbakcemile3 herşeytden çabuk sıkılıyorum diye

buyday olmam için güneşin altında daha çok yatmam gerek bana afacanalr basıo o zaman ben öyle uzun süre duramıom yerimde kafeye gittimizde bile sıkılıom hadi kalkalım demeye başlıyorum o yüzden annem bana maymun iştahlı der kaydirigubbakcemile3 herşeytden çabuk sıkılıyorum diye

sen hamiş kalınca bebişten de sıkılmayasın hadi çık yeterrr bana afacanlar bastı demeyesinnnnnnnn:roflol:

Cereeennnnn yine mutabakat mı yapıyorsun?Mutabakatçılarla mutabık kalmak kolay değil sen gel bizimle mutabakat yap biz her konuda mutabık kalırız senle hemde mutabakatçılarla uğraşmamış olursun anammm ne zor bir cümleydi beeekafamçokkarıştı

X